Základní smrkový rošt

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Záruka 2 roky

Výrobce

ProSpánek

Popis

Základní smrkový rošt je určen pro postele z designové kolekce ProSpánek Iva, Miriam nebo Marika. Neumožňuje přístup do úložného prostoru.


Podobné produkty najdete také zde

Lamelové rošty

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Jiří Doležel, 6. 11. 2017 19:48

Při koupi postele jsme nechtěli lamelový rošt s tím, že nám postačí klasický. Jenže to jsme netušili, že jde prakticky o podvod. Kdo si něco takového dovoluje vyrobit a vy prodávat bez jakéhokoli upozornění! Po rozbalení jsem zjistil, že mezery v roštu jsou 12cm !!!!! Ukažte mi matraci, která takové mezery snese!!! Navštívil jsem s touto připomínkou prodejnu - v Liberci. Od prodavačky, na kterou si stran jednání nemohu stěžovat, jsem se dozvěděl, že jsme si tento rošt vybrali. Ano, vybrali jsme si tento rošt. Viděl jsem, že má poměrně široká prkénka, ale na mezery jsem přišel až po rozbalení. Domníval jsem se, že standartní mezery jsou kolem 4 cm a tak je to jak u pevných či lamelových roštů. Prostě jsem si nevšiml a nějakého upozornění se nám, bohužel, nedostalo. Což je podle mne špatně. Vůbec mne nenapadlo, že někdo takový šmejd vyrábí a vy v pohodě prodáváte. Za takovou cenu!! Český výrobek - nechť se výrobce stydí. Koukám nyní na obrázek na stránkách. Zde jsou mezery jasně vidět, i když "technické parametry" - žádné. Takže tedy díky a u vás asi už nikdy. Prostě jsem byl stále málo "ve střehu" a naběhl si. Takže jako za socialismu si "do-do". Moc děkuji. :-(


ProSpanek, 9. 11. 2017 11:25

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Velice nás mrzí, že nejste spokojený se zakoupeným produktem.

Tento smrkový rošt je jedním ze základních roštů,a i přesto, že se jedná o základní typ dokonale splňuje všechny svoje funkce a v žádném případě neničí matraci.

Mezery 12 cm na roštu , vůbec nijak neovlivňují požadavky, které na rošt jsou kladeny,  ba naopak velké mezery výborně odvětrávají a provzdušňují matraci. V žádném případě se nejedná o rošt, který by byl nějakým způsobem nevhodný.

Na každé prodejně ProSpánek je možné tento základní rošt vidět a mezer si všimnout,stejně tak pokud jste si nebyl s  výběrem jistý, máme pro naše zákazníky k dispozici zákaznickou linku, kde poskytujeme servis každý den v čase 7:30-16h.

Co se týče technických parametrů uvedených na našem eshopu, budeme se je snažit zdokonalit pro lepší informovanost zákazníků. 

Děkujeme!

S přáním krásného dne.

Monika Macková

Zákaznický servis ProSpánek


Krupička Jan, 26. 2. 2017 12:07

Jaká je prosím nosnost roštu?


ProSpanek, 27. 2. 2017 13:31

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Nosnost základního smrkového roštu je 100 kg.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Jiří Doležel, 6. 11. 2017

Mám dojem, že jsem si naběhl a byl podveden. Špatný výrobek. Prodejce neinformuje.

Pozor na tento výrobek. Mezery jsou 12 cm! Neznám matraci, které takové mezery nevadí a snese je. Budu muset doplnit 9 latí na každý rošt, abych jej mohl používat. :-(

Pro 5 lidí z 7 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE