info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Blog Zajímavé články Oživte svou ložnici s tapetami Esprit

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit

Tapety nabízejí širokou škálu materiálů, vzorů a barev. Nejen praktické a omyvatelné vinylové tapety, ale i luxusní textilní tapety si získávají stále více příznivců. Proč si s nimi tedy nezútulnit Vaši ložnici a vytvořit příjemné prostředí pro usínání a odpočinek?

Tapety na zeď nabízejí širokou škálu materiálů, vzorů a barev. Nejen praktické a omyvatelné vinylové tapety, ale i luxusní textilní tapety si získávají stále více příznivců. Proč si s nimi tedy nezútulnit Vaši ložnici a vytvořit příjemné prostředí pro usínání a odpočinek? Tapety se skvělé hodí do ložnic v bílé barvě. Pokud máte například bílou postel, skříně nebo noční stolky, skvěle vaši ložnici oživí. 

Tapety na zeď Esprit ve znamení ročního období

Jedenáctá kolekce tapet značky módy a životního stylu Esprit, realizovaná ve spolupráci s německou firmou A.S. Création, nás ve své cestě provází celým rokem a znovu nám umožňuje nalézt překvapivé zvraty v každém ročním období. Svěží barvy a veselé moderní vzory vytváří zvláštní kouzlo celé kolekce. Co říkáte na vliesové tapety Esprit? Líbí se Vám?

Jaro ve městě

Jak to vypadá, když se ve městě probouzí jaro? Vzduch je čerstvý a obrysy jsou čisté. Něžné stopy listů proniknou ke stěnám a přivedou je k životu. Křehké úponky mezi silně vykreslenými liniemi vypadají jako první náznaky jara a navracejí do zimou unavených místností optimistické ovzduší.

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit

...tapety na stěnu ve znamení jara

Hluboké léto

Den u jezera. Jasné sluneční světlo. Zářící teplo a čas na koupání, abychom se trochu zchladili. Pestré vodové barvy v tapetách „Deep Summer“ jsou doprovázeny osvěžujícími abstraktními motivy v mátové a růžové barvě. Slyšíte, jak voda šumí při dopadu na kamenné oblázky na břehu?

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit 2

...tapety na stěnu ve znamení léta

Umělecký podzim

Ruční práce se vrací zpět do módy. Nastává čas, kdy nás noc začíná lákat čím dál tím víc a vede nás k umění a řemeslům. Jemné řetízky perel připomínající ručně vázaný koberec jsou harmonicky spuštěny dolů ze zdi a vytvářejí v místnosti útulné prostředí. Zářivé tóny citrónově žluté a karmínově červené dodávají tapetám moderní vzhled.

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit 3

...tapety na stěnu ve znamení podzimu

Zimní poezie

Jemná krajka z nové kolekce „Zimní poezie“ je stejně křehká a měkká jako sněhové krystaly. Romantický vzhled tkaniny přináší nostalgické pocity. Je čas prolistovat stará alba a památníky. Správný pocit je již v místnosti navozen - v jemném světle je místnost obklopena měkkými odstíny bílé, růžové a šedé.

Ekologie

Jemné, voňavé papírové tapety inspirované přírodou a vyrobené ekologickými metodami. Tato moderní papírová tapeta v bílé, světle šedé a pastelově mátové barvě přináší tisíce květů k životu a je vyrobena převážně z recyklovaných materiálů.

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit 4

...tapety na stěnu z recyklovaných materiálů

Tapety na zeď nabízejí širokou škálu materiálů, vzorů a barev. Nejen praktické a omyvatelné vinylové tapety, ale i luxusní textilní tapety si získávají stále více příznivců. Vše je jen otázkou volby a preferencí každého jednotlivce. Vyberte si pro váš domov tapety, které budou odrážet váš přístup k životu a zpříjemněte si tak společné chvíle strávené s odinou a přáteli.