Matrace - kvalitní matrace pro zdravý spánek
máte dotaz?
+420 731 530 862
info@prospanek.cz

Matrace

ve filtru: 104


Matrace dle rozměrů

Matrace dle rozměrů

Najděte si snadno matraci podle Vámi zvoleného rozměru, ať už pro jednolůžko v rozměrech 80x200 cm, 90x200 cm, nebo pro manželskou postel 180x200 cm.

více
Kolekce ProSpanek

Kolekce ProSpanek

Matrace ze studené a líné pěny z kolekcí ProSpánek v sobě kombinují kvalitní matrace za rozumné ceny a vysokou užitnou hodnotu.

více
Líná pěna

Líná pěna

Líná pěna je unikátní typ pěny, která mění svoji tuhost v závislosti na těplotě - komfortně stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní.

více
Studená pěna

Studená pěna

Matrace vyrobené ze studené pěny vynikají elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Poskytují dobrou oporu těla a páteře.

více
Bio pěna

Bio pěna

Matrace z bio pěny jsou vyrobené s využitím nejmodernějších materiálů na bázi přírodních olejů - přináší více přírody do našich ložnic.

více
TEMPUR

TEMPUR

Matrace přesně se tvarující dle obrysů Vašeho těla, které díky svým tlak zmírňujícím vlastnostem poskytují maximálně pohodlný a zdravý spánek.

více
Sendvičové

Sendvičové

Matrace vyrobené z několika vrstev různých typů pěn o různé tuhosti - díky tomu se minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

více
Zónové a profilové

Zónové a profilové

Matrace rozdělené do několika anatomických zón tak aby jednotlivým částem těla přinášely potřebnou oporu.

více
Luxusní pružinové matrace

Luxusní pružinové matrace

Představujeme Vám kolekci luxusních pružinových matrací Stearns & Foster a hybridních matrací Sealy

více
Dětské

Dětské

Matrace s výbornými ortopedickými vlatnostmi a odvodem vlhkosti vyznačující se vysokým hygienickým standardem vhodné do dětských postýlek.

více
Matracové doplňky

Matracové doplňky

Řada doplňků pro zvýšení komfortu spánku a prodloužení životnosti matrací jako jsou chrániče, relaxační podložky, náhradní potahy a další.

více

Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. Je klíčový pro regeneraci fyzických i psychických sil. Jeho kvalita závisí především na tom jaké matrace do postele zvolíme. Požadavky kladené na vhodnou matraci jsou vysoce individuální. Důležité je aby matrace dokázala podepřít a udržet páteř při spánku v jejím přirozeném tvaru. Meziobratlové ploténky se tak mohou uvolnit a nedochází k jejich deformaci a následné bolesti zad. Málokdo ví, že například špatný stav páteře zapříčiněný nezdravým spánkem, může být až ze 60% příčinou všech nemocí.

V našem eshopu si můžete vybrat ze široké škály od nejlevnější matrace až po luxusní matrace od jednotlivých výrobců. Rozhodování jakou matraci zvolit Vám ulehčí naše přehledné dělení matrací do jednotlivých kategorií. S námi si tu svoji správnou matraci najde každý.

Naučíme Vás spát na prodejnách ProSpánek