info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

ProSpánek
Svitavy podniková prodejna a outlet

5/5
zítra otevřeno od 09:00
Dimitrovova 603/6, 56802 Svitavy
Káva zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování před prodejnou
Osobní odběr zdarma
Platba kartou
Spánkové poradenství zdarma
Široký výběr produktů
Telefonní číslo +420 773 798 264
E-mail svitavy@prospanek.cz

Otevírací doba

Pondělí 08:00 - 18:00
Úterý 08:00 - 18:00
Středa 08:00 - 18:00
Čtvrtek 08:00 - 18:00
Pátek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 16:00
Neděle 09:00 - 16:00

Možnosti platby

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Prahy jeďte stále rovně, až ke kruhovému objezdu, z něho vyjeďte druhým výjezdem. Jeďte cca 100 m a odbočte první odbočkou vpravo od kruhového výjezdu. Pak už rovně ulicí až k nám z mírného kopce kde dojedete cca po 150 m od odbočení.

Pokud se rozhodnete cestovat veřejnou dopravou, nedaleko nás se nachází autobusové nádraží. Po výstupu z autobusu se dejte směrem k prodejně Auto Louda Volkswagen a následně rovně ulicí cca 100 m k nám.


O prodejně

Specializovaná prodejna matrací a postelí ve Svitavách na ulici Dimitrovova s vynikající dostupností. Přijďte si ve Svitavách svou novou matraci vybrat do některé z prodejen ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří Vám poradí a s výběrem pomohou.
 

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...
5/5
na základě 29 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Moc děkujeme paní Štěpánce za úžasný zážitek z nákupu nové matrace. Své práci velmi dobře rozumí, stejně tak individuálním potřebám klienta. Jeli jsme si pro matraci a odvážíme si i luxusní polštáře a něco navíc. Opravdu moc doporučuji, stojí to za to přijet.

Reakce obchodu

5. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Věříme, že budete spokojeni i s našimi produkty, dáváme si záležet na kvalitě. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Dobrý den, děkujeme paní Štěpánce za velmi příjemný a přátelský přístup k zákazníkovi, profesionální vysvětlení a trpělivost při výběru správné matrace. Svitavskou pobočku všem doporučujeme.

Reakce obchodu

10. 4. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Profesionální přístup paní Veroniky doporučuji všem.

Reakce obchodu

4. 4. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Profesionalni pristup, pani prodavacka se vyzna a umi dobre poradit. Prijemne vystupovani.

Reakce obchodu

4. 4. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Jsem velice spokojen s přístupem a jednáním ve všech ohledech. 👍

Reakce obchodu

12. 1. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byl spokojen s přístupem personálu. Budeme doufat i Vaši další návštěvu.
Dobrý den,na základě doporučení jsme navštívili vaší prodejnu,kde se nás hned ujala p. Veronika K.Touto cestou bychom chtěli poděkovat za milý, vstřícný a profesionální přístup a možnost vyzkoušení matrací dle našich představ.K matracím nám poskytla veškeré informace a rozhodnout se pro daný produkt bylo o to snažší. Děkujeme a vřele doporučujeme navštívit prodejnu,pokud si nejste jistí při výběru a koupi jako my.

Reakce obchodu

4. 1. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost a budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Dobrý den,s návštěvou Vaší prodejny jsme byly velmi mile překvapeny. Hned se nás ujala profesionální obsluha p.Veronika, ochotná, milá, vše důkladně vysvětlila,poradila.Po zakoupení matrací jsme odcházely s krásným pocitem a úsměvem na rtu. Opravdu paní na svém místě, děkujeme a a už teď se těšíme na další návštěvu.Všem doporučuji!🙂

Reakce obchodu

4. 1. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého zážitku od nás z prodejny. Na kvalitním personálu si zakládáme. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Děkuji Veronice za profesionální přístup ke mně, k zákazníkovi . Velmi milý a vstřícný přístup s maximální trpělivostí při výběru matrací. Pane řediteli, Veronika je opravdu dáma na svém místě. Děkuji Vám, že ji máte ve svém obchodě. Určitě se zase zastavíme pro další nákup. Děkuji Olga

Reakce obchodu

16. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Přijďte za námi zase někdy příště.
Velmi mile nás překvapila otevírací doba v sobotu. Paní prodavačka se nám plně věnovala, výběr matrací byl díky jejímu profesionálnímu i osobnímu přístupu příjemný. Oceňujeme i dopravu zboží zdarma. Prodejnu díky výborným službám i prostředí budeme doporučovat svým známým. Olga Liprová

Reakce obchodu

11. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého zážitku od nás z prodejny. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Děkujeme paní prodavačce za dnešní příjemný nákup.Pomohla mám s výběrem matrace.Aktivně se nám věnovala a na závěr uvařila dobrou kávu.

Reakce obchodu

11. 10. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout to pravé pro Vás, Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Dobrý den, paní Veronika se mi skvěle věnovala po celou dobu, kterou jsem v prodejně strávila. Popsala mi, co přesně je potřeba vědět při výběru matrace a jak poznám, že je pro mě matrace ta pravá. Paní nám navíc uvařila skvělou kávu. Pokud si nejste jisti, jak správně novou matraci vybrat, tak je pro Vás tato prodejna ta pravá.

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Vážený pane řediteli, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost na prodejně ve Svitavách. Původně jsme se k vám před časem šli jen podívat a vyřešit jednu postel, a odešli jsme se třemi postelemi, včetně matrací a nějakých doplňků! Měli jsme záměr naši situaci, kdy potřebujeme více postelí atd., vyřešit na přechodnou dobu nějakým levnějším zbožím jinde, ale paní Korčáková nás svým profesionálním a přitom přívětivým přístupem přesvědčila o kvalitě, a proč bychom ji právě od vaši firmy měli chtít. Dobře nás odhadla, nabídla výrobky, které nám hned seděly, takže se nám ulevilo i s nelehkým výběrem z mnoha možností. Bylo cítit, že tomu, co nabízí, věří, což je pro zákazníka důležité podprahové sdělení a opravdu "svému zboží" rozumí, byla velmi přesvědčivá, ale mile a v klidu. Takže ano, jsme rádi za vaše výrobky, těšíme se na krásné postele a pohodlné matrace, doufáme, že kvalita nezklame, a vy jistě musíte být rádi, že takové prodejce máte, protože to, že jsme nakonec všechno koupili u vás, byla zásluha paní prodávající, děkujeme!

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost. Jsme si jistí, že spokojenost s produkty bude i nadále pokračovat. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Velmi profesionální přístup s velkou ochotou. Jsem rád, že jsem Vás navštívil a nakoupil.

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Prodejna krásná, s profesionální a milou obsluhou 👍

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Moc zkušený přístup, i skvělá káva. Určitě se vrátíme i pro polštáře :)

Reakce obchodu

8. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
Chceme strašně moc poděkovat paní prodavače na pobočce ve Svitavách.Moc příjemná,ochotná a žena na svém místě.Je vidět že ji ta práce opravdu baví,kéž by bylo takových více.🍀

Reakce obchodu

27. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Odbornost našeho personálu je pro nás na prvním místě.
Chtěla bych poděkovat paní prodavačce z pobočky ve Svitavách za skvělý přístup při prodeji postele a matrace. Maximální spokojenost. Děkuji.

Reakce obchodu

27. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Rádi jsme Vám pomohli s výběrem přesně dle Vašich představ. Děkujeme za projevenou důvěru.
Minulou sobotu jsme si přijeli obhlídnout matrace, které jsme si vybrali na internetu. Věnovala se nám velice příjemná a ochotná paní - no a po vyzkoušení mnoha dalších matrací, jsme si objednali jiné, než ty původně vyhlídnuté :). Chce si to opravdu lehnout.... Příjemně strávené odpoledne. Matrace byly slíbeny do konce týdne, a tak se i stalo. Děkujeme

Reakce obchodu

6. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého zážitku od nás z prodejny. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Maximální spokojenost, odborný přístup. Super.

Reakce obchodu

22. 1. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Přejeme, ať produkty dobře slouží.
Dobrý den. Musím Vám napsat,že jsem s manželkou navštívil Vás obchod ve Svitavách a byl jsem unesen úžasným přístupem p. prodavačky. Chtěli jsme koupit matrace do postele a s prázdnou jsme neodešli. Vše důkladně vysvětleno,4 kategorie vyzkoušeny a výsledek naše spokojenost s nákupem. Doporučím Vás všem známým. Děkuji moc za přístup k nám a přeji krásné Vánoce a celý rok 2023. Ještě jednou děkuji. VK.

Reakce obchodu

21. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Skvělý přístup obsluhy. Paní velice ochotně pomohla s výběrem. Jsme spokojení

Reakce obchodu

12. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Jsme moc spokojeni. Obsluhovala nas moc mila černovláska, ktera se nam maximalne venovala! :)

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Dnes jsem se šla jenom podívat,a odvezla jsem si matrace.Velice ochotný personál.Věnovala se mi mladá sympatická žena,super komunikace,ochota vše vysvětlit a nic nevnucovat.Děkuji.

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého od nás z prodejny. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Velká spokojenost s nabídkou a s profesionálním , milým přístupem . Doporučujeme všem a přejeme hodně úspěchů .

Reakce obchodu

26. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Jsem velmi spokojená s přístupem a nabídkou. Doporučuji prodejnu všem, kteří nemají rádi problémy a spěch a chtějí si dobře vybrat. Děkuji.

Reakce obchodu

12. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si příjemného zážitku od nás z prodejny. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Koncem srpna jsme 2x navštívili svitavskou prodejnu, byli jsme velmi spokojení , paní prodavačka nám vše vysvětlila, poradila, mohli jsme si vše vyzkoušet na "vlastní kůži". Děkujeme

Reakce obchodu

4. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme a Vaši návštěvu a jsme rádi, že jste vložili důvěru v naše spánkové poradce, kteří jsou tu pro Vás, aby naplnili všechna vaše očekávání a ideálně se i předčili. Děkujeme za projevenou důvěru.
Doporučuji prodejnu ve Svitavách. Krásná velká prodejna, velký výběr a hlavně moc milá a ochotná paní prodavačka. Poradila, vysvětlila, za nás velká spokojenost. Děkujeme

Reakce obchodu

18. 6. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.

Reakce obchodu

17. 5. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.

Reakce obchodu

12. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení.
Nejoblíbenější
Seřadit
Nejoblíbenější
111 produktů
Matrace ze studené pěny Adam
Při dolehnutí na matraci Adam budete mít pocit pevné opory, která se přizpůsobí křivkám Vašeho těla. Matrace je tak ideální pro ty z vás, kteří preferují tvrdší pocit při ležení.
od 11 590 Kč
Celomasivní postel Lugo
Postel Lugo je praktická, pevná a elegantní celomasivní postel.
od 24 090 Kč
Boxspringová postel moderního designu vhodná pro vyšší matrace Columbus
Hledáte moderní a praktickou postel do vaší ložnice? Již hledat nemusíte. Postel Columbus typu boxspring splní všechna vaše očekávání do puntíku.
51 490 Kč
30 894 Kč
Designová postel Aurora z kvalitních materiálů
Pokud toužíte po posteli v  jednoduchém designu, která bude zároveň praktická, mohla by pro vás být Aurora to pravé.
od 24 159 Kč
od 14 495 Kč
Vrchní matrace z paměťové pěny Memory Topper
Krycí matrace Memory Topper se dá položit na jakoukoli tradiční matraci v dobrém stavu pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí.
od 5 190 Kč
Designová postel Nashville
Elegantní postel Nashville se díky svému čelu hodí do každé ložnice, kterou ozvláštní a zároveň rozzáří.
od 25 859 Kč
Designová postel Boston z kvalitních materiálů
Čelo Boston s prošíváním působí moderním dojmem, který se hodí do všech typů ložnic.
od 15 659 Kč
Celomasivní postel Sion
Postel Sion H3 s hranatým nožním čelem z celomasivní kolekce postelí ProSpánek.
od 29 290 Kč
Celomasivní postel Aspen
Vysoká a robustní celomasivní postel
od 42 490 Kč
Elegantní postel Madison s geometrickým prošíváním
Krásné čelo Klinmam Madison s čalouněnými čtverci se vyznačuje nápaditým designem a dokonalým řemeslným zpracováním.
od 21 459 Kč
Masážní matrace z paměťové pěny Air Massage Memory 3.0
Jak již název napovídá matrace Air Massage Memory je navrhnuta tak, aby při ležení masírovala Vaše svaly. Jemná masáž prokrvuje během noci svaly a Vy se tak ráno probudíte opravdu odpočatí a zrelaxovaní.
od 16 790 Kč
Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Libra Fresh 3.0
Matrace Libra Fresh 3.0 zaujme především svým jedinečným potahem s výtažky z Aloe Vera, které matraci propůjčují hned několik výhod.
od 21 990 Kč
Postel Modesto s moderním čistým čelem
Jednoduché, čisté čelo Klinmam Modesto se vyznačuje jednoduchými liniemi se smyslem pro detail.
od 15 659 Kč
Celomasivní postel Horgen
Celomasivní postel v tradičním designu
od 21 490 Kč
Delikátní matrace s dotekem kašmíru Cashmere Comfort 3.0
Matrace Cashmere Comfort 3.0 vás okouzlí neuvěřitelně jemným potahem, ve kterém byl použit inovativní materiál Super Soft Cashmere.
od 27 590 Kč
Postel z masivu Felix
Felix představuje čistý estonský styl. Nádherné borovicové dřevo pokryté bezbarvým lakem, které více zviditelní celou strukturu.
od 9 590 Kč
Chránič matrace Klinipur
Hygienická podložka sloužící k ochraně matrace před znečištěním tělními nebo jinými tekutinami.
od 739 Kč
Chránič matrace Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm
Klinmam Home Tencel je chránič matrace, který prodlouží její životnost a zároveň ji ochrání před neočekávanými situacemi.
od 1 390 Kč
Chránič matrace Top Care Tencel pro matrace do výšky 45 cm
Top Care Tencel je chránič matrace, který prodlouží její životnost a ochrání tak vaši investici do zdravého spánku.
od 1 790 Kč
Klasický polštář s paměťovým efektem pro všechny polohy spánku Snow memory, 72x42 cm
Polštář Snow Memory je díky svému tvaru ideální pro všechny polohy spánku.
999 Kč
Základní rošt Solid Wood Slat - Frame
Postelový rošt Klinmam Solid Wood Slat – Frame je vyroben z odolných smrkových latí, které jsou k rámu připevněny pomocí spon.
od 1 890 Kč
1 3 ... 5

Potřebujete poradit?

Naši odborníci na infolince a online chatu vám poradí se všemi otázkami.

Neváhejte a spojte se s námi.


Kontaktujte nás