Polštáře - Polštář pro zdravý spánek
máte dotaz?
+420 731 530 862
info@prospanek.cz

Polštáře

ve filtru: 58

od do


Líná pěna

Líná pěna

Líná pěna je unikátní typ pěny, která mění svoji tuhost v závislosti na těplotě - komfortně stabilizuje krční páteř v optimální poloze pro spaní.

více
TEMPUR

TEMPUR

Polštáře napomáhají zmírnit bolest, chrápání a poruchy spánku. TEMPUR polštáře vhodné pro Vámi preferovanou polohu spánku.

více
Bio pěna

Bio pěna

Polštáře z bio pěny jsou vyrobené s využitím nejmodernějších materiálů na bázi přírodních olejů - přináší více přírody do našich ložnic.

více
Gelové

Gelové

Gelové polštáře obsahují gelové segmenty, které pomáhají najít správnou polohu krční páteře a uvolnit svalstvo během spánku.

více
Zdravotní

Zdravotní

Ortopedicky tvarované polštáře z certifikovaných materiálů pro maximální úlevu a prevenci bolestí krční páteře.

více
Doplňky

Doplňky

Pohodlí 24 hodin denně - doma, v práci nebo na cestách. Výrobky navržené za účelem podpory a pohodlí všude kde potřebujete.

více

Polštáře jsou velmi důležitou součástí ložního vybavení a zdravého spánku. Vytváří správnou oporu hlavy, přičemž musí odolávat jejímu tlaku až do váhy cca 5 kg. Polštář proto musí být zhotovený z kvalitních materiálů a z konstrukce umožňující pohodlné a anatomicky správné uložení hlavy. Vhodně zvolené anatomické polštáře mohou zmírnit bolest, chrápání a poruchy spánku. Jejich speciální design v kombinaci s účinky kvalitních materiálů zmírňujícími tlak, poskytuje maximální pohodlí v oblasti šíje a umožňuje šíjovým a ramenním svalům úplné uvolnění.

V naší nabídce najdete polštáře pro zdravý spánek vyrobené z různých materiálů a vhodné pro Vámi preferovanou polohu ve spánku.

Naučíme Vás spát na prodejnách ProSpánek