info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Obchodní spolupráce a B2B

Obchodní spolupráce a B2B

Společnost ProSpánek je specialistou na trhu spánku už od roku 1991. Díky tomu umí poskytnout kompletní poradenství a najít řešení přesně podle Vašich požadavků včetně dodání kvalitních produktů a následného servisu. ProSpánek kromě řetězce prodejen provozuje i velkoobchodní B2B kanál. Ať už potřebujete produkty pro svůj e-shop, prodejny nebo hotel, rádi vám nabídneme, matrace, lůžkoviny i kompletními postele.

Díky široké síti dodavatelů a dlouholetým zkušenostem s produkty umíme vždy najít vhodné řešení pro drobné i větší zakázky. Naším cílem je poskytovat spolehlivé produkty a služby, které jinde na trhu nenajdete a kterými se odlišíte.

Rozumíme tomu, co děláme

Na trhu spánku působíme už téměř 30 let, během kterých jsme se dostali do kontaktu s největšími a nejúspěšnějšími výrobci i prodejci z celého světa. Jsme hrdým distributorem značek TEMPUR, PerDormie, Ormatek, Sealy, Stearns & Foster, Dorelan, Klinmam, Enzio a dalších. Ať už potřebujete produkty za nízké ceny nebo naopak chcete tu nejvyšší kvalitu, vždy pro vás najdeme vhodné portfolio. Naší přidanou hodnotou není jen široký výběr produktů, ale také know-how toho, jak funguje prodej a prodejní strategie. S téměř 70 prodejnami napříč třemi státy máme zkušeností na rozdávání. A rádi se o ně podělíme.

Spolupráce s hotely

Máte skutečně individuální požadavky na vybavení Vašich pokojů? Chcete přikrývku nebo čelo postele s logem hotelu? Ani to pro nás není problém! Ve spolupráci s našimi dodavateli Vám rádi pomůžeme vyvzorovat a navrhnout originální modely přímo a jedině pro Vás. Jsme schopni zabezpečit také návrh, výrobu i montáž kompletních interiérů. Individuální přístup a kalkulace jsou samozřejmostí.

Co dál nabízíme

  • konzultace (případně návštěva) a poradenství

  • doporučení pro výběr materiálů s ohledem na životnost a snadnou údržbu produktů

  • návrh řešení a individuální kalkulace nabídky na základě Vašich potřeb

  • standardní i atypické rozměry od lůžkovin přes matrace až po postele a kompletní spací systémy

  • asistence po celu dobu řešení zakázky

  • proškolení personálu a doporučení pro údržbu a zachování kvality produktů

  • záruční a pozáruční servis

Máte zájem o individuální nabídku?

Máte zájem o individuální nabídku nebo se jen chcete zeptat a poradit? Neváhejte nás prosím kontaktovat emailem, telefonicky nebo přes náš chat, kde se rádi budeme Vašemu požadavku věnovat.

Kontakt

Tomáš Doubek
+420 778 238 239
tomas.doubek@prospanek.cz

Firmy, se kterými spolupracujeme

 

Logo Tempur

logo PerDormire

logo Bonami

Najdete nás i na MALL.CZ