info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

ProSpánek
NC OAZA Kladno

4.9/5
zítra otevřeno od 09:00
Arménská 3277, 27201 Kladno
Káva zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování před prodejnou
Osobní odběr zdarma
Platba kartou
Dobrá dostupnost MHD
Spánkové poradenství zdarma
Široký výběr produktů
Telefonní číslo +420 731 532 008
E-mail kladno@prospanek.cz

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Možnosti platby

Jak se k nám dostanete

Nákupní centrum se nachází na okraji města Kladna směr Buštěhrad. Z centra Kladna je ideální jet po ulici Pražská směrem na Buštěhrad a odbočit na ulici Arménská.

Pomocí MHD se k nám dostanete velmi snadno a lze využít hned několik autobusových spojů, konkrétně 350, 603, 606, 609, 613 a 622. Ty vás dovezou přímo na zastávku „Kladno, Oaza“.


O prodejně

Prodejna ProSpánek se nachází přímo u vchodu do NC Oaza. Takže není nic jednoduššího než z běžných nákupů zaskočit do naší pobočky a dozvědět se, jak lépe a zdravěji spát. V tom Vám pomohou naši obchodníci, kteří Vám odborně doporučí, jaká matrace, polštář nebo přikrývka bude pro Vás nejlepší. 

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...
4.9/5
na základě 13 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Navštívila jsem prodejnu za účelem nákupu matrace.Po hodině "válení"se na postelích,jsem si vybrala.Obsluha perfektní,paní vedoucí se sl.prodavackou úžasné.dostala jsem informace které jsem potřebovala.Zaskocila mi jen vysoká cena...věřím že bude odpovídat kvalitě. Byla jsem spokojená i s posádkou,která mi zboží zavezla domu,donaska do bytu, likvidace obalového materiálu...Děkuji

Reakce obchodu

5. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Věříme, že budete spokojeni i s našimi produkty, dáváme si záležet na kvalitě. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Velmi vstřícný personál. Nákup jsem si tu užil a byl více než spokojen!

Reakce obchodu

4. 1. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Přijďte za námi zase někdy příště.
Na této prodejně jsem byla velice spokojená.Paní Gábinka umí poradit a je vidět, že tomu opravdu rozumí, je profesionálka. Je velice milá a určitě se k ní ráda vrátím. Kluci, co mi přivezli a montovali postel byli také fajn a velice ochotní.

Reakce obchodu

16. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Přijďte za námi zase někdy příště.
Velice krásná a čistá prodejna.Paní Gábinka je žena na svém místě. Odborně poradí,vše vysvětlí.Je vidět,že jí práce baví.Je to ochotný človíček ke kterému se budu ráda vracet.

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
Zakoupil jsem zde u paní Gabriely matraci Tempur. S touto matrací jsem velice spokojen jako i s jednáním paní Gabriely, která se mě více jak 2 hodiny věnovala a vše mě vysvětlila. A mohl si vše vyzkoušet. Její přístup byl velice profesionální a milý.

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Velké díky paní Gabriele za její velice milý a příjemný přístup k zákazníkovi. Její znalosti a trpělivost nezná asi mezí, vše nám vysvětlila, prakticky ukázala a pomohla s výběrem. Obrovské plus a klobouk dolů ... nenaléhala, netlačila na nás, všechny naše obavy nám vysvětlila a my odešli sice o pár tisíc lehčí, než jsme měli v plánu, ale za to spokojeni s úžasným zážitkem a vším co jsme potřebovali. Perfektní servis a péče o zákazníka. Mockrát Vám ještě touto cestou děkujeme K+R

Reakce obchodu

10. 5. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Velice oceňujeme profesionální přístup k zákazníkovi a odborné rady paní Gabriely, na základě, kterých jsme nakonec opravdu vybrali. Stálo nás to více času než jsme čekali a jsme za to rádi, protože čas na výběr za asistence paní Gabriely je hodnotně využitý. Bohužel nás to stálo i více peněz než jsme čekali a tak moc věříme, že kvalita spánku nám vše postupně vrátí :)

Reakce obchodu

18. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Věřte, že na jejich kvalitě si skutečně zakládáme. Přejeme, ať produkty dobře slouží.
Jsem velice spokojená, paní s červenými vlasy na prodejně je velice milá a ochotná. Se vším poradí a jde znát že tomu opravdu i rozumí. Spánek je opravdu od nové madrace kvalitnější, a bolest zad úplně zmizela, jsem naprosto spokojená a doporučuji

Reakce obchodu

8. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že jsme mohli přispět ke zlepšení Vašeho spánku.
Příjemné a milé prostředí, byli jsme spokojení.

Reakce obchodu

3. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a hodnocení. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Jedním slovem super! Nemůžeme si vynachválit přístup a péči o zákazníka. A co nejvíce oceňuji je, že se nám nikdo nesnažil za každou cenu něco vnutit! Paní Jiskrová, která se o nás starala dostává 10/10 ⭐ Děkujeme a velmi doporučujeme. Seibothovi

Reakce obchodu

26. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Byla to naše první návštěva v tomto oddělení. Na doporučení našich přátel jsme zašli na obhlídku postelí s tím, "že uvidíme". Narazili jsme na velmi příjemnou a veselou paní Hiklovou, ta nás na každé posteli uložila, pověděla o matraci, roštu, o polštáři, který nám nabídla pod hlavu. Roštem nadzvedla hlavu, nohy do příjemné polohy, vysvětlila co a proč cítíme to, co jsme pociťovali. Informace o všem. Manželka měla ovšem vybranou jinou postel z internetu, která se jí velmi líbila a těžce nesla můj výběr v tomto obchodě. Díky paní prodavačce, která byla velmi citlivá a taktní, jsme druhý den jeli složit zálohu a čekáme již na doručí postele. Uvidím, jak jí žena přijme až jí bude stát v ložnici, jak si v ní bude lebedit s těmi všemi zvedačkami, které jí usnadní sezení, vstávání a hlavně dobré spaní. To dáme ještě vědět. Fišerovi

Reakce obchodu

25. 8. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Věříme, že s našimi produkty budete spokojeni.
Dobrý den. Po velmi negativní zkušenosti u konkurence, jejíž jméno raději ani nechci vyslovit, jsme se rozhodli jen tak nezávazně navštívit prodejnu ProSpánek v OC OÁZA na Kladně. O zhruba hodinu a čtvrt později jsme plní nadšení odcházeli s objednávkou na naší novou matraci, která je mimochodem vážně skvělá. Ale o tu teď nejde. Hned po vstupu do prodejny se nás mile ujala paní Gabriela Hiklová. Co bylo asi nejdůležitější, dala nám hned několik rad, jak přesně matraci vybírat a neúnavně nás nechala zkoušet další a další matrace s nabídkou, že může i otočit výplň, abychom vyzkoušeli všechny varianty tvrdosti. Prozákaznický přístup a opravdu profesionální servis paní Gabriely nás velmi mile překvapil a už nyní plánujeme další návštěvu, abychom si vybrali novou postel. Pokud tedy zatím váháte kam pro matraci, postel či jen příjemný zážitek z nakupování, tak návštěvou této prodejny neuděláte chybu! S přáním dalších spokojených zákazníků Monika a Ondřej. :)

Reakce obchodu

19. 8. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Dobrý den, ráda bych se podělila o recenzi na prodejnu Oáza Kladno, konkrétně na paní Gabrielu. Nejen že je velmi milá a ochotná, ale vše Vám trpělivě vysvětlí a poradí. Dá Vám prostor na rozmyšlení. Nic Vám netlačí, nenutí jak mají některé prodavačky ve zvyku. Nenutí Vám nejdražší matraci, ale opravdu tu, kterou potřebujete. Ochotná a příjemná. Mohu všem jen doporučit. S pozdravem Šáfrová

Reakce obchodu

2. 8. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Děkujeme za projevenou důvěru.
Nejoblíbenější
Seřadit
Nejoblíbenější
67 produktů
Matrace ze studené pěny Adam
Při dolehnutí na matraci Adam budete mít pocit pevné opory, která se přizpůsobí křivkám Vašeho těla. Matrace je tak ideální pro ty z vás, kteří preferují tvrdší pocit při ležení.
od 11 590 Kč
Masivní dřevěná postel s elegantním designem Amien
Hledáte kvalitní postel, se kterou budete spokojeni roky? Už nehledejte. Postel Amien s jednoduchým a praktickým plným čelem je ta správná volba.
od 17 690 Kč
Vrchní matrace z paměťové pěny Memory Topper
Krycí matrace Memory Topper se dá položit na jakoukoli tradiční matraci v dobrém stavu pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí.
od 5 190 Kč
Designová postel Nashville
Elegantní postel Nashville se díky svému čelu hodí do každé ložnice, kterou ozvláštní a zároveň rozzáří.
od 25 859 Kč
Designová postel Boston z kvalitních materiálů
Čelo Boston s prošíváním působí moderním dojmem, který se hodí do všech typů ložnic.
od 15 659 Kč
Celomasivní postel Sion
Postel Sion H3 s hranatým nožním čelem z celomasivní kolekce postelí ProSpánek.
od 29 290 Kč
Elegantní postel Madison s geometrickým prošíváním
Krásné čelo Klinmam Madison s čalouněnými čtverci se vyznačuje nápaditým designem a dokonalým řemeslným zpracováním.
od 21 459 Kč
Celomasivní postel Jona
Vzdušná postel z kvalitního buku nebo dubu
22 090 Kč
12 990 Kč
Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Libra Fresh 3.0
Matrace Libra Fresh 3.0 zaujme především svým jedinečným potahem s výtažky z Aloe Vera, které matraci propůjčují hned několik výhod.
od 21 990 Kč
Delikátní matrace s dotekem kašmíru Cashmere Comfort 3.0
Matrace Cashmere Comfort 3.0 vás okouzlí neuvěřitelně jemným potahem, ve kterém byl použit inovativní materiál Super Soft Cashmere.
od 27 590 Kč
Postel z masivu borovice Felix
Felix představuje čistý estonský styl. Nádherné borovicové dřevo pokryté bezbarvým lakem, které více zviditelní celou strukturu.
od 8 590 Kč
Klasický polštář s paměťovým efektem pro všechny polohy spánku Snow memory, 72x42 cm
Polštář Snow Memory je díky svému tvaru ideální pro všechny polohy spánku.
999 Kč
Základní rošt Solid Wood Slat
Odolný laťový rošt ze smrkových latí, které jsou k sobě připevněny textilním popruhem zajišťují skvělou cirkulaci vzduchu, větrání matrace a odvod vlhkosti.
od 1 590 Kč
Ergonomický polštář poskytující jedinečnou oporu při spánku na břiše TEMPUR® Ombracio, 60x50 cm
Polštář Ombracio se vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Speciální design tohoto polštáře s dvěma zakřivenými laloky po stranách vám usnadní dýchání a zmírní tlak při spánku na břiše.
6 690 Kč
Pohodlná matrace s paměťovou pěnou s aromaterapií pro klidné usínání Essence Grey
Máte rádi příjemnou vůni ve Vaší ložnici? Pak je matrace Essence Grey jako stvořená právě pro Vás. Potah matrace totiž obsahuje mikro kapsle s vůní levandule, která se postupně uvolňuje při ležení na matraci.
od 20 090 Kč
Polštář z paměťové bio pěny obsahující přírodní oleje Bio Moore Levandule, 72x42 cm
Viskoelastická paměťová pěna je revoluční materiál, který se dokáže přizpůsobit hmotnosti a tlaku tak, aby zároveň nabízel jedinečný komfort.
2 690 Kč
Matrace s paměťovou pěnou s regulací teploty Bel Riposo Fresh 3.0
Matrace komfortní výšky, ze které se Vám bude lépe vstávat a večer zase lépe ulehat k další klidné noci plné zdravého spánku.
od 24 390 Kč
Polštář z paměťové pěny Memory Moore, 72x42 cm
Vynikající polštář s paměťovým efektem schopný dokonalého přizpůsobení křivkám vašeho krku, který je pro vaše pohodlí dostupný hned ve dvouch různých výškách (9, 12 cm).
od 2 590 Kč
Přírodní polštář s dvojí tuhostí Bio Double, 72x42 cm
Polštář Bio Double se díky paměťové pěně dokáže dokonale přizpůsobit váze a tlaku pro vynikající oporu a komfort. Navíc nabízí dvě různé strany, každou s jinou tuhostí, umožňující výběr ideálního pocitu ležení.
2 990 Kč
Univerzální polštář s masážní profilací Dual Clima, 72x42 cm
Polštář Dual Clima využívá inovativní technologii, která kombinuje dva různé materiály a vytváří tak novou úroveň komfortu.
2 690 Kč
Matrace s anatomickým prošitím potahu Bordato
Matrace Bordato s anatomickým prošitím potahu do pěti zón skvěle kopíruje Vaše tělo při ležení a přináší kvalitní oporu pro každou část těla.
od 5 890 Kč
Anatomický polštář poskytující jedinečnou oporu TEMPUR® Original, 50x31 cm
Polštář TEMPUR® Original byl vyvíjen společně s fyzioterapeuty s cílem zajistit, aby se formoval přesně podle tvaru vaší krční páteře, hlavy a poskytoval šíjovým a ramenným svalům dokonalou oporu a uvolnění.
od 3 790 Kč
1 3

Potřebujete poradit?

Naši odborníci na infolince a online chatu vám poradí se všemi otázkami.

Neváhejte a spojte se s námi.


Kontaktujte nás