info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Doprava zdarma

Partnerská matrace Duo Plus Visco, 90x210 cm

Matrace Duo Plus Visco je ideálním řešením pro partnery, kde každému vyhovuje jiná tuhost. Zobrazit více
Značka: Perdormire
? Pomoc s výběrem
Na objednávku - zboží doručíme v týdnu od 11.07. do 15.07.
Doprava od 0 Kč ?
12 490 Kč
2 cm paměťové pěny v potahu 2 cm paměťové pěny v potahu Snímatelný potah s možností vyprání Snímatelný potah s možností vyprání Na výběr až čtyři pocity ležení Na výběr až čtyři pocity ležení Antialergenní potah Antialergenní potah

Partnerská matrace se čtyřmi pocity tuhosti

Matrace Duo Plus Visco je ideálním řešením pro partnery, kde každému vyhovuje jiná tuhost. Duo Plus Visco totiž nabízí až čtyři pocity tuhosti v jedné matraci. Nemusíte se tak bát. že byste si snad vybrali špatnou tuhost, jelikož ji můžete kdykoliv změnit podle Vašich aktuálních potřeb.
V potahu matrace nalezneme paměťovou pěnu, která zajistí příjemné dolehnutí na matraci. Po dolehnutí se matrace přizpůsobí křivkám vašeho těla a zajišťuje pevnou oporu Vašeho těla.
Paměťová pěna v potahu napomáhá lepšímu prokrvení svalů. Výsledkem je klidný spánek a odpočaté svaly, takže i Vy se ráno cítíte více zrelaxováni. Prokrvení také napomáhá prohřátí Vašich zkřehlých nohou a rukou.
Užijte si spojení pohodlí a kvality za příznivou cenu.

matrace Duo Plus Visco
potah matrace Duo Plus Visco

Potah matrace

Elastický potah matrace je vyroben z antialergenního vlákna, nemusíte se tak obávat roztočů ani prachu a můžete si tak užít ničím nerušenou noc ve zdravém prostředí. Potah je navíc lehce snímatelný a pratelný pro zajištění ještě zdravějšího prostředí pro Váš spánek.

Klíčové vlastnosti

4 tuhosti v jedné matraci pro ideální komfort

Paměťová pěna ViscoMind® v potahu pro lepší relaxaci

Prodyšný a odolný potah zajišťující zdravé prostředí

tuhost matrace Duo Plus Visco

Složení matrace

Potah

horní strana matrace: 2 cm paměťové pěny ViscoMind®

Jádro

8,5 cm studené pěny
8,5 cm studené pěny

matrace Duo Plus Visco
Paměťová pěna

Ekvivalentem pro tuto pěnu bývá často zmiňována líná nebo visco pěna a jak už název materiálu napovídá, jedná se o materiál, který se umí dokonale přizpůsobit vašemu tělu. Mění totiž svoji tvrdost v závislosti na tlaku a teplotě. Nemusíte řešit, jestli je matrace příliš měkká nebo tuhá – rozloží tlak vašeho těla a vy tak můžete celou noc nerušeně spát. Díky pomalému vracení se do původního stavu nevytváří protitlak, čímž zabraňuje vzniku proleženin, zmírňuje bolesti zad a stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní.

Studená (HR) pěna

Oproti PUR pěně mají matrace ze studené pěny výrazně větší póry a jsou tak prodyšnější a lépe odvádí teplo. To má za následek omezení výskytu roztočů a plísní, což přispívá ke zdravému spánkovému prostředí. Charakteristická je pro ně dlouhá životnost a tvarová stálost.

Pěna Visco Mind®

Visco Mind® je textilie, která se dokonale přizpůsobuje tělu. Je vyrobená z paměťové pěny bez použití freonů, a je emulgovaná vodou. Je výjimečně ergonomická a díky efektu tzv. pomalého vracení omezuje protitlak a přizpůsobuje se tvaru těla. Udržuje páteř ve správné pozici, je antibakteriální a antialergenní.

Balení matrace

Matrace je vakuově balena. Vakuové balení matrace zajišťuje snadnější manipulaci při přepravě a také ochranu produktu. Pro rozbalení matrace nejdříve opatrně odstraňte vrchní fólii, ve které je matrace zabalena. Matrace postupně začne dostávat svoji obvyklou velikost. Pro plné zregenerování je potřeba nechat matraci položenou v posteli 24 až 48 hodin (po tuto dobu nedoporučujeme na matraci spát). Matraci je nutné do 1 měsíce od koupě rozbalit.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starost o matraci

Pravidelně v ložnici větrejte. Toto je naprosto základní, rychlá, a přesto účinná rada. Ve vaší posteli, konkrétně v matraci se přirozeně během noci hromadí vlhkost způsobená pocením. Tuto vlhkost je nutné nechat odpařit, což se vám podaří vhodnou volbou roštu a pravidelným větráním v ložnici. Stačí nechat 15 minut otevřená okna a hned se vám bude spát příjemněji. Pravidelná péče o matraci taky zahrnuje občasné vysátí vysavačem.

Aby matrace měla správnou funkčnost a také delší životnost, je důležité vybrat si k ní i správný rošt. Jak již bylo zmíněno, rošt pomáhá matraci dýchat. Vlhkost se tedy z matrace správně odvětrává jedině se správným roštem. I díky tomu si můžete užívat svěží a zdravý spánek.

Chránič matrací je již nezbytností. V naší nabídce najdete také chrániče matrací také. Ty prodlužují životnost vaší matrace nejvýrazněji. Chránič totiž vstřebává vlhkost, pot, ale chrání matraci i před občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matrace můžete sundat podobně jako její potah a vyprat jej v běžné pračce na prádlo. To byste měli dělat několikrát do roka. Zajistíte si tak čisté prostředí ve vaší posteli a zároveň výrazně prodloužíte životnost vaší matrace. Abyste nedali roztočům šanci, předcházejte jejich výskytu pravidelným praním ložního prádla v průběhu celého roku. Úklid proto rovněž zahajte praním prostěradelpovlečenípřikrývek a potahů polštářů. Vždy se dle symbolů na etiketě ujistěte, že jde o výrobek, který lze prát a ověřte si i teplotu praní. 

O společnosti Perdormire

Italská značka matrací s více než 50letou tradicí, kterou ocenily již miliony spokojených zákazníků po celém světě. Produkty značky Perdormire v sobě snoubí vysokou kvalitu a precizní italský design, kdy je kladen velký důraz na detail a způsob provedení každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálů a způsobu jejich zpracování potvrzují certifikáty a osvědčení, jimiž značka Perdormire disponuje. Italský výrobce má všechny důležité evropské i celosvětové certifikáty zajišťující jak kvalitu výroby (Oeko Test), tak kvalitu produktů (LGA certifikát) a skvělý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas věnovaný spánku nám zabere asi 1/3 života. Z tohoto důvodu není ponechán náhodě žádný detail při projektování, realizaci a zhotovení matrací značky Perdormire. Každá volba, každé vybrané řešení, každý použitý materiál reprezentuje péči a kvalitu, kterou může zaručit pouze firma s pevně zakořeněnou zručností ve své DNA. Pro vzrůst, zlepšení a schopnost nabídnout vždycky to nejlepší je potřeba objektivnosti, spolupráce a především úcty. Úcta k vlastní zemi, k vlastním tradicím, úcta k vlastním klientům, dodavatelům, zaměstnancům a spolupracovníkům a úcta k životnímu prostředí jsou vždy v centru pozornosti naší společnosti, naší silné základny značky Perdormire vybudované den po dni na základních lidských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametry

Materiál studená pěna ?
Rozměr 90x210 cm
Tuhost ? 3 - středně tuhá, 4 - tvrdá, 5 - velmi tvrdá
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 17 cm
Doplňková úprava potahu paměťová pěna
Vhodnost uložení matrace statický rošt, polohovací rošt
Pro koho je vhodná pro alergiky, pro děti, pro partnery
Oboustrannost ano
Šířka 90 cm
Délka 210 cm
Atypy ano
Praní 30°C
Způsob doručení matrace V plném rozměru (nevakuovaná)
Záruka 3 roky
Tato stránka používá technologii cookies pro vylepšení vašeho zážitku.