Matrace - rady a zajímavosti


Vstáváte svěží a odpočatí? Nebo naopak máte pocit, jako byste skoro vůbec nespali? Pokud ano, viníkem bude špatná matrace. Zde se nažíme rozebrat hlavní aspekty, které by Vás měli zajímat při výběru matrace do postele, od její tuhosti, přes materiály či samotnou postel až po to, jak spíte nebo na co jste alergičtí.


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Jak předejít skolióze u dětí?

Skolióza je jedním z nejznámějších onemocnění páteře. Každým rokem přibývá čím dál více lidí a hlavně dětí s tímto onemocněním. Věděli jste však, že skolióza se u vašich dětí může začít formovat už v prvních měsících jejich života? Jak tedy předejít skolióze nebo ji léčit?

číst více

4 věci, které musíte vědět o postelových roštech

Pro zdravý spánek je důležitá kvalitní matrace, ale také volba správného roštu značně přispívá ke kvalitě našeho spánku a zaručuje správnou funkčnost, vzdušnost, ortopedické působení matrace nebo její dlouhou životnost. Co proto musíte o postelových roštech vědět...?

číst více

Je vaše matrace zdravotní nebo ortopedická?

Možná Vaše stará matrace už dosluhuje a zvažujete její výměnu a protože na sobě nechcete šetřit, u nové matrace zainvestujete do té zdravotní! Nebo ortopedické...? Naštěstí se v tom vyznáme a umíme Vám poradit jak nenaletět a vybrat tu správnou matraci.

číst více

Trápí Vás bolesti zad? Vsaďte na paměťovou pěnu!

Že je kvalitní matrace předpokladem kvalitního spánku, to je bez debat. Toužíte-li po opravdovém pohodlí, pak vsaďte na paměťovou pěnu. Proč jí věnovat pozornost se dočtete v našem článku.

číst více

Případová studie: Víte, jak spíte?

Je Vám záhadou, proč jste ráno neodpočatí a nepodařilo se Vám načerpat počas noci potřebnou energii? Projekt „Víte, jak spíte?“ českého výrobce lůžkovin a matrací Klinmam Vám opravdu otevře oči...

číst více

Nahoru