info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Blog Tipy pro zdravý spánek 3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku

Zkombinujte vysoce kvalitní rošt postele s tou správnou matrací a polštářem a vychutnejte si vynikající komfort a podporu, kterou poskytuje kompletní spací systém. S výběrem všech komponentů poradíme v tomto článku.
3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku

Cesta k dokonalému spánku...

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 2

1. krok: výběr matrace
2. krok: výběr polštáře
3. krok: výběr roštu

Zkombinujte vysoce kvalitní rošt postele s matrací a polštářem TEMPUR® a vychutnejte si vynikající komfort a podporu, kterou poskytují.

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 3

1. krok: výběr matrace

Představte si tak dokonalý odpočinek, že budete mít pocit, jakoby se Vaše tělo vznášelo. Jedinečný materiál, obsažený v matracích a polštářích TEMPUR® se přizpůsobí tvaru Vašeho těla a poskytne Vám nádherný pocit úplné beztíže.

Díky přerozdělení tlaku a optimálnímu rozložení tlakových bodů zvyšuje pocit pohodlí, takže můžete okamžitě odpočívat ve své nejpohodlnější poloze a mít přitom trvalou oporu.

Právě matrace je z celého spánkového systému to nejdůležitější. Je to investice do vlastního zdraví.

Věděli jste, že spánkem strávíme průměrně 24 let života?

Kvalitní matrace a kvalitní boty, to jsou dvě věci, se kterými trávíme nejvíce času.

Nejlepším způsobem, jak najít mezi různými pocity a kolekcemi dokonalou matraci právě pro Vás, je vyzkoušet je všechny na vlastní kůži a nechat Vaše tělo, ať samo rozhodne.

Přejít na matrace TEMPUR®

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 4

2. krok: výběr polštáře

Doplňte svoji TEMPUR® matraci polštářem z naší kolekce. Podle Vašich preferencí, potřeb a oblíbené polohy spánku nabízíme několik polštářů ve dvou kolekcích: Klasický komfort a Ergonomická podpora.

V kolekci polštářů TEMPUR® naleznete nejen ergonomické zdravotní polštáře, ale také univerzální komfortní tvary, extra vzdušný polštář Breeze, nebo dokonce i pratelný polštář Easy Clean. Všechny jsou vyrobeny z materiálu TEMPUR®.

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 5 3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 6

Polštář je nedílnou součástí matrace, vždy kupujte k nové matraci také nový polštář, který k ní ladí z hlediska velikosti a tvaru pro Vaši oblíbenou polohu spánku.
 

Zobrazit polštáře TEMPUR®

3. krok: výběr roštu

Rošty TEMPUR® jsou k dispozici ve statických i polohovatelných verzích. Mohou být vloženy do stávajícího rámu postele, nebo mohou být pořízeny jako samostatně stojící s možností výběru designu i výšky nohou.

Rošt TEMPUR® dokáže zvýšit pohodlí na Vaší matraci o jednu třetinu, zvýšit vzdušnost a tím i hygienu lůžka a v neposlední řadě podstatně prodlužuje životnost matrace díky dokonalému odpružení.

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 7

Polohovatelné rošty TEMPUR® Flex Vám umožní zvednout hlavu, tělo i nohy jediným jednoduchým stiskem tlačítka, takže si budete moci pohodlněji číst, sledovat televizi nebo zvednout unavené nohy, abyste si lépe odpočinuli.

Přejít na rošty TEMPUR®

Novodobé výzkumy však jasně dokazují, že polohovací postel má i důležitější využití, než jen pohodlnější čtení knížky, sledování televize, či příjemnější brouzdání internetem na tabletu nebo mobilu.

Vědci ze spánkových laboratoří se shodují, že ideální spánková poloha je na zádech s patami zvednutými na úroveň srdce a mírně zvednutými zády, což zlepší krevní oběh, usnadní dýchání a odlehčí bederní páteři.

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 8
3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 8

Správně zvolený rošt dokáže znásobit nejen pohodlí na matraci, ale také její životnost. Chcete přece, aby Vám matrace sloužila co nejdéle.

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku 9