info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

ProSpánek
Tábor

4.2/5
otevřeno do 20:00
Soběslavská 3073, 39005 Tábor
Káva zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování před prodejnou
Osobní odběr zdarma
Platba kartou
Dobrá dostupnost MHD
Spánkové poradenství zdarma
Široký výběr produktů
Telefonní číslo +420 773 746 753
E-mail tabor@prospanek.cz

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Možnosti platby

Jak se k nám dostanete

Prodejna se nachází u prodejny Baumax v Soběslavské ulici mezi prodejnou Sportisimo a Datart. Nejlépe se k nám dostanete autem. Ze směru z Tábora na Planou nad Lužnicí po levé straně. Parkovat se v celém areálu dá zdarma.

Autobusem se k nám dostanete, když vystoupíte na zastávce Tábor, sídl.Nad Lužnicí E 55. Na tu vás zavezou autobusy číslo 14 a 50.


O prodejně

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Táboře s vynikající dostupností. Přijďte si v Táboře svou novou matraci vybrat do naší prodejny ProSpánek, vždy v příjemném a moderním prostředí s odborným poradenstvím a asistencí našich školených prodejců, kteří Vám poradí a s výběrem pomohou.
 

Na prodejně ProSpánek se můžete těšit na:
  • široký sortiment matrací, postelí i doplňků
  • individuální řešení zdravého spánku přímo pro vás
  • novinky z oblasti produktů i zdravého spánku
  • kávu zdarma i zajištění komplexních služeb...
4.2/5
na základě 16 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Rádi bychom touto cestou poděkovali za profesionální a velmi laskavý přístup paní Kateřiny. Při výběru matrací nejprve trpělivě vyslechla naše představy a přání. Po té nám doporučila možné varianty, které předčily naše očekávání. Velice děkujeme za pomoc při výběru. Vřele doporučujeme!

Reakce obchodu

30. 1. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. Těší nás, že jste byli spokojeni s našimi produkty a přístupem personálu na prodejně, u našich lidí víme, že jsou profesionály ve svém oboru. Budeme doufat i ve Vaší další návštěvu.
Paní Kateřina se o nás po celou dobu perfektně starala a vše co jsme potřebovali vědět vždy k naší spokojenosti vysvětlila. Moc děkujeme a těšíme se na používání zakoupeného zboží.

Reakce obchodu

21. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Rádi jsme Vám pomohli uzpůsobit produkty přesně dle Vašich představ.
Dnes jsem navstivila tuto prodejnu. Pani Monika byla velmi mila, profesionalni pristup. Ocenuji jak mi vse vysvetlila. Akorat pri sezeni u stolu na me stale sel chlad. To by bylo na miste nejak zmenit. Jinak velka spokojenost. Jeste se rada vratim.

Reakce obchodu

11. 10. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a vážíme si Vašich milých slov.
Paní Kateřina je naprosto úžasná. Trpělivě se nám věnovala cca 2 hodiny ,než jsme konečně vybrali ty pravé matrace pro nás. Ochota a přístup na nejvyšší možné úrovni ! Děkujeme ! :-)

Reakce obchodu

11. 10. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet.
Koncem dubna jsme zakoupili matrace. Přístup slečny/paní Katky byl špičkový. Hned po vstupu do prodejny se nás ujala a nastínila jak bude výběr probíhat. Zeptala se na pár informací k věci, na naše představy a požadavky, na základě nichž nám doporučila varianty a pak už nechala rozhodnutí na nás. Na základě jejího průvodu výběrem matrace, jsme zakoupili, myslím dobře. Už 14 dní spokojeně užíváme:-)

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet. Budeme doufat i ve Vaši další návštěvu.
Dobrý den, totálně šílený, obsluha nezájem.....ale aby prodavačka byla nepříjemná, hrozný

Reakce obchodu

1. 6. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Je nám velice líto, že jste nebyla spokojena. Situaci prověříme.
Super obsluha

Reakce obchodu

10. 5. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu i hodnocení. Těší nás, že jste byla spokojena.
Velice děkujeme za ochotu pani prodavačce Kateřině K. S manželkou jsme velice spokojeni přístupem pani prodavačky. Velmi nás překvapilo s jakou ochotou nám pomohla vybrat matrace. Vse vysvětlila a byla velice milá a naslouchala nasim otázkám a velice ochotně a profesionálně k nám přistupovala. Děkujeme za vybrání matraci. Tuto prodejnu velice doporučujeme.

Reakce obchodu

30. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jsme mohli přispět ke zlepšení Vašeho spánku.
V táborské prodejně jsem si koupil postel, matrace a rošty. Chtěl bych moc poděkovat za pomoc s výběrem. Paní/Slečna prodavačka mi s úsměvem na tváři věnovala spoustu času a dobrých rad, i když jsem si dost vymýšlel. Výborná káva při vyřizování objednávky byla skvělou tečkou. Velmi doporučuji. Václav

Reakce obchodu

30. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy a uskutečněný nákup. U našich lidí na prodejně víme, že jsou skutečnými profesionály ve svém oboru a na perfektním spánkovém poradenství si necháváme záležet.
Děkuji,že jsem mohla navštívit prodejnu,ale byla jsem velice zklamaná paní prodavačky, nejeví zájem něco prodat, vystupování prodavaček odpovídá 5.třídě

Reakce obchodu

18. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a velice nás mrzí tato situace. Necháme vše prověřit.
Tak tenhle přístup byl šílený,píšu to poctivě... arogantní prodavačky,nejsou schopny stát ze židle

Reakce obchodu

30. 4. 2023
Vážený zákazníku, tato situace nás velice mrzí a necháme vše prověřit.
Velice děkujeme za ochotu a profesionální přístup paní prodavačce Monice. S návštěvou prodejny jsme byly s maminkou velice spokojené

Reakce obchodu

8. 4. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Jsme velice spokojeni s dnešní návštěvou Táborské pobočky, příjemné jednání a odborná pomoc paní Kateřiny nás překvapila. Určitě doporučují všem co si chtějí kvalitní matrace koupit. Děkujeme

Reakce obchodu

22. 1. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého zážitku od nás z prodejny.
Profesionální a moc příjemné jednání, paní Katka je na svém místě velice správně a rozumí svoji práci, určitě jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě tuto prodejnu 👍

Reakce obchodu

2. 12. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení Vaší návštěvy. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a mohli jsme Vám poskytnout vše k odnesení si toho pravého zážitku od nás z prodejny.
Na prodejně se nás ujala mladičká slečna, a i když jsme měli na začátku vzhledem k věku pochyby o její odbornosti, překvapila nás a musím říct, že jsem sám už dlouho nezažil podobný přístup k zákazníkovi. Nedejte na první dojem a zajděte také do prodejny.

Reakce obchodu

3. 6. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Jsme rádi, že jsme mohli zpříjemnit Váš nákup. Na kvalitním personálu si zakládáme. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.
Musím pochválit přístup personálu na prodejně. Přišla jsem si pro matrace a rošty a odcházela jsem velmi spokojená. S výběrem mi skvěle poradili a věnovali mi spoustu času, abych si vše vyzkoušela a byla si jistá výběrem. Oceňuji i doručení domů, které bylo také velmi profesionální a musím jen a jen chválit.

Reakce obchodu

3. 6. 2022
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Výběru přikládáme skutečně velkou důležitost, abyste si vybrali dle svých představ. Těší nás, že jste byli spokojeni i s přístupem našich kolegů jak na prodejně, tak při doručení domů.
Nejoblíbenější
Seřadit
Nejoblíbenější
76 produktů
Matrace ze studené pěny Adam
Při dolehnutí na matraci Adam budete mít pocit pevné opory, která se přizpůsobí křivkám Vašeho těla. Matrace je tak ideální pro ty z vás, kteří preferují tvrdší pocit při ležení.
od 11 590 Kč
od 9 272 Kč
Designová postel Aurora z kvalitních materiálů
Pokud toužíte po posteli v  jednoduchém designu, která bude zároveň praktická, mohla by pro vás být Aurora to pravé.
od 24 159 Kč
od 14 495 Kč
Vrchní matrace z paměťové pěny Memory Topper
Krycí matrace Memory Topper se dá položit na jakoukoli tradiční matraci v dobrém stavu pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí.
od 5 190 Kč
Designová postel Nashville
Elegantní postel Nashville se díky svému čelu hodí do každé ložnice, kterou ozvláštní a zároveň rozzáří.
od 25 859 Kč
od 21 979 Kč
Celomasivní postel Sion
Postel Sion H3 s hranatým nožním čelem z celomasivní kolekce postelí ProSpánek.
od 29 290 Kč
Elegantní postel Madison s geometrickým prošíváním
Krásné čelo Klinmam Madison s čalouněnými čtverci se vyznačuje nápaditým designem a dokonalým řemeslným zpracováním.
od 21 459 Kč
od 18 241 Kč
Masážní matrace z paměťové pěny Air Massage Memory 3.0
Jak již název napovídá matrace Air Massage Memory je navrhnuta tak, aby při ležení masírovala Vaše svaly. Jemná masáž prokrvuje během noci svaly a Vy se tak ráno probudíte opravdu odpočatí a zrelaxovaní.
od 16 790 Kč
Matrace z paměťové pěny s potahem obsahujícím aloe vera Libra Fresh 3.0
Matrace Libra Fresh 3.0 zaujme především svým jedinečným potahem s výtažky z Aloe Vera, které matraci propůjčují hned několik výhod.
od 21 990 Kč
od 15 393 Kč
Matrace do dětské postýlky pro vaše batole Baby White
Matrace Baby White je určená do dětských postýlek. Její jádro tvoří monoblok studené pěny, která se vyznačuje tvarovou stálostí a flexibilitou.
od 2 390 Kč
Delikátní matrace s dotekem kašmíru Cashmere Comfort 3.0
Matrace Cashmere Comfort 3.0 vás okouzlí neuvěřitelně jemným potahem, ve kterém byl použit inovativní materiál Super Soft Cashmere.
od 27 590 Kč
Chránič matrace Top Care Tencel pro matrace do výšky 45 cm
Top Care Tencel je chránič matrace, který prodlouží její životnost a ochrání tak vaši investici do zdravého spánku.
od 1 790 Kč
Klasický polštář s paměťovým efektem pro všechny polohy spánku Snow memory, 72x42 cm
Polštář Snow Memory je díky svému tvaru ideální pro všechny polohy spánku.
999 Kč
Masivní postel Utena
Postel Utena v jednoduchém designu z celomasivní kolekce postelí.
16 690 Kč
11 990 Kč
Ergonomický polštář poskytující jedinečnou oporu při spánku na břiše TEMPUR® Ombracio, 60x50 cm
Polštář Ombracio se vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Speciální design tohoto polštáře s dvěma zakřivenými laloky po stranách vám usnadní dýchání a zmírní tlak při spánku na břiše.
6 690 Kč
Pohodlná matrace s paměťovou pěnou s aromaterapií pro klidné usínání Essence Grey
Máte rádi příjemnou vůni ve Vaší ložnici? Pak je matrace Essence Grey jako stvořená právě pro Vás. Potah matrace totiž obsahuje mikro kapsle s vůní levandule, která se postupně uvolňuje při ležení na matraci.
od 20 090 Kč
Polštář z paměťové bio pěny obsahující přírodní oleje Bio Moore Levandule, 72x42 cm
Viskoelastická paměťová pěna je revoluční materiál, který se dokáže přizpůsobit hmotnosti a tlaku tak, aby zároveň nabízel jedinečný komfort.
2 690 Kč
Praktický rošt Elite
Pohodlný a vysoce odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí poskytuje nejen vysokou úroveň komfortu, ale i opory při spánku.
od 3 990 Kč
Polštář z paměťové pěny Memory Moore, 72x42 cm
Vynikající polštář s paměťovým efektem schopný dokonalého přizpůsobení křivkám vašeho krku, který je pro vaše pohodlí dostupný hned ve dvouch různých výškách (9, 12 cm).
od 2 590 Kč
Přírodní polštář s dvojí tuhostí Bio Double, 72x42 cm
Polštář Bio Double se díky paměťové pěně dokáže dokonale přizpůsobit váze a tlaku pro vynikající oporu a komfort. Navíc nabízí dvě různé strany, každou s jinou tuhostí, umožňující výběr ideálního pocitu ležení.
2 990 Kč
Univerzální polštář s masážní profilací Dual Clima, 72x42 cm
Polštář Dual Clima využívá inovativní technologii, která kombinuje dva různé materiály a vytváří tak novou úroveň komfortu.
2 690 Kč
Anatomický polštář poskytující jedinečnou oporu TEMPUR® Original, 50x31 cm
Polštář TEMPUR® Original byl vyvíjen společně s fyzioterapeuty s cílem zajistit, aby se formoval přesně podle tvaru vaší krční páteře, hlavy a poskytoval šíjovým a ramenným svalům dokonalou oporu a uvolnění.
od 3 790 Kč
Motorový rošt pro běžně spaní Duostar II Motor
Motorový rošt s 5 anatomickými zónami a 28 lamelami.
od 11 418 Kč
1 3 4

Potřebujete poradit?

Naši odborníci na infolince a online chatu vám poradí se všemi otázkami.

Neváhejte a spojte se s námi.


Kontaktujte nás