info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Akce -20 %
více variant

Pružinová matrace Adam Pocket 5.0, 90x200 cm

5/5
1 hodnocení
Pružinová matrace Adam Pocket 5.0 je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, které se společně podílí na kompletní opoře vašeho těla při spánku. Zobrazit více
Značka: Perdormire
? Pomoc s výběrem
Na objednávku - zboží doručíme v týdnu od 23.10. do 27.10.
Doprava od 0 Kč ?
14 990 Kč
11 992 Kč
sleva 20 % (ušetříte 2 998 Kč)
Nejlevnější za posledních 30 dní
Na výběr 2 pocity ležení Na výběr 2 pocity ležení Jedinečná prodyšnost Jedinečná prodyšnost Pružinový efekt Pružinový efekt Paměťová pěna v potahu Paměťová pěna v potahu Antialergenní potah Antialergenní potah

Oboustranná matrace s pružinovým efektem Adam Pocket 5.0

 
matrace Duo plus Visco

Pružinová matrace Adam Pocket 5.0 je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, které se společně podílí na kompletní opoře vašeho těla při spánku.

Jádro matrace je vyrobeno ze studené pěny, která tělu poskytně pevnější pocit opory a nezávislého pružinového bloku rozděleného do 7 anatomických zón, který se skvěle přizpůsobí každé křivce vašeho těla.

Díky těmto materiálům je jádro prodyšné a nezadržuje nadměrnou vlhkost, která by mohla mít za příčinu vznik plísní a množení bakterií a roztočů. Potah matrace je vyroben z antialergenních vláken, které jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. 

polstar Perdormire

Z jedné strany je potah vybaven paměťovou pěnou, která vyniká svými anatomickými vlastnostmi a změkčuje pocit matrace při ležení. Z druhé strany v potahu najdete komfortní vrstvu Extra soft pěny, která je příjemná na ležení i dotek.

Pokud by vám při spánku nevyhovovala první tuhost matrace, stačí ji pouze obrátit na druhou stranu s rozdílnou úrovní tuhosti. Matrace je tak vhodná i pro partnery, kdy každý preferuje jinou úroveň tuhosti.

Matrace vhodná pro alergiky i astmatiky

 Kvalitní ocelové pružiny rozdělené do 7 anatomických zón

Plasticky prošitý potah zvyšující komfort ležení

Díky možnosti výběru tuhosti ideální pro partnery

TUHOST MATRACE

tuhost matrace duo plus visco

Měkká matrace je ideální pro spáče na boku. Lehnete si a cítíte se, jako byste se položili na propadající se obláček. Matrace vám ustoupí v oblasti ramen a na bocích, abyste mohli pohodlně spát a nepřevalovali jste se.

Nechcete se při sednutí na postel propadat a zároveň sedět na tvrdém?

Tužší pocit matrace vám bude oporou a napomůže správné poloze páteře i při spaní na boku.

Středně tuhá matrace je univerzální pro všechny polohy, ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše. Pokud se v noci neustále převalujete a nemůžete najít tu správnou polohu, tak je pro vás zcela ideální. Poskytne vám dostatečnou podporu zad, ale zároveň ustoupí v ramenou a bocích.

Velmi tvrdé matrace doporučujeme především zákazníkům vyšších váhových kategorií. Váha se rozloží po celé délce a vy budete moci pohledně vstát z postele. Pokud však preferujete velmi tvrdý pocit při ležení, chybu neuděláte. Při spánku na zádech vám poskytne dostatečnou podporu.

SLOŽENÍ MATRACE

 
Jádro: 2,5 cm studená pěna, 15 cm pružiny, 2,5 cm studená pěna
Potah: 100 % antialergenní vlákno
Horní strana matrace: 3 cm paměťová pěna
Dolní strana matrace: 2,5 cm Extra Soft pěny
25 cm
1
 

Paměťová pěna

Ekvivalentem pro tuto pěnu bývá často zmiňována líná nebo visco pěna a jak už název materiálu napovídá, jedná se o materiál, který se umí dokonale přizpůsobit vašemu tělu. Mění totiž svoji tvrdost v závislosti na tlaku a teplotě. Nemusíte řešit, jestli je matrace příliš měkká nebo tuhá – rozloží tlak vašeho těla a vy tak můžete celou noc nerušeně spát. Díky pomalému vracení se do původního stavu nevytváří protitlak, čímž zabraňuje vzniku proleženin, zmírňuje bolesti zad a stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní.

 
2

Studená pěna

Oproti PUR pěně mají matrace ze studené pěny výrazně větší póry a jsou tak prodyšnější a lépe odvádí teplo. Omezí tak výskyt roztočů a plísní a vy budete lépe, a především zdravěji spát. Charakteristickou vlastností je především dlouhá živnost a tvarová stálost.

3

Pružiny

Nezávislý pružinový blok, který je rozdělen do 7 anatomických zón, se skvěle přizpůsobí každé křivce vašeho těla.

4

Extra Soft Pěna

Má vynikající technické vlastnosti a jedná se o materiál, který je vhodný pro zákazníky vyhledávající spíše měkký pocit. Navíc se dokonale přizpůsobí každé křivce těla.

BALENÍ MATRACE

matrace Duo plus Visco

Matrace není vakuově balena, proto je při přepravě v plném rozměru. Rozměr tohoto balení je stejný jako vámi zvolený rozměr matrace. Jakmile matraci vybalíte z igelitového obalu, je možno ji ihned začít používat.STAROST O MATRACI

starost o matraci

O společnosti Perdormire

Italská značka matrací s více než 50letou tradicí, kterou ocenily již miliony spokojených zákazníků po celém světě. Produkty značky Perdormire v sobě snoubí vysokou kvalitu a precizní italský design, kdy je kladen velký důraz na detail a způsob provedení každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálů a způsobu jejich zpracování potvrzují certifikáty a osvědčení, jimiž značka Perdormire disponuje. Italský výrobce má všechny důležité evropské i celosvětové certifikáty zajišťující jak kvalitu výroby (Oeko Test), tak kvalitu produktů (LGA certifikát) a skvělý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas věnovaný spánku nám zabere asi 1/3 života. Z tohoto důvodu není ponechán náhodě žádný detail při projektování, realizaci a zhotovení matrací značky Perdormire. Každá volba, každé vybrané řešení, každý použitý materiál reprezentuje péči a kvalitu, kterou může zaručit pouze firma s pevně zakořeněnou zručností ve své DNA. Pro vzrůst, zlepšení a schopnost nabídnout vždycky to nejlepší je potřeba objektivnosti, spolupráce a především úcty. Úcta k vlastní zemi, k vlastním tradicím, úcta k vlastním klientům, dodavatelům, zaměstnancům a spolupracovníkům a úcta k životnímu prostředí jsou vždy v centru pozornosti naší společnosti, naší silné základny značky Perdormire vybudované den po dni na základních lidských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametry

Rozměr 90x200 cm
Tuhost ? 3 - středně tuhá, 2 - měkká
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ? ano
Výška matrace ? 25 cm
Výška jádra ? 20 cm
Doplňková úprava potahu ? Paměťová pěna, Extra soft pěna
Vhodnost uložení matrace statický rošt, latě
Materiál paměťová pěna ? , pružiny, studená pěna ?
Oboustrannost ? ano
Šířka 90 cm
Délka 200 cm
Atypy ? ano
Způsob balení matrace ? V plném rozměru (nevakuovaná)
Záruka ? 12 let
Pro koho je vhodná pro alergiky, pro páry
5/5
na základě 1 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Ověřený nákup