info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

ProSpánek
Most

5/5
otevřeno od 08:00
Velebudická 1247, 43401 Most
Káva zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování před prodejnou
Osobní odběr zdarma
Platba kartou
Dobrá dostupnost MHD
Spánkové poradenství zdarma
Široký výběr produktů
Telefonní číslo +420 777 463 101
E-mail most@prospanek.cz

Otevírací doba

Pondělí 08:00 - 19:00
Úterý 08:00 - 19:00
Středa 08:00 - 19:00
Čtvrtek 08:00 - 19:00
Pátek 08:00 - 19:00
Sobota 08:00 - 19:00
Neděle 08:00 - 19:00

Možnosti platby

Jak se k nám dostanete

Z kruhového objezdu u MC Donald Drive (Lidl) směrem na Velebudice jeďte rovně až k dalšímu kruhovému objezdu, kde sjedete třetím výjezdem. Poté pojedete rovně kolem Mobelixu, kde je velké parkoviště a na jeho konci už najdete naší pobočku ProSpánek. Před prodejnou lze samozřejmě parkovat zdarma.

Můžete volit MHD dopravu tramvajovou či autobusovou, pokud budete volit tramvajovou dopravu, doveze Vás k nám číslo 1,2 a 40. Autobusová doprava má zase číslo 25. Ať zvolíte tu, či onu dopravu, vystoupíte na zastávce Velebudická, kde si můžete všimnout, že nad Hypermarketem Albert, se nachází prostor Retail Parku a tímto směrem se i vydáte, kde už nás zcela jistě nepřehlédnutelně s nápisem ProSpánek uvidíte a budeme se tak na Vás těšit.


O prodejně

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Mostě s vynikající dostupností. Přijďte si svou novou matraci vybrat do některé z prodejen ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří vám poradí a s výběrem pomohou.
 

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro Vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...
5/5
na základě 27 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Dnes jsme v Mostě vybírali s manželem matraci. Skvělý a profesionální přístup paní Pavlíny. Vše nám vysvětlila, nechala dostatečný prostor pro vyzkoušení a rozhodnutí. Po dlouhé době pro mě byl nákup skutečně příjemný zážitek a určitě doporučuji prodejnu navštívit a nechat si poradit.

Reakce obchodu

5. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Věříme, že budete spokojeni i s našimi produkty, dáváme si záležet na kvalitě. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Na této prodejně jsem byla velice spokojená. Znalost prodavačů byla na vysoké úrovni, dokázali mi skvěle poradit a byli velice ochotní. Tento obchod vřele doporučuji a nikam jinam pro matrace nepůjdu. Děkuji za poradenství a velkou ochotu p. Rázové.

Reakce obchodu

10. 4. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Těší nás, že jste byli spokojeni s přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Dobrý den. Velice si vážíme profesionálního představení matrací v prodejně MOST. Paní Romana je neskutečně osobní člověk , který dokáže prodávat výrobky duší.. A po uskutečnění exkurse, jsme hned věděli ,že koupíme zde. Děkujeme :)

Reakce obchodu

31. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Přijďte za námi zase někdy příště.
Dobrý den, velice děkuji paní Romaně Nejedlé za to, jak mile a profesionálně se mi dnes věnovala při výběru postele.

Reakce obchodu

11. 10. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a projevenou důvěru v naše produkty.
dne 2.9.2023, jsme po dlouhém hledání ideální matrace navštívili s přítelem Vaší prodejnu a jsme velice nadšení jak z milého tak detailního přístupu, také s vysvětlením výhod určitých materiálů a ukázku všech materiálu Jsme vybrali konečně matraci která je skvělá a to díky příjemné a milé paní Romaně Nejedlé a dlouho jsme se nesetkali s tak úžasným přístupem . Takže ještě jednou moc děkujeme za všechno a jsme nadšeni a určitě to nebylo naposledy co jsme navštívili prodejnu v Mostě. Michael a Anna

Reakce obchodu

11. 10. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a jsme rádi, že jste vsadil na naše spánkové poradenství, na kterém si tak zakládáme. Rádi Vás uvidíme při příští návštěvě.
Dne 11,7,2023 jsme se po dvou předchozích návštěvách Vaší prodejny a velice detailním a perfektním vysvětlením výhod určitých matrací od skvělé , příjemné ,milé a a ochotné paní Romany Nejedlé rozhodli ke koupi nových matrací .Nechali jsme si vysvětlit všechny přednosti a jsme s novými matracemi velice spokojení. Odbornost a skvělé znalosti Vaší paní prodavačky jsou úžasné a proto jsme se rozhodli Vás o této skutečnosti informovat. Alena a Jaroslav Lédlovi. Most.

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jsme mohli zpříjemnit Váš nákup. Na kvalitním personálu si zakládáme. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Pokračování koupili jsme 2 polštáře Tempur:-)

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Paní Romana byla moc ochotná a koupili

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Perfektní péče o zákazníky, cítili jsme se jak na zámku. Paní nám pěkně vysvětlila různé typy matrací, vše jsme si vyzkoušeli. Nakoupili jsme nové matrace, potah, prostěradlo, a ještě svíčku ;) A mají tu báječnou kávu. V Mostě je ještě jeden obchod s matracemi, ale úroveň služeb nesrovnatelná. Tam nám vlastně předvedli jen jednu-dvě matrace, a moc tam toho nebylo...

Reakce obchodu

18. 8. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jsme pomohli vybrat dle Vašich představ. Děkujeme za Vaši důvěru. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Skvělý přístup, pan Michal velice ochotný s lidským přístupem…

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Skvělý přístup, ochota, odbornost a snaha zákazníkovi maximálně vyhovět v jeho požadavcích. Návštěvu zde vřele doporučji.

Reakce obchodu

30. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a jsme rádi, že jste vsadil na naše spánkové poradenství, na kterém si tak zakládáme.
18.3. Jsme s manželem navštívili prodejnu za účelem koupě nové nám vyhovující matrace. Pani Romana Nejedlá je člověk na správném místě. Se vším nám poradila, naše spokojenost pro ni byla na prvním místě. Celou hodinu a půl jsme zkoušeli, která matrace nám bude vyhovovat nejvíce a pani Nejedlá nám byla celou dobu oporou. Děkovala jsem ji několikrát na prodejně, ale musím i touto cestou. Není jen prodejce, ale moc milý člověk na správném místě a ProSpanek musí být pyšný na to, jakého zaměstnance má. Ještě jednou velké díky a přeji krásný spánek

Reakce obchodu

8. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a jsme rádi, že jste vsadil na naše spánkové poradenství, na kterém si tak zakládáme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
5.2.2023 jsme navštívili vaší prodejnu.Prodejde paní Romana Nejedlá na nás byla velmi příjemná, vše nám v klidu vysvětlila a doporučila vhodné zdravotní polštáře.Mohli jsme si jich i spoustu vyzkoušet a zjistit co by nám nejvíce vyhovovalo.Urcite se rádí na vaší prodejnu vrátíme.Meli jsme s toho příjemný pocit.Paní Romana má velice příjemné vystupování a příjemně poradí.Vice takových zaměstnanců.

Reakce obchodu

6. 2. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
Jsme velmi spokojení se specialistou Mírou Brunnerem. Vše vysvětlil a doporučil vhodné matrace a doplňky, zodpověděl nám i technické dotazy. Měli jsme dostatek času a klidu na rozmyšlenou. Děkujeme.

Reakce obchodu

7. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Úžasný přístup spankoveho specialisty Míry Brunnera, že který mi vše vysvětlil a doporučil bych to nejlepší. Moc děkuji za vše

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Velika spokojenost se specialistou Mírou úžasně poradil a vysvětlil oč děkujeme a budeme doporučovat jeho poradenství

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, u našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Kdyby šlo dát více hvězdiček, tak je určitě dáme. Takový přístup paní či slečny Žanety Dimitrov jsem snad ještě nezažila. Milá, příjemná, ochotná a hlavně trpělivá paní prodavačka se jen tak nevidí. Opravdu velká poklona, je to odborník na svém místě. Při výběru matrací jsme nemohly narazit na většího profesionála. Tuto prodejnu určitě ještě navštívíme a budeme ji doporučovat i ostatním. Moc hezká prodejna, velký výběr produktů a nikde jinde mi při nákupu nenabídli kávu. Těšíme se na příští návštěvu. Přejeme spoustu spokojených zákazníků jako jsme my s manželem.

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Profesionální přístup vše nám paní Romana předvedla a nakombinovala rošt a matraci s polštářem k naší spokojenost. Doporučuji navštívit prodejnu v Mostě.

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a hodnocení. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi službami a přístupem personálu na prodejně. Rádi Vás uvidíme zase někdy příště.
Jsme moc spokojeni s pristupem pani Nejedlé v Moste. Vse nam vysvetlila nechala nas odzkouset vicero variant matraci i polstaru a nakonec jsme si k nasi spokojenosti koupili kvalitni spani 👍 moc dekujem a muzem jen doporucit.

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout to pravé. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Dobrý den🙂, rádi by jsme pochválili Vaše lidi na prodejně v Mostě a to paní Nejedlou Romanu a Dimitrov Žanetu👍🏻. Takhle si představujeme jednání se zákazníky a vážíme si toho, protože se to moc nevidí. Mít taková děvčata, tak si otevřeme prodejnu taky😉🇨🇿. Mějte se! Zdeněk Šoltés a Veronika Nedbálková, Chomutov.

Reakce obchodu

1. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a příjemné hodnocení. Jsme rádi, že jsme pomohli se správným výběrem, na kterém si tak zakládáme. Těšíme se na Vás zase příště.
Koupili jsme dvě matrace a dva rošty s elektrickým pohonem a to jsme se původně jeli jen poradit a omrknout. Musím velice pochválit prodejnu v Mostě za profesionální přístup a výklad spánkového specialisti p. Míry Brunnera. Dnes vím, že jsem zvolila správný obchod. Rozhodně doporučuji všem ostatním. 👍

Reakce obchodu

8. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že jsme mohli přispět znalostmi a zpříjemnit Vám nákup. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Kupovala jsem matraci a rošt pro dceru. Matrace pohodlná, parádní. Navíc skvělá komunikace, ochota, milé vystupování. Jsem nadmíru spokojená. Děkuji

Reakce obchodu

1. 10. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné ohodnocení.
Kupovala jsem matraci a později polštář, s obojím jsem nadmíru spokojená. Personál vždy velice milý, ochotný a profesionální.

Reakce obchodu

12. 7. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že jsme mohli přispět ke zlepšení Vašeho spánku.
V této prodejně jsme kupovali rošt a matraci a všichni zaměstnanci se k nám chovali velice hezky a všechny naše dotazy proesionálně zodpověděli. Proto jsme se po roce do této prodejny vrátili pro další nákup. Všem dalším zákazníkům vřele doporučujeme tuto prodejnu v Mostě. Děkujeme a s pozdravem Tichá Y.

Reakce obchodu

12. 7. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a také, že se k nám pravidelně vracíte a jsme rádi, že jste vsadila na naše spánkové poradenství, na kterém si tak zakládáme. Rádi Vám uvidíme při příští návštěvě.
Velmi příjemné, ochotné a hlavně odborné jednání prodejců. Při nákupu jsem se setkal se třemi různými prodejci a všichni mě velmi mile překvapili. Zkrátka úroveň a vystupování na jedničku. Mám koupenou matraci, postel a chránič. Kvalitní provedení. Musel jsem reklamovat chránič a reklamace proběhla v pořádku. Určitě tam nejsem naposledy. :)

Reakce obchodu

9. 6. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Jsme rádi, že jsme mohli zpříjemnit Váš nákup. Na kvalitním personálu si zakládáme. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Reakce obchodu

30. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme.

Reakce obchodu

22. 1. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme.
Nejoblíbenější
Seřadit
Nejoblíbenější
124 produktů
Matrace ze studené pěny Adam
Při dolehnutí na matraci Adam budete mít pocit pevné opory, která se přizpůsobí křivkám Vašeho těla. Matrace je tak ideální pro ty z vás, kteří preferují tvrdší pocit při ležení.
od 11 590 Kč
Celomasivní postel Lugo
Postel Lugo je praktická, pevná a elegantní celomasivní postel.
od 24 090 Kč
Boxspringová postel moderního designu vhodná pro vyšší matrace Columbus
Hledáte moderní a praktickou postel do vaší ložnice? Již hledat nemusíte. Postel Columbus typu boxspring splní všechna vaše očekávání do puntíku.
51 490 Kč
30 894 Kč
Pružinová matrace Essence Sleep Hybrid
Matrace Essence Sleep Hybrid nabízí vysokou úroveň komfortu a opory při spánku díky vrstvě paměťové pěny AirCell, pěny Support Foam a taštičkových pružin v jádru.
od 7 590 Kč
od 6 072 Kč
Designová postel Aurora z kvalitních materiálů
Pokud toužíte po posteli v  jednoduchém designu, která bude zároveň praktická, mohla by pro vás být Aurora to pravé.
od 24 159 Kč
od 14 495 Kč
Vrchní matrace z paměťové pěny Memory Topper
Krycí matrace Memory Topper se dá položit na jakoukoli tradiční matraci v dobrém stavu pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí.
od 5 190 Kč
Designová postel Nashville
Elegantní postel Nashville se díky svému čelu hodí do každé ložnice, kterou ozvláštní a zároveň rozzáří.
od 25 859 Kč
od 21 979 Kč
Celomasivní postel Sion
Postel Sion H3 s hranatým nožním čelem z celomasivní kolekce postelí ProSpánek.
od 29 290 Kč
Elegantní postel Madison s geometrickým prošíváním
Krásné čelo Klinmam Madison s čalouněnými čtverci se vyznačuje nápaditým designem a dokonalým řemeslným zpracováním.
od 21 459 Kč
od 18 241 Kč
Masážní matrace z paměťové pěny Air Massage Memory 3.0
Jak již název napovídá matrace Air Massage Memory je navrhnuta tak, aby při ležení masírovala Vaše svaly. Jemná masáž prokrvuje během noci svaly a Vy se tak ráno probudíte opravdu odpočatí a zrelaxovaní.
od 16 790 Kč
Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Libra Fresh 3.0
Matrace Libra Fresh 3.0 zaujme především svým jedinečným potahem s výtažky z Aloe Vera, které matraci propůjčují hned několik výhod.
od 21 990 Kč
od 15 393 Kč
Postel Modesto s moderním čistým čelem
Jednoduché, čisté čelo Klinmam Modesto se vyznačuje jednoduchými liniemi se smyslem pro detail.
od 15 659 Kč
od 13 311 Kč
Boxspringová postel Pasadena s prošívaným čelem
Čelo Pasadena je díky svému vzhledu i výšce vhodné do každého typu ložnice.
od 23 878 Kč
od 20 297 Kč
Celomasivní postel Horgen
Celomasivní postel v tradičním designu
od 21 490 Kč
Čalouněná postel Bali
Užijte si každou noc pohodlí a oporu s naším čalouněným čelem Bali, které je navrženo s ohledem na vaše potřeby a představy.
od 23 790 Kč
Čalouněná postel Fiji
Užijte si maximální pohodlí a luxus s naším čalouněným čelem Fiji, které je ztělesněním dokonalého spojení mezi designem a komfortem.
od 16 590 Kč
Čalouněná postel Ibiza
Naše čalouněné čelo Ibiza představuje nejenom vyjádření elegance a komfortu, ale také symbolizuje spojení luxusu s praktickým designem.
od 21 690 Kč
Čalouněná postel Napa
Obohaťte svůj domov elegantním a luxusním vzhledem s naším čalouněným čelem Napa, které spojuje prvotřídní kvalitu s neodolatelným stylem.
od 20 990 Kč
Matrace do dětské postýlky pro vaše batole Baby White
Matrace Baby White je určená do dětských postýlek. Její jádro tvoří monoblok studené pěny, která se vyznačuje tvarovou stálostí a flexibilitou.
od 2 390 Kč
Delikátní matrace s dotekem kašmíru Cashmere Comfort 3.0
Matrace Cashmere Comfort 3.0 vás okouzlí neuvěřitelně jemným potahem, ve kterém byl použit inovativní materiál Super Soft Cashmere.
od 27 590 Kč
Chránič matrace Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm
Klinmam Home Tencel je chránič matrace, který prodlouží její životnost a zároveň ji ochrání před neočekávanými situacemi.
od 1 390 Kč
1 3 ... 6

Potřebujete poradit?

Naši odborníci na infolince a online chatu vám poradí se všemi otázkami.

Neváhejte a spojte se s námi.


Kontaktujte nás