máte dotaz?
+420 731 530 862
info@prospanek.cz

Matrace

Kolekce ProSpanek

Kolekce ProSpanek

Matrace ze studené a líné pěny z kolekcí ProSpanek v sobě kombinují kvalitní matrace za rozumné ceny a vysokou užitnou hodnotu.

více
Líná pěna

Líná pěna

Líná pěna je unikátní typ pěny, která mění svoji tuhost v závislosti na těplotě - komfortně stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní.

více
Studená pěna

Studená pěna

Matrace vyrobené ze studené pěny vynikají elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Poskytují dobrou oporu těla a páteře.

více
Bio pěna

Bio pěna

Matrace z bio pěny jsou vyrobené s využitím nejmodernějších materiálů na bázi přírodních olejů - přináší více přírody do našich ložnic.

více
TEMPUR

TEMPUR

Matrace přesně se tvarující dle obrysů Vašeho těla, které díky svým tlak zmírňujícím vlastnostem poskytují maximálně pohodlný a zdravý spánek.

více
Zdravotní

Zdravotní

Matrace splňujicí nejpřísnější zdravotní požadavky na materiály a ortopedické vlastnosti, nejsou ale řazeny do produktů se sníženou sazbou DPH.

více
Sendvičové

Sendvičové

Matrace vyrobené z několika vrstev různých typů pěn o různé tuhosti - díky tomu se minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

více
Zónové a profilové

Zónové a profilové

Matrace rozdělené do několika anatomických zón tak aby jednotlivým částem těla přinášely potřebnou oporu.

více
Gelové

Gelové

Gelové matrace obsahují ve své ložné ploše gelové segmenty vytvářející akupresurní body, které pomáhají uvolnit svalstvo během spánku.

více
Latexové

Latexové

Latexové matrace jsou vyráběny ze směsi přírodního a umělého latexu (kaučuku). Tyto matrace se vyznačují vysokou měkkostí a pružností.

více
Matrace TAU

Matrace TAU

Matrace TAU Vám umožňuje přímo kombinovat parametry ovlivňující komfort matrace a vybrat si tak nejlepší matraci podle Vašich potřeb.

více
Luxusní pružinové matrace

Luxusní pružinové matrace

Kolekce Stearns & Foster jsou luxusní tradičně ručně vyráběné matrace, což dělá každou matraci jedinečnou. S tradicí od roku 1846.

více
Taštičková pružina

Taštičková pružina

Taštičkové matrace obsahují malé pružinyumístěné do samostatných "taštiček". Velké množství těchto pružinek zajisťuje optimální rozložení hmotnosti.

více
Dětské

Dětské

Matrace s výbornými ortopedickými vlatnostmi a odvodem vlhkosti vyznačující se vysokým hygienickým standardem vhodné do dětských postýlek.

více
Matracové doplňky

Matracové doplňky

Řada doplňků pro zvýšení komfortu spánku a prodloužení životnosti matrací jako jsou chrániče, relaxační podložky, náhradní potahy a další.

více

Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. Je klíčový pro regeneraci fyzických i psychických sil. Jeho kvalita závisí především na tom jaké matrace do postele zvolíme. Požadavky kladené na vhodnou matraci jsou vysoce individuální. Důležité je aby matrace dokázala podepřít a udržet páteř při spánku v jejím přirozeném tvaru. Meziobratlové ploténky se tak mohou uvolnit a nedochází k jejich deformaci a následné bolesti zad. Málokdo ví, že například špatný stav páteře zapříčiněný nezdravým spánkem, může být až ze 60% příčinou všech nemocí.

V našem eshopu si můžete vybrat ze široké škály od nejlevnější matrace až po luxusní matrace od jednotlivých výrobců. Rozhodování jakou matraci zvolit Vám ulehčí naše přehledné dělení matrací do jednotlivých kategorií. S námi si tu svoji správnou matraci najde každý.