info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

Jak vybrat polštář TEMPUR?

Průvodce výberem anatomických a klasických polštářů TEMPUR. Zjistěte čím jsou polštáře TEMPUR výjimečné a jak snadno a rychle vybrat, který polštář TEMPUR je pro Vás ten správný.

Jak vybrat polštář TEMPUR?

 

TEMPUR je výrobcem a dodavatelem bez-kompromisních řešení pro zdravý spánek v té nejvyšší možné kvalitě. Důkazem je záruka, dlouhá tradice, použité technologie i certifikáty kvality.

Jak vybrat polštář TEMPUR? 2

Poznejte polštáře TEMPUR

Spánek je pro Vaše zdraví a pocit duševní pohody nezbytný, dopřejte si proto to nejlepší! Polštář z materiálu TEMPUR se v  reakci na tělesné teplo změkčuje a přizpůsobuje se tak přirozenému zakřivení hlavy a šíje a poskytuje optimální pohodlí a podporu. Díky tomu můžete odpočívat a vychutnávat si klidnější spánek.

Jak vybrat polštář TEMPUR? 3

„Majitelé polštářů TEMPUR po celém světě si vychutnávají každou noc ten nejlepší spánek díky jedinečnému materiálu TEMPUR.“

Jak vybrat ten správný polštář ve dvou krocích

TEMPUR nabízí široký sortiment typů polštářů a vždy tak má polštář, který je pro Vás ten pravý, ať jsou Vaše potřeby jakékoliv. Všechny polštáře TEMPUR jsou hypoalergenní, neobsahují běžně známé alergeny ani škodlivé látky (certifikát o splnění norem Oeko-Tex® 100). Pro vyšší hygienický komfort jsou antimikrobiálně ošetřeny aby se zvýšila jejich svěžest a potahy je možné sejmout a vyprat.

1. Zvolte tvar podle oblíbené polohy spánku

KLASICKÝ KOMFORT
Tradičně tvarované polštáře pro univerzální pohodlí


Vyberte si jeden z těchto polštářů, pokud chcete klasický tvar a pocit pohodlné podpory během Vašeho odpočinku nebo spánku. Jsou vyrobeny s vnitřním vakem, obsahujícím malé mikropolštářky TEMPUR®. Vyberte si z více možností potahů a pocitů – měkký, středně tuhý, tuhý.

Polštář TEMPUR® Traditional

vhodný pro všechny polohy spánku
Dostupný ve variantách Soft (měkký), Medium (středně tuhý) a Hard (tuhý).

 Klasický komfort

 

Polštář TEMPUR® EasyClean

vhodný pro všechny polohy spánku

Klasický komfort

 

Polštář TEMPUR® Comfort Original

vhodný pro všechny polohy spánku

Klasický komfort

 

Polštář TEMPUR® Comfort Cloud

vhodný pro všechny polohy spánku

Klasický komfort


ERGONOMICKÁ PODPORA
Speciálně tvarované polštáře, které zajistí podporu ve Vaší oblíbené spánkové poloze


Vyberte si jeden z těchto polštářů, pokud máte svoji oblíbenou polohu ve spánku. Nabízí ergonomickou podporu pro Vaši hlavu, krk a ramena a jsou dostupné v různých výškách. Vyberte si vyšší polštář, pokud máte široká ramena a nižší polštář, pokud spíte na měkčí matraci.

Polštář TEMPUR® Original

ideální pro spánek na boku

Polštář TEMPUR® Original

 

Polštář TEMPUR® Millennium

ideální pro spánek na boku a zádech

Polštář TEMPUR® Millennium

 

Polštář TEMPUR® Symphony

ideální pro spánek na boku a zádech

Polštář TEMPUR® Symphony

 

Polštář TEMPUR® Ombracio

ideální pro spánek na břiše

Polštář TEMPUR® Ombracio

2. Vyberte správnou velikost polštáře

V případě ortopedicky tvarovaných polštářů najdete v naší nabídce polštáře různých rozměrů a tuhostí. Tvar polštáře je otázkou individuálního výběru, stačí si tedy vybrat vhodný polštář podle Vaší oblíbené polohy spánku.

Tvarované polštáře pak nabízíme v několika rozměrech, lišících se výškou. Obvykle čím širší ramena má spáč, tím vyšší by měl mít polštář. Na druhou stranu, čím měkčí máte matraci, tím více se tělo propadá do lůžka a o to potřebujete nižší polštář.

V případě polštářů TEMPUR Original, Millenium a Symphony se můžete pro rozměry S, M a L orientovat podle následující tabulky.
 

1. výška

2. postava

3.vzdálenost ramena od krku

4. poloha při spánku

spaní na boku

spaní na zádech

méně než 160 cm

štíhlá - střední

do 10 cm

S

S

střední - mohutnější

10 - 15 cm

M

S


160 - 175 cm

štíhlá - střední

10 - 15 cm

M

S

střední - mohutnější

15 - 20 cm

L

M


více než 175 cm

štíhlá - střední

15 - 20 cm

L

L

střední - mohutnější

20 - 25 cm

L

L


Například: štíhlá žena, vysoká 165 cm, by si měla vybrat velikost M v případě, že nejčastěji spí na boku, rozměr S, jestliže spí na zádech.

Jedinečné vlastnosti polštářů TEMPUR

  • Jedinečná podpora těla

    Materiál TEMPUR se jemně přizpůsobí tvaru Vašeho těla a poskytne Vámúžasné pohodlí a oporu pro šíji, páteř, ramena a nohy.

  • Okamžitá relaxace

    Od okamžiku kdy na matraci nebo polštář TEMPUR ulehnete, cítíte rozdíl. Na teplejších místech, kde vyvíjí Vaše tělo vyšší tlak, budou měkčí, zatímco v chladnějších místech zůstanou pevné, takže můžete odpočívat v pohodlnépoloze s kvalitní oporou.

  • Vynikající pohodlí

    TEMPUR nabízí široký sortiment matrací a polštářů, které uspokojí Vaši představu o absolutním pohodlí. Ať dáte přednost kterémukoliv typu, vychutnáte si s TEMPUR ten nejkvalitnější spánek.

Další produkty TEMPUR

Zaujala Vás naše nabídka anatomických polštářů nebo další produkty TEMPUR? Chcete se před objednáním dozvědět cokoliv dalšího?
 

Najít nejbližší prodejnu