zpět seznam aktualit

Získejte k nové matraci TEMPUR rošt za polovinu!

Tři pocitové řady TEMPUR... Na základě potřeb uživatelů TEMPUR přináší tři řady matrací a Vy si vyberete ten správný pocit pro Vás. Matrace z materiálu TEMPUR s otevřenou buněčnou strukturou neopakovatelně kopíruje každou křivku Vašeho těla, tím eliminují otáčení a zbytečné převalování a Vy spíte komfortně po celou noc.

K matraci TEMPUR rošt za polovinu

Získejte nyní k Vaší nové komfortní matraci TEMPUR některý ze segmentových roštu TEMPUR pouze za polovinu a využijte výhody spacího systému TEMPUR na plno.

Na co se akce vztahuje?

Akce se vztahuje na níže vyznačené kombinace matrací a roštů TEMPUR* ve všech pocitových kolekce matrací TEMPUR (Original, Cloud, Sensation i Breeze) s s výškou 21, 22, 25 a 27 cm.

Díky sjednocené výšce ve všech pocitových kolekcí můžete matrace TEMPUR mezi sebou libovolně kombinovat.

Zvolené kombinace matrací a roštů

*50% sleva na rošt se vztahuje na vyznačené kombinace matrací a roštů. Akce platí do vyprodání zásob, nebo do odvolání.

Jak akce funguje?

K matraci TEMPUR ve vybrané výšce máte vždy na výběr odpovídající rošt. Pokud si například vyberete matraci TEMPUR s výškou 21 cm získáváte k ní segmentový rošt TEMPUR Flex 500 se slevou 50%.

K matraci s výškou 25 cm máte na výběr ze dvou roštů se slevou 50% a to statický rošt TEMPUR Flex 500 nebo komfortnější polohovatelný rošt TEMPUR Flex 2000.

Při výběru matrace s výškou 27 cm si můžete se slevou 50% výbrat z celé nabídky segmentových roštů TEMPUR. Čím lepší matrace, tím více typů roštů si můžete vybrat.

 
Zobrazit matrace TEMPUR Zobrazit rošty TEMPUR

Proč zrovna rošt TEMPUR

  • Rošty TEMPUR doplňují tvarování matrace a dodávají jí pružnost

  • Usnadňují pohyb na Vaši matraci a prodlužují její životnost

  • Poskytují úlevu od tlaku a zvyšují komfort i pohodlí

  • Jsou ideálním doplňkem Vaší TEMPUR matrace, který umožní stoprocentní využití všech výhod materiálu TEMPUR

 

Potřebujete poradit?

Bližší informace o probíhající akci Vám ochotně sdělí prodejci na kterékoliv prodejně ProSpánek nebo nás neváhejte kontaktovat na telefonu nebo emailové adrese info@prospanek.cz.

Seznam prodejen ProSpánek