info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Matrace Matrace podle rozměrů Matrace 160x200 cm Zónová matrace Bohemica Medical Graphite, 160x200 cm

Zónová matrace Bohemica Medical Graphite, 160x200 cm

4.5/5
2 hodnocení
Partnerská matrace z pružných pěn Flexifoam® vyšší objemové hmotnosti pro stabilitu, nosnost a dlouhou životnost. Zobrazit více
Značka: Tropico
? Pomoc s výběrem
Na objednávku - zboží doručíme v týdnu od 10.04. do 14.04.
Doprava od 0 Kč ?
9 490 Kč
Skvělý poměr ceny a kvality Skvělý poměr ceny a kvality Zónovaná matrace Zónovaná matrace Na výběr 2 pocity ležení Na výběr 2 pocity ležení

Bohemica Medical Graphite

Bohemica Medical Graphite je partnerská matrace s dlouholetou životností. Díky pružné vakuové pěně Flexifoam se jedná o stabilní matraci, která má nosnost až 135 kg na osobu. Další výhodou je oboustrannost. Můžete si vybrat, jestli chcete spát na:

-  Tvrdé ale zároveň pružné straně, kde budete cítit podporu všech částí vašeho těla.
-  Měkčí a masážní, která vám pomůže oprostit se od stresu a uvolnit se.


Matrace vás nebude nikde tlačit, protože je vybavena 7zónovou profilací. Zónami označujeme místa, která mají rozdílnou tvrdost a poskytují tak jednotlivým částem těla oporu, jakou potřebují. Snímatelný potah můžete kdykoliv sundat a vyprat na 95 °C. Alergici si tak užijí kvalitní spánek. Aby se vám potah vešel i do menších praček, je dělitelný na dvě části.


Pro koho je matrace vhodná

Díky vyšší tuhosti je matrace vhodná pro každého milovníka tužšího poležení.

 

Klíčové vlastnosti

✔ Matrace s dlouholetou životnost
Na výběr 2 pocity ležení
✔ 7zónová profilace
✔ Od českého výrobce
✔ Během 45 dní můžete matraci řádně vyzkoušet. Pokud vám nebude vyhovovat, můžete ji vyměnit
✔ Matraci vám přivezeme zdarma
 

Měkká matrace je ideální pro spáče na boku. Matrace vám ustoupí v oblasti ramen a na bocích, abyste mohli pohodlně spát a nepřevalovali jste se.

Pokud máte rádi tvrdé matrace, tak koukáte na tu správnou. Lehnete si a ucítíte nejen tužší pocit, ale také dostatečnou oporu celého těla. Ať už budete spát na břiše nebo zádech, budete se stále cítit velmi dobře a odpočatě.

Balení matrace

Matrace je vakuově balena. Vakuové balení matrace zajišťuje snadnější manipulaci při přepravě a také ochranu produktu. Pro rozbalení matrace nejdříve opatrně odstraňte vrchní fólii, ve které je matrace zabalena. Matrace postupně začne dostávat svoji obvyklou velikost. Pro plné zregenerování je potřeba nechat matraci položenou v posteli 24 až 48 hodin (po tuto dobu nedoporučujeme na matraci spát). Matraci je nutné do 1 měsíce od koupě rozbalit.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starost o matraci

Pravidelně v ložnici větrejte. Toto je naprosto základní, rychlá, a přesto účinná rada. Ve vaší posteli, konkrétně v matraci se přirozeně během noci hromadí vlhkost způsobená pocením. Tuto vlhkost je nutné nechat odpařit, což se vám podaří vhodnou volbou roštu a pravidelným větráním v ložnici. Stačí nechat 15 minut otevřená okna a hned se vám bude spát příjemněji. Pravidelná péče o matraci taky zahrnuje občasné vysátí vysavačem.

Aby matrace měla správnou funkčnost a také delší životnost, je důležité vybrat si k ní i správný rošt. Jak již bylo zmíněno, rošt pomáhá matraci dýchat. Vlhkost se tedy z matrace správně odvětrává jedině se správným roštem. I díky tomu si můžete užívat svěží a zdravý spánek.

Chránič matrací je již nezbytností. V naší nabídce najdete chrániče matrací také. Ty prodlužují životnost vaší matrace nejvýrazněji. Chránič totiž vstřebává vlhkost, pot, ale chrání matraci i před občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matrace můžete sundat podobně jako její potah a vyprat jej v běžné pračce na prádlo. To byste měli dělat několikrát do roka. Zajistíte si tak čisté prostředí ve vaší posteli a zároveň výrazně prodloužíte životnost vaší matrace. Abyste nedali roztočům šanci, předcházejte jejich výskytu pravidelným praním ložního prádla v průběhu celého roku. Úklid proto rovněž zahajte praním prostěradelpovlečenípřikrývek a potahů polštářů. Vždy se dle symbolů na etiketě ujistěte, že jde o výrobek, který lze prát a ověřte si i teplotu praní. 

O společnosti Tropico

Tuzemská značka Tropico se u nás těší velké oblibě. Za miliony prodaných matrací, polštářů a spokojených zákazníků může i fakt, že na jejich produktech spí každý druhý Čech nebo Slovák. Při výrobě je používán certifikovaný a zdravotně nezávadný materiál při jehož zpracování je brán ohled na životní prostředí. Krédem této značky jsou také inovace a patenty, které se snaží rok, co rok pro své výrobky úspěšně získávat.

 

společnost Stearns & Foster

Technické parametry

Rozměr 160x200 cm
Atypy ? ne
Délka 200 cm
Materiál studená pěna ?
Nosnost na osobu 135 kg
Oboustrannost ? ano
Praní 95°C
Šířka 160 cm
Snímatelný potah ? ano
Tuhost ? 2 - měkká, 4 - tvrdá
Vhodnost uložení matrace polohovací rošt, statický rošt
Výška jádra ? 16 cm
Výška matrace ? 18 cm
Záruka ? 2 roky
Způsob balení matrace ? vakuovaná
4.5/5
na základě 2 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Mám pocit , že tuhost neodpovídá 4 stupni. I vypadá jinak než na obrázku.