info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

Proč zvolit matraci TEMPUR

Proč jsou matrace TEMPUR lepší než jiné matrace a čím si získaly přízeň milionů spáčů po celém světě? Inovativní materiál původně vyvinutý pro pohodlí a bezpečnost kosmonautů v NASA našel postupně svoje uplatnění také v ložnici. Jak ale umí ovlivnit Váš spánek?
 

Čím si matrace TEMPUR® získaly přízeň milionů spáčů po celém světě? Inovativní materiál původně vyvinutý pro pohodlí a bezpečnost kosmonautů v NASA našel postupně svoje uplatnění také v ložnici. Představte si tak dokonalý odpočinek, že budete mít pocit, jakoby se vaše tělo vznášelo. Matrace TEMPUR® se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, které podpoří tak, že se budete cítit jako ve stavu beztíže. Jedinečný materiál TEMPUR®je měkký tam, kde chcete, a pevný tam, kde potřebujete. Vy se tak díky němu budete každý den vzbouzet odpočatí a připravení na nový den.

Navrženo pro ten nejlepší spánek

Naši spánkoví experti, designéři a inženýři strávili roky vynalézáním a zdokonalováním našeho materiálu, který se přizpůsobí každému tělu a dá vám neopakovatelnou oporu, kterou potřebujete.


Maximální snížení tlaku

Materiál TEMPUR® pohlcuje tlak a rovnoměrně rozkládá tělesnou hmotnost. Díky tomu vzniká na matraci mnohem méně tlakových bodů a Vy tak můžete tělu dopřát pohodlný a ničím nerušený spánek bez převalování a otáčení.

Proč tempur tlakové body


Lepší absorbce pohybu

Materiál TEMPUR® absorbuje pohyb lépe než jiné materiály, což je vidět při měření odrazu. Čím je odraz nižší, tím lépe materiál pohyb pohlcuje a vytváří klidnější prostředí pro spánek Váš i vašeho partnera.

Proč tempur odskok


Individuální podpora těla

Materiál TEMPUR® je navržen tak, aby se individuálně přizpůsobil a vyhovoval Vám. Viskoelastické buňky TEMPUR® absorbují hmotnost, dokonale kopírují tvar těla a poskytují mu oporu přesně tam, kde potřebuje. Díky tomu Vás nikde nic netlačí a Vy spíte ve správné poloze klidně po celou noc.

Proč tempur tvarování


Zkouška časem

Matrace TEMPUR® obstojí také ve skoušce času. Jejich životnost totiž přibližně dvakrát přesahuje obvyklou životnost jiných matrací. Garance životnosti je dokladem vysoké kvality matrací TEMPUR®.

Garance matrací TEMPUR

Správný pocit pro každé tělo

TEMPUR® nabízí 4 kolekce matrací, každou s odlišným pocitem. Díky tomu si každý může vybrat pocit, který mu vyhovuje. Všechny pocity navíc v jednotných výškách matrací, které tak můžete libovolně kombinovat. Vyzkoušejte je a nechte svoje tělo vybrat.

Chcete se o matracích a spacím systému TEMPUR® dozvědět více? Přijďte si je vyzkoušet do prodejen ProSpánek kdekoliv v České republice.