Rady, tipy a zajímavé články

 

Co je nového ve světě zdravého spánku? Pokud hledáte pomoc s nespavostí, lék na bolavou krční páteř nebo zkrátka jen hledáte tipy, jak spát lépe, jste na správném místě. V této sekci našeho webu pravidelně najdete aktuality, zajímavosti i novinky ze světa zdravého spánku. Spánku rozumíme a rádi se s Vámi o naše znalosti podělíme. Stačí nás sledovat!


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Poradíme, kde se poohlédnout po novém bydlení...

Tím prvním, bez čeho v novém bytě nemůžete existovat je zařízená ložnice. Koupě bytu je vždy důležité životní rozhodnutí, kde se poohlédnout a hledat Váš nový domov, aby to pro Vás znamenalo co nejméně starostí a vybavování Vaší nové ložnice bylo už jen radostí Vám nyní poradíme.

číst více

Špatně usínáte? Dejte šanci přírodě!

Bez kvalitního spánku, který ovlivňuje naše zdraví i psychiku, není kvalitní život. Hektická doba a stres přináší problémy se spánkem a na svědomí má také nejrůznější civilizační nemoci. Než zajdete k lékaři, dejte šanci přírodě...

číst více

Trápí Vás bolesti zad? Vsaďte na paměťovou pěnu!

Že je kvalitní matrace předpokladem kvalitního spánku, to je bez debat. Toužíte-li po opravdovém pohodlí, pak vsaďte na paměťovou pěnu. Proč jí věnovat pozornost se dočtete v našem článku.

číst více

Jak se vyrovnat s přechodem na zimní čas

Proč má změna času na náš lidský organismus takové dopady a jak se tomu co nejlépe bránit? Existuje vůbec nějaká komplexní rada, jež dokáže napomoct se s tímto opakujícím se jevem vyrovnat? A jak změna působí na vás?

číst více

9 důležitých věcí, na které se v ložnici zaměřit - část 1

Spánek je základní lidskou potřebou, kterou neošidíme a odráží se na kvalitě našeho života i zdraví. Abychom dosáhly kvalitního spánku, je nutné nepříjemné vlivy eliminovat. Které to jsou a jak se s nimi vypořádat?

číst více

Nahoru