info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Blog O spánku Co je to kontinentální postel?

Co je to kontinentální postel?

Zajímá Vás, co je to kontinentální postel také známá jako Kontibed neboli postel typu Box Spring? Lůžka typu boxspring jsou řadu let velmi oblíbená především u našich západních sousedů, ale i u nás už má tento sílící trend své zastánce a průkopníky. Řekneme Vám proč...

Po náročném dni, často plném rychlosti, stresu, fyzické a psychické aktivity, je dobré pečovat o kvalitu našeho spánku. Většinou si nevážíme jeho regenerační úlohy a přece, zdravý spánek obnovuje biologické síly našeho těla, je zdrojem energie a dobré kondice. Kontinentální postele neboli Boxspringy Vám to všechno umí nabídnout v jednom důmyslném balíčku.

Co je to kontinentální postel?

Pohodlí především

Lůžka typu boxspring jsou řadu let velmi oblíbená především u našich západních sousedů, ale i u nás už má tento sílící trend své zastánce a průkopníky. Ptáte se proč? Důvodem je především kombinace variabilních a osobitých designů s komfortem ležení, který zajišťuje důmyslná konstrukce. Většinou se jedná o luxusní vysoká lůžka, která najdete například také ve všech čtyř a pětihvězdičkových hotelech po celém světě.

Co je to kontinentální postel? 2

Promyšlená konstrukce a světový trend

Promyšlená o prověřená konstrukce je právě to, co dělá kontinentální postel vyjímečnou. Prvotřídní vrchní matrace (Topper) nebo kvalitní pěnová matrace zajišťuje pocit měkkosti, při současném zachování optimální pružnosti, kterou celému systému dodává pružinový rám.

Proč je kontinentální postel tak pohodlná? Je to prosté - správné spojení různorodých vrstev a velká výška jsou tím, čím si Vás kontinentální lůžko získá na první ulehnutí. 

Vrchní matrace

Vrchní pěnová matrace nebo komfortní topper umocňuje nezaměnitelný pocit komfortu a zážitek z hlubokého spánku na kontinentálních postelích. Pro co nejlepší celkový pocit z ležení doporučujeme volit topper nebo celou vrchní matraci z kvalitní paměťové pěny.

Nosná matrace

Luxusní taštičková matrace nebo matrace z paměťové pěny je pro vytvoření vhodných podmínek pro spánek nejvhodnější. Zajišťuje perfektní rozložení tlaku a podporu těla i páteře při všech režimech spánku (na boku, na zádech,…). Lze také volit  matrace členěné do zón (zónové matrace) s různou tuhostí a dynamikou.

Nosný rám

Robustní vyztužená dřevěná konstrukce nebo konstrukce se systémem pružin ideálně roznáší tlak absorbovaný nosnou matrací. Zároveň dodává celé konstrukci přirozenou tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností.

Co je to kontinentální postel? 4

Velká variabilita a design přesně podle Vás

Nespornou výhodou kontinentálních postelí je možnost uzpůsobení celého lůžka přesně podle Vašich představ. Od výběru různorodých čel, příjemných čalounících materiálů až po volbu provedení nožiček včetně jejich barvy nebo výšky Vám dává boxspring volnou ruku v tom, jak bude Vaše lůžko vypadat. A pokud nechcete čelo vůbec, s postelí boxspring to není žádný problém…

S kvalitní postelí boxspring máte krajinu snů na dosah a můžete se snadno přesunout do pohádkové země plné harmonie, odpočinku a pohodlí. Postele boxspring učiní Váš spánek a snění královským prožitkem elegantně, pohodlně a s noblesou. Obklopí Vás perfektně propracovanými detaily a příjemnými materiály. Záleží jen na Vás, co si vyberete...

 

Zaujala Vás nabídka kontitnentálních postelí? Dovolte nám pomoci s výběrem nebo zodpovědět případně dotazy. Jsme Vám k dispozici na kterékoliv prodejně ProSpánek nebo prostřednictvím našich kontaktů.
 

Najít nejbližší prodejnu