info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Blog O matracích Co je TEMPUR a čím je jiný?

Co je TEMPUR a čím je jiný?

Představujeme ucelenou řadu matrací z unikátního viskoelasického materiálu TEMPUR v kolekcích TEMPUR Original, TEMPUR Cloud a TEMPUR Sensation. Poznejte v čem spočívá jedinečnost vesmírného materiálu TEMPUR, který Vám přináší ten nejkvalitnější spánek.
Co je TEMPUR a čím je jiný?
TEMPUR je výrobcem a dodavatelem bez-kompromisních řešení pro zdravý spánek v té nejvyšší možné kvalitě. Důkazem je záruka, dlouhá tradice, použité technologie i certifikáty kvality.
 

Co je TEMPUR a čím je jiný? 2

Přeneste stav beztíže do Vaší ložnice…

Materiál TEMPUR byl vyvinut NASA pro pobyt ve vesmíru, ale funguje stejně dobře také ve Vaší posteli. Matrace TEMPUR vytváří bezmála stav beztíže a dovolují Vašim svalům a pohybovému aparátu relaxovat v přirozené poloze, bez zbytečného tlaku a zároveň poskytnout potřebnou oporu. Vy se tak probouzíte svěží a odpočatí!

Co je TEMPUR a čím je jiný? 3

Věděli jste, že...

„85% uživatelů doporučilo matrace TEMPUR svým známým, v průměru ho každý doporučil vice jak 7 lidem.“

Čtyři materiály TEMPUR, čtyři pocity…

Na základě potřeb uživatelů přináší TEMPUR čtyři kolekce matrací. Vyberte si ten správný pocit pro vás. Materiál TEMPUR s otevřenou buněčnou strukturou neopakovatelně kopíruje každou křivku Vašeho těla, tak eliminuje otáčení a zbytečné převalování a vy spíte komfortně po celou noc.

Díky sjednocené nabídce výšek matrací ve všech pocitových řadách můžete navíc matrace TEMPUR mezi sebou libovolně kombinovat.

Co je TEMPUR a čím je jiný? 4

Věděli jste, že...

„Průzkum spokojenosti ve 12 zemích ukázal, že lidé, kteří poznali rozdíl a našli pro sebe ideální matraci TEMPUR, jsou se svojí matrací natolik spokojeni, že o ní mluví před ostatními.“

Kolekce TEMPUR® Original

Co je TEMPUR a čím je jiný? 5

Materiál TEMPUR vyvinula původně organizace NASA, aby tak odlehčila kosmonautům od tlaku, který prožívají při startu. Právě toto ulehčení od tlaku je vlastností, která představuje klíčovou výhodu matrací TEMPUR® Original - jedinečné pohodlí a podpora s pevnějším pocitem.

Materiál TEMPUR se vlivem teploty Vašeho těla dokonale přizpůsobí jeho tvaru a poskytuje tak optimální odezvu na křivky a váhu Vašeho těla. Matrace Original jsou vhodné pro spáče, kteří preferují pevnější matraci.
 

Přejít na kolekci Original

Kolekce TEMPUR® Cloud

Co je TEMPUR a čím je jiný? 6

Kolekce matrací TEMPUR® Cloud nabízí inovativní rovnováhu mezi měkkostí a podporou. Spojuje v sobě jedinečný materiál TEMPUR přinášející tělu přirozenou podporu s nově vyvinutou, měkčí a komfortnější vrstvou pro pocit okamžitého uvolnění.

Matrace a polštáře z materiálu TEMPUR ES (extra soft/extra měkký), byly vyvinuty pro spáče, kteří požadují měkost a zároveň oporu. Ihned po ulehnutí tak cítite, jak Vás obklopuje měkoučká matrace, která kopíruje každou křivku Vašeho těla.
 

Přejít na kolekci Cloud

Kolekce TEMPUR® Sensation

Co je TEMPUR a čím je jiný? 7

Kolekce matrací TEMPUR® Sensation přináší dobře známý pocit z pružinové matrace ve spojení s úžasným pohodlím a podporou typickými pro TEMPUR®. Všechny matrace z této kolekce mají speciálně prořezanou odolnou základnu, zajišťující zvýšenou pružnost a lepší proudění vzduchu.

TEMPUR Sensation v sobě kombinuje tradiční pocit pružinové matrace s unikátními vlastnostmi a oporou materiálu TEMPUR. Po ulehnutí tak cítíte pružnou odezvu na křivky a váhu Vašeho těla, která se Vám poté okamžitě přizpůsobí.
 

Přejít na kolekci Sensation

Kolekce TEMPUR® Hybrid

Co je TEMPUR a čím je jiný? 8

Kolekce matrací TEMPUR® Hybrid přináší spojení pružin a materiálu TEMPUR®. Micro pružiny z prvotřídní za studena tažené oceli pracují společně s vrstvou materiálu TEMPUR®, aby se dokonale přizpůsobil a poskytl precizní odezvu na pohyby vašeho těla.

TEMPUR® Hybrid v sobě spojuje všechny klíčové vlastnosti typické pro TEMPUR® s inovativní technologií PrecisionTM micro pružin pro pocit rychlejší odezvy.
 

Produkty TEMPUR®

TEMPUR to nejsou jen unikátní a komfortní matrace, ale ucelený spací systém, který Vám nabízí vše co potřebujete pro nekompromisně kvalitní a klidný revitalizující spánek. Podívejte se také na další produkty TEMPUR...

Zaujala Vás naše nabídka nebo další produkty TEMPUR? Chcete si produkty vyzkoušet nebo se dozvědět víc? Jsme vám k dispozici a rádi kvalifikovaně zodpovíme Vaše dotazy.
 

Najít nejbližší prodejnu

Tato stránka používá technologii cookies pro vylepšení vašeho zážitku.