info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.

Rošt do postele - výška 12 cm

Pro zdravé spaní není důležitý jen správný výběr kvalitní matrace, ale také volba vhodného lamelového roštu nebo segmentového roštu s výškou 12 cm, jenž zaručí matraci dlouhou životnost, správnou ortopedickou funkčnost a významně ovlivňuje stupeň hygieny matrace. Vybírejte z naší široké nabídky pevných roštů či motorových polohovacích roštů. Přizpůsobte si nabídku svým potřebám pomocí kategorií či našeho produktového filtru. Chtěli byste poradit, jak správně vybrat rošt? Napište nám na chatu, nebo kontaktujte náš zákaznický servis. A abyste se nemuseli bát, že vyberete špatně, nezapomeňte, že nabízíme možnost vrácení do 45 dnů.

zobrazit více

Vybrané filtry

Produktový filtr
Nejoblíbenější
Seřadit
Nejoblíbenější
3 produkty
Rošt Elite Motor Kombi P
Rošt Klinmam Elite Motor Kombi P vám usnadní přístup do úložného prostoru díky pístovému výklopu (rošt lze objednat s výklopem jak na levou, tak na pravou stranu), který umožňuje přístup do celého úložného prostoru lůžka.
Na objednávku
od 30 990 Kč
Rošt Lux Motor Flat Kombi P
Luxusní motorový rošt Klinmam Lux Motor Flat Kombi Wireless je skvělým řešením pro malé prostory – rošt je vybaven bočním výklopem pro co nejsnadnější přístup do celého úložného prostoru vašeho lůžka (rošt lze objednat s výklopem jak na levou, tak na pravou stranu).
Na objednávku
od 35 490 Kč
Výklopný polohovatelný rošt Elite Kombi P HN
Multifunkční postelový rošt Klinmam Elite Kombi P HN v sobě skrývá několik různých funkcí, které jistě oceníte.
Na objednávku
od 12 390 Kč