zpět na mapu

Olomouc


Adresa

Retail Park Haná Olomouc
Kafkova 465/41a
Olomouc
78301

Kontakt

Telefon  +420 607 024 017
+420 702 093 078
E-mail  olomouc@prospanek.cz
Vedoucí prodejny  Kateřina Harazinová

Služby


Otevírací doba

Po 9:00 - 20:00
Út 9:00 - 20:00
St 9:00 - 20:00
Čt 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
So 9:00 - 20:00
Ne 9:00 - 20:00
zobrazit na mapě google naplánovat trasu

Jak se k nám dostanete

Směr od Olomouce: Odbočte z rychlostní komunikace R46 vpravo, těsně před čerpací stanicí OMV. Na konci sjezdu odbočte vpravo a na kruhovém objezdu poslední výjezd. Za čerpací stanicí Tesco odbočte vpravo a přijedete do Retail Parku HANÁ. Při příjezdu do parku najdete náš obchod v řadě obchodů na pravé straně.

Směr od Brna: Sjeďte z rychlostní komunikace R46 vpravo, směr Slavonín, Horní Lán. Na konci sjezdu odbočte vlevo pod most rychlostní komunikace a na kruhovém objezdu poslední výjezd. Za čerpací stanicí Tesco odbočte vpravo a přijedete do Retail Parku HANÁ. Při příjezdu do parku najdete náš obchod v řadě obchodů na pravé straně Přímo před vchodem do prodejny je k dispozici velké parkoviště.

K Retail Parku HANÁ se dostanete linkou č. 21, která jezdí na trase Hlavní nádraží - Aquapark.


O prodejně


Virtuální prohlídka prodejny

Specializovaná prodejna matrací a postelí v Olomouci nabízí široký výběr matrací a produktů českých i zahraničních renomovaných značek pro zdravý spánek v moderním a příjemném prostředí.

Vybíráte novou matraci? Navštivte naši prodejnu ProSpánek v Olomouci, kde Vám ochotně poradí náš kvalifikovaný personál a pomůže s výběrem produktů přímo pro Vás. Na prodejně ProSpánek se můžete mimo jiné těšit na:

  • matracové studio TEMPUR a PerDormire
  • nejnovější trendy v ležení a bytovém designu
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • zajištění kompletního servisu a služeb včetně montáže a dopravy

Na této prodejně se na Vás těší...

specialistka na matrace a zdravý spánek ProSpánek Olomouc specialista na matrace a zdravý spánek ProSpánek Olomouc specialista na matrace a zdravý spánek ProSpánek Olomouc

Obchodnice pro zdravý spánek na prodejně v Olomouci

Kateřina Harazinová
specialistka na zdravý spánek

Samuel Koudelka
specialista na zdravý spánek

Alexandr Kardaš
specialista na zdravý spánek

Lenka Hlaviznová
specialistka na zdravý spánek

 

Byli jste na prodejně ProSpánek v Olomouci spokojeni?

Napište nám Vaši nezávislou recenzi prodejny na profilu Google+ ProSpánek Olomouc a sledujte nás i nadále pro nejnovější zprávy a aktuality, ať už Vám nic nového ze světa spánku neuteče... Děkujeme!

 Facebook profil ProSpánekGoogle+ profil prodejny ProSpánek Brno AvionTwitter profil ProSpánek


 

Co říkají ostatní...


Magda Š. (Olomouc)

Vážení, chci touto cestou moc poděkovat paní Gabriele z olomoucké prodejny za velmi profesionální přístup, ze kterého byla poznat léta praxe - kvalitní informace bez zbytečného přesvědčování (vnucování). Ve čtvrtek 3. 11. jsem z prodejny v Olomouci odešla spokojená s jedním z Vašich výrobků. Kéž by bylo více tak kvalitních prodávajících!


Helena R. (Olomouc)

Děkuji za příjemný nákup v olomoucké prodejně a hlavně ochotné paní Gábince Markové :))


Tomáš K. (Olomouc)

Rád bych se zmínil o důležitosti matrací pro zdravý spánek. V minulosti jsem měl velké problémy se zády a už jsem si nevěděl rady,kde může být chyba.Ráno jsem se cítil rozlámaný a neodpočatý.

Jednoho dne jsem navštívil přímo prodejnu, která se zabývá prodejem matrací ProSpánek v Olomouci. Insvestoval jsem tehdy (3roky zpět) do koupě nové matrace a polštáře. Celkem dohromady 18000kč. Nelituji. Pomohly mi od mých problému. Musím být svěží a odpočatý každé ráno,neboť vykonávám náročné povolání, proto potřebuji pro své tělo kvalitní matraci, kvalitní spánek, aby mé tělo zregenerovalo.

Věřte mi, když budete mít skutečné problémy se zády, často budete rozlámaní a nevyspaní, pak rádi zainvestujete do pořádné matrace.

Už nikdy bych nekoupil matraci v obyčejném obchodě, kde Vám ani pořádně neporadí a hlavně tam ani nemají takovou kvalitu, aby Vám to mohli nabídnout přímo pro vaše tělo. Koupě správné matrace je důležité pro spravné fungování těla přes den.


Lenka B. (Olomouc)

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní Kateřinu z Olomoucké prodejny ProSpánek a poděkovat za příjemnou a profesionální obsluhu. Na její doporučení jsme zakoupili matrace i s rošty včetně potahů na matrace. Nešlo odolat :-D

Původně jsme se šli jen podívat a vyzkoušet, ale výklad o použitých materiálech a znalost nabízeného sortimentu nás přesvědčil, že paní Kateřina ví co prodává. Utratili jsme u vás 3x víc, než jsme chtěli, ale rozhodně nelituji. Matrace už jsou v provozu a musím říct, že je to poleženíčko. Takže chválím, děkuji a doporučuji dál.


Produkty na této prodejně

Nahoru