Produkty Mireal

Nahoru

MIREAL je českým výrobcem ložnic z masivních dřevin s dlouholetou tradicí a jeho produkty jsou oceňovány nejen u nás, ale také v zahraničí. Při návrhu svých modelů postelí myslí na design, který respektuje moderní trendy zdravého spaní. Dbá také na kvalitu provedení konstrukce i materiálů a především použitelnost.
 
Ložnice MIREAL díky svému designu, pečlivému zpracování a možnosti výběru z široké škály modelů splňují veškeré požadavky, které zákazníci kladou na moderní ložnici. Postele a ložnice jsou vyráběny buď z celomasivního smrku, buku a dubu nebo také jako kombinace bukového masivu a dýhované DTD, případně jako kombinace bukového masivu a bukového lamina.
 
Vysoká kvalita ložnic značky MIREAL je dána využitím progresivních a ekologicky šetrných postupů a materiálů. Výběr kvalitního materiálu je základním předpokladem pro dosažení vysoké jakosti výrobků. Ložnice MIREAL jsou vyráběny z masivního smrkového, bukového a dubového dřeva, pro výrobu některých prvků je využívána také dýhovaná DTD, případně kombinace s masivem.