Hybridní matrace Sealy

Luxusní pružinové matrace Sealy

Moderní hybridní matrace přináší kromě unikátní konstrukce s kombinací pružin a gelové pěny také další inovativní technologie pro Vás pohodlnější a kvalitnější spánek

Nahoru

Matrace není jen místo na spaní. Je to místo pro život v leže...

Odcházíme. Vracíme se. Sdílíme. Odpočíváme. Pracujeme. Hrajeme si. Relaxujeme. Sníme. Probouzíme se. Vzdalujeme se. Vracíme se. Žijeme. Smějeme se. Milujeme. A pak spíme.

Sealy matrace pro zivot v posteli

Představujeme Vám luxusní a inovativní pružinové matrace Sealy. Zcela nové hybridní matrace Sealy v sobě spojují dvě nejlepší technologie v oblasti spánku a poskytují tak dokonalý zážitek a odpočinek. Chladivý komfort gelové paměťové pěny na povrchu a podporu pružin z titanové slitiny zevnitř. Teď už si nemusíte vybírat jestli chcete pružinovou nebo pěnovou matraci. Vyberte si hybridní matrace Sealy, které jsou dokonalou kombinací pohodlí a opory.

Více než století zkušeností s designem a výrobou matrací

Lehněte si na matraci Sealy a staňte se součástí více než století a čtvrt vynalézavosti a invencí. Cesta matrací Sealy začala roku 1881 v městečku Sealy v Texasu, kdy Daniel Haynes, výrobce strojů na zpracování bavlny vyrobil první matraci plněnou bavlnou. A pak další a další... Velký zájem o jeho matrace vedl k řadě inovací a patentů.

Cesta matrací Sealy pokračuje, stále s cílem přinášet spáčům ten nejlepší spánek, dnes již ve více než 60 zemích na celém světě.

Jedinečné vlastnosti matrací Sealy

Moderní hybridní matrace přináší kromě unikátní konstrukce s kombinací pružin a gelové pěny také další inovativní technologie pro Vás pohodlnější a kvalitnější spánek

OptiCool™ gelová paměťová pěna

V matraci je použitá pokročilá OptiCool™ gelová paměťová pěna, která je efektivnější v odvádění přebytečného tepla, než standardní paměťové pěny.

Gelové podpůrné jádro

Prostřední třetina matrace je navržena tak, aby poskytovala dodatečnou oporu nejtěžším částem Vašeho těla a aby prodlužovala životnost matrace.

Tkanina ForeverFlex™

Tato zcela nová látka má úžasný design a ve své třídě nejlepší vlastnosti z hlediska natahování a pružnosti. Díky nim získává matrace více objímající pocit.

Pružiny Apex™ HS

Taštičkové pružiny z titanové slitiny poskytují maximálně pohodlnou oporu a snižují přenos pohybu v matraci způsobený partnerem.

SolidEdge™ HD okrajový systém

Systém okrajů vytváří pevnou sedací hranu a maximalizuje využitelnou spací plochu.

Více o technologii Sealy 

Kolekce matrací Sealy Hybrid

Vrstvy matrací Sealy Hybrid