Lůžkoviny všech druhů, letní, středně a vysoce hřejivé, dětské
máte dotaz?
+420 731 530 862
info@prospanek.cz

Lůžkoviny

ve filtru: 25

od do


Letní

Letní

Lehké splývavé přikrývky zajišťující rychlý odvod potu vhodné zejména pro letní období.

více
Středně hřejivé

Středně hřejivé

Přikrývky zajišťující vynikající termoregulaci v lůžku a výborný odvod vlhkosti vhodné pro celoroční využití.

více
Vysoce hřejivé

Vysoce hřejivé

Přikrývky vyznačující se nízkou hmotností, jedinečnou lehkostí a zároveň mimořádnou hřejivostí vhodné zejména pro zimní období a zimomřivé uživatele.

více
Vyvařovací

Vyvařovací

Hřejivé přikrývky příjemné na dotek představující vysoký hygienický strandard.

více
Dětské

Dětské

Lehké hřejivé přikrývky s výborným odvodem vlhkosti se vyznačují vysokým hygienickým standardem pro zdravé spaní našich nejmenších.

více
TEMPUR

TEMPUR

Nejvyšší známý komfort TEMPUR nyní i v podobě přikrývek s unikátní technologií.

více

Lůžkoviny jsou nezbytnou součástí pro vytvoření správných podmínek pro zdravé, příjemné a pohodové spaní. Měly by se vyznačovat nejen komfortem a příjemným pocitovým vnímáním, ale také především vysokou hygienou a kvalitou. Použité materiály, umožňující časté praní nebo povrchová úprava zabraňující vzniku a množení bakterií a plísní ve Vašem lůžku, to jsou přidané hodnoty lůžkovin KLINMAM, které Vám přináší klidný a pohodový spánek. Český výrobce lůžkovin KLINMAM směřuje cestou kvality a výrobky v sobě spojují funkčnost s pokročilými materiály - Outlast©,  Lyocell© nebo DreamFill©, typické pro řadu Wellness.  Pro méně náročné je připravena cenově dostupnější řada KLINMAM Standard.

Pro Váš příjemný spánek nabízíme lůžkoviny všech druhů. Pro snadnou orientaci v jejich široké nabídce jsou rozděleny do čtyř základních programů:

Každý program je charakteristický určitými užitnými vlastnostmi, podle kterých snadno zvolíte výrobek pro sebe nejvhodnější.

Naučíme Vás spát na prodejnách ProSpánek