Rady, tipy a zajímavé články

 

Co je nového ve světě zdravého spánku? Pokud hledáte pomoc s nespavostí, lék na bolavou krční páteř nebo zkrátka jen hledáte tipy, jak spát lépe, jste na správném místě. V této sekci našeho webu pravidelně najdete aktuality, zajímavosti i novinky ze světa zdravého spánku. Spánku rozumíme a rádi se s Vámi o naše znalosti podělíme. Stačí nás sledovat!


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Oslavte s námi Světový den spánku!

Letos připadá Světový den spánku na 17. března 2017. Pojďte se s námi u této příležitosti dozvědět více o významu a důležitosti kvality našeho spánku, ale také o jeho poruchách a možnostech jejich léčby.

číst více

Poznejte výhody motorově polohovatelných roštů

Určitě chcete, aby se Vaše postel dokonale přizpůsobila Vašim potřebám. Klasické lůžko může být sebevíce pohodlné, ovšem dokáže nabídnout to nejvyšší možné pohodlí? Pořídíte-li si lůžko s motorově polohovatelným roštem, poznáte úplně novou úroveň zdravého spánku a komfortu.

číst více

Co dělat pro lepší spánek v těhotenství

Co čeká nastávající maminky v průběhu těhotenství a jak se se změnami co nejlépe vyrovnat a neztratit pohodu ve dne, ale především v noci? Přečtěte si jak zlepšit spánek v období těhotenství...

číst více

Při rekonstrukci ložnice se svěřte do rukou odborníků

Ložnice je prostor, kde každý z nás stráví přibližně třetinu svého života. A to už je pořádně dlouhá doba! Proto je důležité, abychom se tady cítili spokojeně a příjemně. Co tedy dělat v případě, že se rozhodnete pro rekonstrukci ložnice?

číst více

Správná pravidla spánkové hygieny

Poruchy spánku mohou dlouhodobě stát za vznikem a rozvojem dalších civilizačních chorob. Z tohoto zdánlivě bludného kruhu lze ale v mnoha případech vystoupit i bez odborné pomoci díky dodržování spánkového desatera Národního ústavu duševního zdraví.

číst více

Nahoru