info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

Partnerská matrace Duo Plus Visco, 140x200 cm

5/5
5 hodnocení
Matrace Duo Plus Visco je ideálním řešením pro partnery, kde každému vyhovuje jiná tuhost. Zobrazit více
Značka: Perdormire
? Pomoc s výběrem
Na objednávku - zboží doručíme v týdnu od 13.02. do 17.02.
Doprava od 0 Kč ?
16 190 Kč
Snímatelný potah s možností vyprání Snímatelný potah s možností vyprání Na výběr až čtyři pocity ležení Na výběr až čtyři pocity ležení Antialergenní potah Antialergenní potah

Partnerská matrace se čtyřmi pocity tuhosti

Matrace Duo Plus Visco je skvělým kompromisem pro páry, kdy každý preferuje jinou tuhost. Každý si ji může přizpůsobit tak, jak mu vyhovuje a nemusíte složitě vybírat odlišné matrace, které by k sobě neseděly. Na výběr rovnou ze čtyř různých tuhostí.
V potahu se skrývá vrstva paměťové pěny, která dodává na komfortu, měkkosti a skvěle se dokáže přizpůsobit jakékoliv spánkové poloze – je tedy jedno, zda spíte na boku, zádech nebo břiše.

Svými vlastnostmi pomůže lepšímu prokrvení svalů a vy budete rychleji regenerovat. Studená pěna v jádru vám bude skvělou oporou a pomůže matraci dostatečně odvětrat, takže nebude vznikat nežádoucí plíseň.

Celková výška 20 cm je vhodná pro děti i dospělé. Potah matrace lze kdykoliv sundat a vyprat, navíc obsahuje antialergenní vlákno, které zabraňuje nepříjemným reakcím a pomůže vám ke klidnému a ničím nerušenému spánku.

 

Klíčové vlastnosti

✔ Na výběr až čtyři tuhosti v jedné matraci
✔ Paměťová pěna v potahu pro lepší relaxaci
✔ Prodyšný a odolný potah zajišťující zdravé prostředí
✔ Skvělý poměr ceny a kvality

Měkká matrace je ideální pro spáče na boku. Lehnete si a cítíte se, jako byste se položili na propadající se obláček. Matrace vám ustoupí v oblasti ramen a na bocích, abyste mohli pohodlně spát a nepřevalovali jste se.

Nechcete se při sednutí na postel propadat a zároveň sedět na tvrdém?

Středně tuhá matrace je univerzální pro všechny polohy, ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše. Pokud se v noci neustále převalujete a nemůžete najít tu správnou polohu, tak je pro vás zcela ideální. Poskytne vám dostatečnou podporu zad, ale zároveň ustoupí v ramenou a bocích.

Tužší pocit matrace vám bude oporou a napomůže správné poloze páteře i při spaní na boku.

Velmi tvrdé matrace doporučujeme především zákazníkům vyšších váhových kategorií. Váha se rozloží po celé délce a vy budete moci pohledně vstát z postele. Pokud však preferujete velmi tvrdý pocit při ležení, chybu neuděláte. Při spánku na zádech vám poskytne dostatečnou podporu.

tuhost matrace Duo Plus Visco

Složení matrace

Jádro: 8 cm studená pěna, 8 cm studená pěna

Potah: 100 % antialergenní vlákno

horní strana matrace: 2 cm paměťové pěny

dolní strana matrace: 2 cm Extra Soft pěny

matrace Duo Plus Visco
Studená (HR) pěna

Oproti PUR pěně mají matrace ze studené pěny výrazně větší póry a jsou tak prodyšnější a lépe odvádí teplo. Omezí tak výskyt roztočů a plísní a vy budete lépe, a především zdravěji spát. Charakteristickou vlastností je především dlouhá živnost a tvarová stálost.

Paměťová pěna

Ekvivalentem pro tuto pěnu bývá často zmiňována líná nebo visco pěna a jak už název materiálu napovídá, jedná se o materiál, který se umí dokonale přizpůsobit vašemu tělu. Mění totiž svoji tvrdost v závislosti na tlaku a teplotě. Nemusíte řešit, jestli je matrace příliš měkká nebo tuhá – rozloží tlak vašeho těla a vy tak můžete celou noc nerušeně spát. Díky pomalému vracení se do původního stavu nevytváří protitlak, čímž zabraňuje vzniku proleženin, zmírňuje bolesti zad a stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní.

Extra Soft Pěna

Má vynikající technické vlastnosti a jedná se o materiál, který je vhodný pro zákazníky vyhledávající spíše měkký pocit. Navíc se dokonale přizpůsobí každé křivce těla.

Balení matrace

Matrace je vakuově balena. Vakuové balení matrace zajišťuje snadnější manipulaci při přepravě a také ochranu produktu. Pro rozbalení matrace nejdříve opatrně odstraňte vrchní fólii, ve které je matrace zabalena. Matrace postupně začne dostávat svoji obvyklou velikost. Pro plné zregenerování je potřeba nechat matraci položenou v posteli 24 až 48 hodin (po tuto dobu nedoporučujeme na matraci spát). Matraci je nutné do 1 měsíce od koupě rozbalit.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starost o matraci

Pravidelně v ložnici větrejte. Toto je naprosto základní, rychlá, a přesto účinná rada. Ve vaší posteli, konkrétně v matraci se přirozeně během noci hromadí vlhkost způsobená pocením. Tuto vlhkost je nutné nechat odpařit, což se vám podaří vhodnou volbou roštu a pravidelným větráním v ložnici. Stačí nechat 15 minut otevřená okna a hned se vám bude spát příjemněji. Pravidelná péče o matraci taky zahrnuje občasné vysátí vysavačem.

Aby matrace měla správnou funkčnost a také delší životnost, je důležité vybrat si k ní i správný rošt. Jak již bylo zmíněno, rošt pomáhá matraci dýchat. Vlhkost se tedy z matrace správně odvětrává jedině se správným roštem. I díky tomu si můžete užívat svěží a zdravý spánek.

Chránič matrací je již nezbytností. V naší nabídce najdete chrániče matrací také. Ty prodlužují životnost vaší matrace nejvýrazněji. Chránič totiž vstřebává vlhkost, pot, ale chrání matraci i před občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matrace můžete sundat podobně jako její potah a vyprat jej v běžné pračce na prádlo. To byste měli dělat několikrát do roka. Zajistíte si tak čisté prostředí ve vaší posteli a zároveň výrazně prodloužíte životnost vaší matrace. Abyste nedali roztočům šanci, předcházejte jejich výskytu pravidelným praním ložního prádla v průběhu celého roku. Úklid proto rovněž zahajte praním prostěradelpovlečenípřikrývek a potahů polštářů. Vždy se dle symbolů na etiketě ujistěte, že jde o výrobek, který lze prát a ověřte si i teplotu praní. 

O společnosti Perdormire

Italská značka matrací s více než 50letou tradicí, kterou ocenily již miliony spokojených zákazníků po celém světě. Produkty značky Perdormire v sobě snoubí vysokou kvalitu a precizní italský design, kdy je kladen velký důraz na detail a způsob provedení každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálů a způsobu jejich zpracování potvrzují certifikáty a osvědčení, jimiž značka Perdormire disponuje. Italský výrobce má všechny důležité evropské i celosvětové certifikáty zajišťující jak kvalitu výroby (Oeko Test), tak kvalitu produktů (LGA certifikát) a skvělý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas věnovaný spánku nám zabere asi 1/3 života. Z tohoto důvodu není ponechán náhodě žádný detail při projektování, realizaci a zhotovení matrací značky Perdormire. Každá volba, každé vybrané řešení, každý použitý materiál reprezentuje péči a kvalitu, kterou může zaručit pouze firma s pevně zakořeněnou zručností ve své DNA. Pro vzrůst, zlepšení a schopnost nabídnout vždycky to nejlepší je potřeba objektivnosti, spolupráce a především úcty. Úcta k vlastní zemi, k vlastním tradicím, úcta k vlastním klientům, dodavatelům, zaměstnancům a spolupracovníkům a úcta k životnímu prostředí jsou vždy v centru pozornosti naší společnosti, naší silné základny značky Perdormire vybudované den po dni na základních lidských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametry

Rozměr 140x200 cm
Atypy ? ano
Délka 200 cm
Doplňková úprava potahu ? 20 cm
Materiál studená pěna ?
Nosnost na osobu 130 kg
Oboustrannost ? ne
Praní 30°C
Pro koho je vhodná pro alergiky, pro děti, pro partnery
Šířka 140 cm
Snímatelný potah ? ano
Tuhost ? 3 - středně tuhá, 4 - tvrdá, 5 - velmi tvrdá
Vhodnost uložení matrace polohovací rošt, statický rošt
Výška jádra ? tak
Výška matrace ? 20 cm
Záruka ? 3 roky
Způsob balení matrace ? vakuovaná
5/5
na základě 5 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

s matracom sme veľmi spokojný. Drží tvar, nezabárame sa do neho vôbec, ale nie je zase extrémne tuhý ako náš predchádzajúci matrac. Ten spánok je neporovnateľný.