zpět seznam článků

3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku

Pocit beztíže se spánkovým systémem

Cesta k dokonalému spánku...

Výběr správné matrace TEMPUR

1. krok: výběr matrace
2. krok: výběr polštáře
3. krok: výběr roštu

Zkombinujte vysoce kvalitní rošt postele s matrací a polštářem TEMPUR® a vychutnejte si vynikající komfort a podporu, kterou poskytují.

Spací systém TEMPUR

1. krok: výběr matrace

Představte si tak dokonalý odpočinek, že budete mít pocit, jakoby se Vaše tělo vznášelo. Jedinečný materiál, obsažený v matracích a polštářích TEMPUR® se přizpůsobí tvaru Vašeho těla a poskytne Vám nádherný pocit úplné beztíže.

Díky přerozdělení tlaku a optimálnímu rozložení tlakových bodů zvyšuje pocit pohodlí, takže můžete okamžitě odpočívat ve své nejpohodlnější poloze a mít přitom trvalou oporu.

Právě matrace je z celého spánkového systému to nejdůležitější. Je to investice do vlastního zdraví.

Věděli jste, že spánkem strávíme průměrně 24 let života?

Kvalitní matrace a kvalitní boty, to jsou dvě věci, se kterými trávíme nejvíce času.

Nejlepším způsobem, jak najít mezi různými pocity a kolekcemi dokonalou matraci právě pro Vás, je vyzkoušet je všechny na vlastní kůži a nechat Vaše tělo, ať samo rozhodne.

Přejít na matrace TEMPUR®

Matrace TEMPUR Hybrid

2. krok: výběr polštáře

Doplňte svoji TEMPUR® matraci polštářem z naší kolekce. Podle Vašich preferencí, potřeb a oblíbené polohy spánku nabízíme několik polštářů ve dvou kolekcích: Klasický komfort a Ergonomická podpora.

V kolekci polštářů TEMPUR® naleznete nejen ergonomické zdravotní polštáře, ale také univerzální komfortní tvary, extra vzdušný polštář Breeze, nebo dokonce i pratelný polštář Easy Clean. Všechny jsou vyrobeny z materiálu TEMPUR®.

Anatomický polštář TEMPUR Original Polštáře TEMPUR Easy Clean

Polštář je nedílnou součástí matrace, vždy kupujte k nové matraci také nový polštář, který k ní ladí z hlediska velikosti a tvaru pro Vaši oblíbenou polohu spánku.
 

Zobrazit polštáře TEMPUR®

3. krok: výběr roštu

Rošty TEMPUR® jsou k dispozici ve statických i polohovatelných verzích. Mohou být vloženy do stávajícího rámu postele, nebo mohou být pořízeny jako samostatně stojící s možností výběru designu i výšky nohou.

Rošt TEMPUR® dokáže zvýšit pohodlí na Vaší matraci o jednu třetinu, zvýšit vzdušnost a tím i hygienu lůžka a v neposlední řadě podstatně prodlužuje životnost matrace díky dokonalému odpružení.

Kvalitní segmentový rošt TEMPUR Flex

Polohovatelné rošty TEMPUR® Flex Vám umožní zvednout hlavu, tělo i nohy jediným jednoduchým stiskem tlačítka, takže si budete moci pohodlněji číst, sledovat televizi nebo zvednout unavené nohy, abyste si lépe odpočinuli.

Přejít na rošty TEMPUR®

Novodobé výzkumy však jasně dokazují, že polohovací postel má i důležitější využití, než jen pohodlnější čtení knížky, sledování televize, či příjemnější brouzdání internetem na tabletu nebo mobilu.

Vědci ze spánkových laboratoří se shodují, že ideální spánková poloha je na zádech s patami zvednutými na úroveň srdce a mírně zvednutými zády, což zlepší krevní oběh, usnadní dýchání a odlehčí bederní páteři.

Pohodlí na segmentových roštech TEMPUR
Zdravotní benefity polohovatelných roštů

Správně zvolený rošt dokáže znásobit nejen pohodlí na matraci, ale také její životnost. Chcete přece, aby Vám matrace sloužila co nejdéle.

Polohovatelné rošty TEMPUR

Poslední články

Jaro i ve vaší ložnici!

Jaro přináší spoustu krásných věcí, na které se těšíme celou zimu. První sluneční paprsky hned zlepší každému náladu a první jarní kvítky vykukují z trávy. Pojďme si to jaro pustit i do našich ložnic! Jak na to? Čtěte dál.

číst více

Naše tělo nikdy nespí! Co se s tělem děje během spánku?

Občas nás může vytrhnout zpět do reality sen, který je tak živý až se z něj procitneme během noci, ale většinou nás dokáže probudit až zazvonění budíku. Naše tělo však tak úplně nespí, jak bychom si mohli mylně myslet.
číst více