Rady, tipy a zajímavé články

 

Co je nového ve světě zdravého spánku? Pokud hledáte pomoc s nespavostí, lék na bolavou krční páteř nebo zkrátka jen hledáte tipy, jak spát lépe, jste na správném místě. V této sekci našeho webu pravidelně najdete aktuality, zajímavosti i novinky ze světa zdravého spánku. Spánku rozumíme a rádi se s Vámi o naše znalosti podělíme. Stačí nás sledovat!


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Světlo v ložnici dovede utvořit tu správnou atmosféru

Ložnice patří k nejpohodovějším místům našeho domova, kde prožíváme příjemné chvíle odpočinku a relaxace i okamžiky plné vášně. V ložnici je samozřejmě nejdůležitější to, na čem spíme – tedy pohodlná postel s kvalitní matrací.

číst více

Poruchy spánku - část 1. Insomnie

Představujeme Vám nový seriál o poruchách, které vám mohou bránit v kvalitním spánku. Na následujících řádcích se vždy dozvíte, jak se projevují, co způsobují i jak se jich nejlépe zbavit. V prvním díle se zaměříme na insomnii neboli nespavost, která trápí až třetinu naší populace.

číst více

Čtyři tipy jak na dokonalou ložnici

Ložnice patří k nejoblíbenějším místům v naší domácnosti. Spadá totiž do klidové zóny, prožíváme tady příjemné chvíle odpočinku a relaxace i vášnivé okamžiky s partnerem. Dříve jsme měli tendenci zařizování tohoto pokoje odbývat, často tak sloužil jako odkladiště a skladiště nejrůznějších věcí, žehlírna či pracovna. Ty doby jsou ale naštěstí pryč.

číst více

Nenechte se připravit o klidný spánek!

Klíčem ke spokojenému životu je spánek. Jeho prostřednictvím načerpáváme energii, naše tělo i mysl regeneruje. Na tom, jak svěží a odpočatí se ráno probudíme, se podílí celá řada faktorů. V neposlední řadě také naše myšlenky, které se nám před usnutím honí hlavou...

číst více

Plánujte dětský pokoj jako hřiště i útočiště

Na dětství každý rád vzpomíná a není divu. Je to jedno z nejkrásnějších období v životě člověka. Bohužel velmi rychle uteče, děti totiž rostou jako z vody a je nutné se jim přizpůsobovat podle toho, co zrovna potřebují. To platí nejen v případě oblečení a hraček, ale také dětského pokoje a jeho výbavy.

číst více

Nahoru