Rady, tipy a zajímavé články

 

Co je nového ve světě zdravého spánku? Pokud hledáte pomoc s nespavostí, lék na bolavou krční páteř nebo zkrátka jen hledáte tipy, jak spát lépe, jste na správném místě. V této sekci našeho webu pravidelně najdete aktuality, zajímavosti i novinky ze světa zdravého spánku. Spánku rozumíme a rádi se s Vámi o naše znalosti podělíme. Stačí nás sledovat!


Kategorie článků

Vše O spánku O matracích O postelích O polštářích O lůžkovinách a povlečení O roštech do postele Nespavost a poruchy spánku Tipy pro zdravý spánek

Oživte svou ložnici s tapetami Esprit

Tapety nabízejí širokou škálu materiálů, vzorů a barev. Nejen praktické a omyvatelné vinylové tapety, ale i luxusní textilní tapety si získávají stále více příznivců. Proč si s nimi tedy nezútulnit Vaši ložnici a vytvořit příjemné prostředí pro usínání a odpočinek?

číst více

Tma v ložnici aneb jak na garnýže

Světlo a tma hrají v ložnici důležitou roli v produkci metatoninu, který řídí spánek a jeho cykly. Způsoby, jak tmy docílit, je více a pokud se rozhodnete pro garnýže a závěsy, poradíme vám, jak na to.

číst více

Naše tělo a zdravotní rizika při nedostatku spánku

Únava je přirozenou reakcí na nedostatek spánku. Pokud ale nemůžete udržet otevřené oči i po dvanáctihodinovém spánku, budíte se rozmrzelí nebo nedospaní, spíte málo či se celou noc budíte pak zbystřete!

číst více

Vyspěte se konečně dorůžova

Během spánku naše tělo odpočívá a střádá síly na další den. Na tom, jak odpočatí a s jakou energií se ráno probudíte, má vliv nejen vaše psychická pohoda či fyzické zdraví, ale třeba i kvalita prostředí.

číst více

Podlaha nejen do ložnice. Poradíme vám jak vybírat...

Víte, co hraje nejen v ložnici důležitou roli? Pro někoho to možná bude trochu překvapivé, ale je to podlaha. Právě ona totiž určuje celkový dojem každé místnosti. Proto je třeba jejímu výběru věnovat dostatečnou pozornost. Jak ale nešlápnout vedle a zvolit tu pravou?

číst více

Nahoru