Hybridní matrace Sealy

Luxusní pružinové matrace Sealy

Moderní hybridní matrace přináší kromě unikátní konstrukce s kombinací pružin a gelové pěny také další inovativní technologie pro Vás pohodlnější a kvalitnější spánek

ve filtru: 1

Hybrid Style - luxusní pružinová matrace

Luxusní hybridní matrace s výškou 25 cm kombinující pružiny a paměťový gel pro maximální komfort.

22 990 Kč 24 990 Kč 34 990 Kč 39 990 Kč 44 990 Kč
Detail produktu
Nahoru

Matrace není jen místo na spaní. Je to místo pro život v leže...

Odcházíme. Vracíme se. Sdílíme. Odpočíváme. Pracujeme. Hrajeme si. Relaxujeme. Sníme. Probouzíme se. Vzdalujeme se. Vracíme se. Žijeme. Smějeme se. Milujeme. A pak spíme.

Sealy matrace pro zivot v posteli

Představujeme Vám luxusní a inovativní pružinové matrace Sealy. Zcela nové hybridní matrace Sealy v sobě spojují dvě nejlepší technologie v oblasti spánku a poskytují tak dokonalý zážitek a odpočinek. Chladivý komfort gelové paměťové pěny na povrchu a podporu pružin z titanové slitiny zevnitř. Teď už si nemusíte vybírat jestli chcete pružinovou nebo pěnovou matraci. Vyberte si hybridní matrace Sealy, které jsou dokonalou kombinací pohodlí a opory.

Více než století zkušeností s designem a výrobou matrací

Lehněte si na matraci Sealy a staňte se součástí více než století a čtvrt vynalézavosti a invencí. Cesta matrací Sealy začala roku 1881 v městečku Sealy v Texasu, kdy Daniel Haynes, výrobce strojů na zpracování bavlny vyrobil první matraci plněnou bavlnou. A pak další a další... Velký zájem o jeho matrace vedl k řadě inovací a patentů.

Cesta matrací Sealy pokračuje, stále s cílem přinášet spáčům ten nejlepší spánek, dnes již ve více než 60 zemích na celém světě.

Jedinečné vlastnosti matrací Sealy

Moderní hybridní matrace přináší kromě unikátní konstrukce s kombinací pružin a gelové pěny také další inovativní technologie pro Vás pohodlnější a kvalitnější spánek

OptiCool™ gelová paměťová pěna

V matraci je použitá pokročilá OptiCool™ gelová paměťová pěna, která je efektivnější v odvádění přebytečného tepla, než standardní paměťové pěny.

Gelové podpůrné jádro

Prostřední třetina matrace je navržena tak, aby poskytovala dodatečnou oporu nejtěžším částem Vašeho těla a aby prodlužovala životnost matrace.

Tkanina ForeverFlex™

Tato zcela nová látka má úžasný design a ve své třídě nejlepší vlastnosti z hlediska natahování a pružnosti. Díky nim získává matrace více objímající pocit.

Pružiny Apex™ HS

Taštičkové pružiny z titanové slitiny poskytují maximálně pohodlnou oporu a snižují přenos pohybu v matraci způsobený partnerem.

SolidEdge™ HD okrajový systém

Systém okrajů vytváří pevnou sedací hranu a maximalizuje využitelnou spací plochu.

Více o technologii Sealy 

Kolekce matrací Sealy Hybrid

Vrstvy matrací Sealy Hybrid