info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

ProSpánek
České Budějovice

5/5
zítra otevřeno od 09:00
České Vrbné 2392, 37011 České Budějovice
Káva zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování před prodejnou
Osobní odběr zdarma
Platba kartou
Spánkové poradenství zdarma
Široký výběr produktů
Telefonní číslo +420 739 394 304; +420 724 092 540
E-mail ceske.budejovice@prospanek.cz

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Možnosti platby

Jak se k nám dostanete

Prodejna se nachází v nákupní zóně na výpadovce z Českých Budějovic z centra směrem na Plzeň. Od Hluboké nad Vltavou se stačí držet pořád rovně směrem do Českých Budějic. Tato silnice Vás neomylně dovede až k nákupní zóně. Parkování je u naší prodejny zdarma a najdete nás zhruba v místech, kde je umístěna na mapce na následujícím obrázku:

mapa-cb1

 

Pokud se rozhodnete cestovat veřejnou dopravou, využijete autobus číslo 9. Následně vystupte na zastávce Globus a vydejte se směrem k Bauhausu. Za 5 minut chůze budete u nás.


O prodejně

Prodejnu ProSpánek najdete v nákupní zóně na výpadovce z Českých Budějovic z centra směrem na Plzeň. Nachází se mezi hypermarkety Bauhaus a Globus, naproti Mountfieldu. Prodejna Vám díky své rozloze nabízí možnost vyzkoušet veškerý sortiment na vlastní kůži. S výběrem Vám pomohou naši obchodníci. 
 

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...
5/5
na základě 13 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Dobrý den, na doporučení svých přátel jsem koncem ledna navštívila vaši prodejnu v Českých Budějovicích s konkrétním doporučením na paní Martinu. Šla jsem se tedy informativně zeptat na cenové relace a nabízený sortiment matrací vzhledem k mým potřebám. Jejím přístupem jsem byla velice mile překvapena jak profesionálně, tak i lidsky. Hned věděla, co mi doporučit, vše ochotně vysvětlila a dala mi dostatek času si vytypované matrace vyzkoušet. Odcházela jsem nejen s jasnou představou, co se týká kvalitní matrace a také i postele, ale i se zarezervovaným polštářem, který již mám doma. Předejte prosím velké podělování vaší kolegyni i za mě. Ráda i já budu doporučovat její služby, jako mí přátelé doporučili mě.

Reakce obchodu

27. 2. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi produkty a přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou profesionály ve svém oboru. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Chtěla bych moc poděkovat paní Martině za její velmi profesionální přístup, ale také za lidskost a velice příjemné chování. Po autonehodě mám šrouby v obou nohách od kyčlí dolů, takže na výběru správné postele a matrace nám opravdu hodně záleží. Paní Martina okamžitě na tuto situaci reagovala a doporučila mně i manželovi to nejlepší, co pro nás obchod nabízí a co nám pomůže se konečně kvalitně a “zdravě” vyspat! Je vidět, že paní je nejen zkušená v tom, co dělá, ale rozhodně jí to také baví. :-) Čas strávený nákupem postele a matrace byl příjemný a poučný. Ještě jednou moc děkujeme a postele se už nemůžeme dočkat! Kéž by takových prodejců jako je paní Martina bylo ve službách více. :-)

Reakce obchodu

11. 10. 2023
Rádi jsme Vám pomohli s výběrem přesně dle Vašich představ. Těší nás, že jste byl spokojen s našimi službami a dostatečně velkým výběrem.
Byli jsme se podívat na nové matrace a postel do našeho nového bydlení. Vybrali jsme nakonec vše, co jsme potřebovali a ještě něco navíc :). Paní prodavačka je opavdu paní na svém místě. Ví, o čem mluví, je velmi ochotná, poradí a je vidět, že ji její práce opravdu baví. S její pomocí jde výběr opravdu hladce. Byli jsme moc spokojeni. Kéž bychom se setkávali se stejným profesionálním a zároveň lidským přístupem ve více obchodech.

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Paní Martina, je velmi profesionální. Měla jsem plno požadavků na matraci, vše ochotně vysvětlila a doporučila. Velká spokojenost:)

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Paní na prodejně byla milá a příjemná, poradila nám ohledně matrace. Díky za skvělý přístup. 😉

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Obchod jsme si vybrali dle recenzí. V březnu jsme v prodejně strávili velice příjemný čas s paní Martinou, která nám vše ukázala, vysvětlila a dala na výběr z několika možností. Koupili jsme si nové matrace a nakonec jsme odjížděli i s polštáři. V červnu se zde chystáme koupit i peřiny, aby dokonalost spánku byla dokonalá! Obchod určitě doporučujeme!

Reakce obchodu

10. 5. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Vážíme si Vašich milých slov. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Nakupuji nerada, ale tohle byl opravdu skvělý zážitek! Pořídili jsme vše, co jsme potřebovali, s pocitem dobře vynaložených financí. Obsluha poradí, nevnucuje, nabídne možnosti, případně doporučí to nejlepší PRO ZÁKAZNÍKA a vše s úsměvem, ochotně, empaticky. Opravdu mě to bavilo...

Reakce obchodu

2. 3. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Paní, která nás obsluhovala je rozhodně na svém místě. Profesionální a lidský přístup, krásně vše vysvětlila a nechala nás vyzkoušet. Z prodejny jsme odcházeli s novou postelí i matracemi a výbornou náladou. Děkujeme!

Reakce obchodu

27. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet a vážíme si Vašeho přístupu. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Úžasná obsluha, vše vysvětlila, nabídla, poradila.

Reakce obchodu

6. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Prodavačka Martina je dokonalý profesionál při prodeji, pomůže při výběru a svým příjemným vystupováním a přístupem je příkladem pro obchodníky.Nakoupili jsme komplet sestavu postelí i s vybavením a rovněž montážní pracovníci nás mile překvapili svým přístupem, chováním a profesionalitou. V této prodejně je radost nakupovat.

Reakce obchodu

22. 1. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Úžasná obsluha, prodavačka Martina byla úžasná, zpříjemnila nám celou neděli. Děkujeme.

Reakce obchodu

3. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Původně jsem šla do prodejny jenom nahlédnout, jestli nenajdu nějakou drobnost pro syna. Odcházela jsem s polštářem pro sebe, manžela i syna s přítelkyní. Jakmile jsem vyzkoušela několik druhů polštářů, nemohla jsem už odejít s prázdnou. Na polštářích se nám všem spí skvěle a nemůžeme si je vynachválit.

Reakce obchodu

3. 6. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a projevenou důvěru v naše produkty, na jejichž kvalitě si tak zakládáme.

Reakce obchodu

27. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a ohodnocení.

Potřebujete poradit?

Naši odborníci na infolince a online chatu vám poradí se všemi otázkami.

Neváhejte a spojte se s námi.


Kontaktujte nás