Záruka kvality

ProSpánek znamená záruku bezpečného nákupu. Společnost ProSpanek a.s. spolupracuje z řadou nezávislých společností, které propůjčením svého jména, loga nebo služeb zaručují značky ProSpánek.

Kvalita poskytovaných služeb a produktů je pravidelně kontrolována a testována a my se snažíme nejen udržovat standard svých služeb, ale neustále jej pro Vás zlepšovat!

Heureka.cz - certifikát Ověřeno zákazníky

Certifikát nezávislého portálu Heureka.cz. Udělen na zákaldě hodnocení skutečných zákazníků, kteří mají s nákupem na ProSpanek.cz osobní zkušenost.

Živéfirmy.cz - certifikát Spolehlivá firma

ProSpánek je „živou firmou“. Certifikát je udělován na základě pravidelné kontroly a kontaktu s firmou, kdy je ověřována platnost uložených údajů.

Exklusivním partnerem Klubu Pevného Zdraví VZP ČR

Síť prodejen ProSpánek je exklusivním partnerem Klubu Pevného Zdraví VZP ČR, který veřejně doporučuje produkty nabízené v prodejnách ProSpánek

Člen APEK

Cílem asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice, kontrola kvality služeb a dodržování platné legislativy. Mezi členy patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce

Sphere card na ProSpánku

Člen programu Sphere card

Věrnostní program Sphere card spolupracuje jen s ověřenými a dlouhodobými partnery. Výhody programu mohou držitelé karet Sphere card uplatnit na našich prodejnách.

Essox - spotřebitelské úvěry

Podmínkou pro poskytování spotřebitelských úvěrů je splnění stanovených podmínek, včetně kontroly společnosti a jejích zástupců potvrzené uzavřením smlouvy zavazující společnost k jejich dodržování.

GoPay - platební brána

GoPay splňuje mnoho zákonných požadavků a kritérií, které klientům garantují vysokou kvalitu a jistotu v bezpečném poskytovaní platebních služeb. Spolupráce je podmíněna řádnou smlouvou, která garantuje naplnění přísných kritérií i ze strany ProSpánku.