Rady, tipy a zajímavé články

 

Co je nového ve světě zdravého spánku? Pokud hledáte pomoc s nespavostí, lék na bolavou krční páteř nebo zkrátka jen hledáte tipy, jak spát lépe, jste na správném místě. V této sekci našeho webu pravidelně najdete aktuality, zajímavosti i novinky ze světa zdravého spánku. Spánku rozumíme a rádi se s Vámi o naše znalosti podělíme. Stačí nás sledovat!


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Výjimečné matrace jménem Stearns & Foster

Představujeme ucelenou řadu ručně zpracovaných matrací s puncem originality a luxusu jménem Stearns & Foster. Nechte se okouzlit klasickým vzhledem a dopřejte si ten nejkvalitnější možný spánek.

číst více

Technologie TEMPUR Breeze pro svěží spánek

Představujeme TEMPUR Breeze, pohodlí a svěžest pro úžasný spánek. Inovace vysoce účinné spánkové technologie TEMPUR® pokračuje a abyste mohli najít tu pravou matraci pro Vaše pohodlí, jsou modely Breeze dostupné ve všech třech kolekcích matrací TEMPUR.

číst více

Co znamená zdravotní matrace?

Pojem zdravotní matrace je většinou všeobecně nesprávně používán. Nevěřte jen tak reklamám, které nabízejí zdravotní matrace. To co se v nich uvádí musí být podloženo seriózními zkouškami. Přečtěte si více o zdravotních matracích a jak to s nimi vlastně je.

číst více

Certifikáty - Záruka kvalitního odpočinku!

Roustoucí uvědomování si skutečnosti, že spánek je jedinou opravdovou fází odpočinku po každodenním shonu a jakým způsobem přispívá k naší duševní a tělesné pohodě, přeměnilo vše, co se spánkem souvisí.
číst více

Co je to kontinentální postel?

Zajívá Vás, co je to kontinentální postel také známá jako Kontibed neboli postel typu Box Spring? Lůžka typu boxspring jsou řadu let velmi oblíbená především u našich západních sousedů, ale i u nás už má tento sílící trend své zastánce a průkopníky. Řekneme Vám proč...

číst více

Nahoru