info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

ProSpánek
Pardubice

4.6/5
otevřeno od 09:00
S. K. Neumanna 2869, 53002 Pardubice
Káva zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování před prodejnou
Osobní odběr zdarma
Platba kartou
Dobrá dostupnost MHD
Spánkové poradenství zdarma
Široký výběr produktů
Telefonní číslo +420 778 537 927
E-mail pardubice@prospanek.cz

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Možnosti platby

Jak se k nám dostanete

Pokud se rozhodnete cestovat autem, záchytný bod pro Vás může být hlavní vlakové nádraží po levé straně. Jeďte podél něj stále rovně až k úřadu práce a za úřadem práce zahněte doprava. Kolem Kauflandu po pravé straně až ke kruhovému objezdu, kde sjedete na třetím výjezdu. Dojedete k druhému kruhovému objezdu, kde sjedete na prvním sjezdu a dorazíte až k nám.

Veřejnou dopravou se k nám dostanete například z centra města autobusem s číslem 6, směr Dukla a následně vystoupíte na zastávce jménem S. K. Neumanna. Pěšky po směru jízdy autobusu asi 5 minut volné chůze a dorazíte až k nám.


O prodejně

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Pardubicích na ulici S. K. Neumanna s vynikající dostupností. Přijďte si v Pardubicích svou novou matraci vybrat do naší prodejny ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří Vám poradí a s výběrem pomohou.
 

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...
4.6/5
na základě 10 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

21. 5. 2024 jsme s manželkou navštívili prodejnu v Pardubicích, paní Markéta Tichá se nám věnovala tak působivě, že jsme si nakonec vybrali luxusní manželskou postel s takovými vlastnostmi, že jsme utratili o 100 % více, než jsme předpokládali. Už ji máme doma a děkujeme za dobrou radu a milou konverzaci. Adolf T.

Reakce obchodu

10. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Věříme, že budete spokojeni i s našimi produkty, dáváme si záležet na kvalitě. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Chtěl bych moc poděkovat zaměstnankyním této prodejny za velice milý a vstřícný přístup při výběru o prodeji matrace. Měli jsme vybranou určitou, ale doporučili nám jinou a hlavně kvalitnější. Můžu říci, že poradili opravdu výborně. Mamce( 88 let) se na ní spí krásně. Ještě jednou děkuji a moc vás doporučuji

Reakce obchodu

5. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Věříme, že budete spokojeni i s našimi produkty, dáváme si záležet na kvalitě. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Moc děkujeme paní Floriánové, která se nám na prodejně věnovala a pomohla nám vybrat tu nejlepší postel, matrace i rošty. Přístup byl velice profesionální a znalosti až neuvěřitelné! Určitě budeme všude dále doporučovat.

Reakce obchodu

22. 4. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Věříme, že budete spokojeni i s našimi produkty, dáváme si záležet na kvalitě. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Chci touto cestou velice poděkovat zaměstnancům této prodejny, za milý, profesionální a přátelský přístup. Skvělé poradenctví a přístup ke klientovi. Samozřejmě jsem, po opravdu dlouhém vybírání - jsem nerozhodná, nakoupila super matrace. A věřím, že se na nich bude krásně usínat... Všem velké díky!

Reakce obchodu

26. 1. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi produkty a přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou profesionály ve svém oboru. Na Vaši příští návštěvu se budeme těšit.
Chtěla bych tímto poděkovat za skvělý přístup zaměstnanců prodejny. Osobně bych ráda poděkovala paní Floriánové, která svým profesionálním a velice vstřícným přístupem vyřešila požadavky na mnou objednané zboží. Vše naprosto dokonalé!

Reakce obchodu

1. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Přijďte za námi zase někdy příště.
Obchod je velice neseriózní, pozor, paní prodavačka mi odmítla přijmout reklamaci. Přitom je to její povinnost podle zákona o ochraně spotřebitele. Vadný výrobek jsem přivezla do prodejny, kde jsem jej koupila a prodavačka mi sdělila, že žádné reklamace nesmí přijímat, že má takové pokyny. Tím ale porušila zákon, neboť prodávající má povinnost reklamaci přijmout. Bohužel ona stále tvrdila, že to nepřijme a já odešla s nepořízenou.

Reakce obchodu

23. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši zprávu. Pro vyřízení reklamace máme naše reklamační oddělení, naši zákazníci nemusejí zboží nikam nosit, my si vše zajišťujeme sami. Reklamaci můžete vyřídit zde: https://www.prospanek.cz/reklamacni-rad/ Kolegové z oddělení se s Vámi domluví na dalším postupu.
Top servis, pani na prodejne s nami prosla sortiment, rekla vse potrebne a my vybrali a nakoupili. Moc dekujeme!!

Reakce obchodu

21. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Jsme rádi, že jsme mohli přispět znalostmi a zpříjemnit Vám nákup.
Dobrý den, dovolím si zaslat velké poděkování paní Floriánové z prodejny v Pardubicích. Její profesionální chování je na vysoké úrovni. Dokáže vtisknout do své práce maximum svého úsilí a dovedností a ještě s veliký hřejivým úsměvem. Velice ráda se k ní vracím, ostatní je také o vysoké kvalitě nabízeného zboží.

Reakce obchodu

18. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého zážitku od nás z prodejny.
Příjemné a ochotné prodejkyně.

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Hned, jak jsem nahlédla do prodejny, jsem věděla, že jsem na správném místě. Nezasvěcený člověk ani netuší, kolik různých druhů existuje při výběru matrací nebo třeba jen polštářů a přikrývek. Přívětivá prodávající mi vše do detailu vysvětlila a byla jsem nad míru spokojená.

Reakce obchodu

3. 6. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Nejoblíbenější
Seřadit
Nejoblíbenější
94 produktů
Matrace ze studené pěny Adam
Při dolehnutí na matraci Adam budete mít pocit pevné opory, která se přizpůsobí křivkám Vašeho těla. Matrace je tak ideální pro ty z vás, kteří preferují tvrdší pocit při ležení.
od 11 590 Kč
Celomasivní postel Lugo
Postel Lugo je praktická, pevná a elegantní celomasivní postel.
od 24 090 Kč
Designová postel Aurora z kvalitních materiálů
Pokud toužíte po posteli v  jednoduchém designu, která bude zároveň praktická, mohla by pro vás být Aurora to pravé.
od 24 159 Kč
od 14 495 Kč
Vrchní matrace z paměťové pěny Memory Topper
Krycí matrace Memory Topper se dá položit na jakoukoli tradiční matraci v dobrém stavu pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí.
od 5 190 Kč
Designová postel Nashville
Elegantní postel Nashville se díky svému čelu hodí do každé ložnice, kterou ozvláštní a zároveň rozzáří.
od 25 859 Kč
od 21 979 Kč
Designová postel Boston z kvalitních materiálů
Čelo Boston s prošíváním působí moderním dojmem, který se hodí do všech typů ložnic.
od 15 659 Kč
od 13 309 Kč
Celomasivní postel Sion
Postel Sion H3 s hranatým nožním čelem z celomasivní kolekce postelí ProSpánek.
od 29 290 Kč
Elegantní postel Madison s geometrickým prošíváním
Krásné čelo Klinmam Madison s čalouněnými čtverci se vyznačuje nápaditým designem a dokonalým řemeslným zpracováním.
od 21 459 Kč
od 18 241 Kč
Masážní matrace z paměťové pěny Air Massage Memory 3.0
Jak již název napovídá matrace Air Massage Memory je navrhnuta tak, aby při ležení masírovala Vaše svaly. Jemná masáž prokrvuje během noci svaly a Vy se tak ráno probudíte opravdu odpočatí a zrelaxovaní.
od 16 790 Kč
Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Libra Fresh 3.0
Matrace Libra Fresh 3.0 zaujme především svým jedinečným potahem s výtažky z Aloe Vera, které matraci propůjčují hned několik výhod.
od 21 990 Kč
od 15 393 Kč
Postel Modesto s moderním čistým čelem
Jednoduché, čisté čelo Klinmam Modesto se vyznačuje jednoduchými liniemi se smyslem pro detail.
od 15 659 Kč
od 13 311 Kč
Celomasivní postel Horgen
Celomasivní postel v tradičním designu
od 21 490 Kč
Matrace do dětské postýlky pro vaše batole Baby White
Matrace Baby White je určená do dětských postýlek. Její jádro tvoří monoblok studené pěny, která se vyznačuje tvarovou stálostí a flexibilitou.
od 2 390 Kč
Delikátní matrace s dotekem kašmíru Cashmere Comfort 3.0
Matrace Cashmere Comfort 3.0 vás okouzlí neuvěřitelně jemným potahem, ve kterém byl použit inovativní materiál Super Soft Cashmere.
od 27 590 Kč
Chránič matrace Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm
Klinmam Home Tencel je chránič matrace, který prodlouží její životnost a zároveň ji ochrání před neočekávanými situacemi.
od 1 390 Kč
Chránič polštáře Tencel Pillow
Klinmam Home Tencel je chránič polštáře, který prodlouží jeho životnost a zároveň ho ochrání před neočekávanými situacemi.
od 319 Kč
Klasický polštář s paměťovým efektem pro všechny polohy spánku Snow memory, 72x42 cm
Polštář Snow Memory je díky svému tvaru ideální pro všechny polohy spánku.
999 Kč
Klasický polštář s dokonalou prodyšností Modal Wellness
Polštář Modal Wellness je skvělou volbou pro ty z vás, kteří mají rádi aktivní životní styl plný sportu, ale i ty z vás, kteří se ráno budí nepříjemně zpocení.
1 490 Kč
1 117 Kč
Ergonomický polštář poskytující jedinečnou oporu při spánku na břiše TEMPUR® Ombracio, 60x50 cm
Polštář Ombracio se vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Speciální design tohoto polštáře s dvěma zakřivenými laloky po stranách vám usnadní dýchání a zmírní tlak při spánku na břiše.
6 690 Kč
Pohodlná matrace s paměťovou pěnou s aromaterapií pro klidné usínání Essence Grey
Máte rádi příjemnou vůni ve Vaší ložnici? Pak je matrace Essence Grey jako stvořená právě pro Vás. Potah matrace totiž obsahuje mikro kapsle s vůní levandule, která se postupně uvolňuje při ležení na matraci.
od 20 090 Kč
Polohovací rošt Duo Comfort HN
Postelový rošt lze pro komfortní spánek i odpočinek napolohovat jak v hlavové, tak nožní části.
od 4 490 Kč
1 3 4

Potřebujete poradit?

Naši odborníci na infolince a online chatu vám poradí se všemi otázkami.

Neváhejte a spojte se s námi.


Kontaktujte nás