Waterline - matrace s obsahem latexu

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60°C
Výška matrace 22 cm
Výška jádra 20 cm
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Casada

Popis

Anatomicky se tvarující matrace Kombinace materiálu Waterfoam, tzv. studená pěna, a vrstvy čistého latexu Výborné ortopedické vlastnosti Ekologické výrobní řešení a systémy zpracování Vývoj matrace řízený ortopedickými specialisty Stálá opora páteře zajišťující kvalitní odpočinek Snímatelný potah Medic+Care pratelný na 60 °C. Výrobní postup Medic+Care sterilizuje potahovou látku přírodními produkty bez chemických škodlivin. Výsledkem je perfektně sterilní antialergická potahová látka zamezující výskytu plísní a bakterií. Uložení – perforovaná deska, pevný nebo polohovací rošt

POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB


Podobné produkty najdete také zde

Matrace Matrace

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Miluška, 11. 10. 2017 23:31

Dobrý den. Vím, že existuje velký výběr matrací. Prosím o radu: je mi 85 let. Vážím necelých 60 kg. Každé ráno mě po probuzení bolí záda a těžko se mi dýchá. Rozcvičím se a uleví se mi. Matraci, na které spím, mám od roku 2007. Je mi jasné, že matrace není lékař, ale velmi ráda bych "kvalitní spánek", na kterém se správná volba může projevit.
Předem děkuji za reakci.


ProSpanek, 12. 10. 2017 15:12

Dobrý den, paní Miluško,

vzhledem k Vašim obtížím a k zkvalitnění vašeho spánku bych Vám doporučila matraci, která má v jádru paměťovou, neboli línou pěnu.

Je potřeba, aby matrace byla pevnější, aby se Vám z ní lépe vstávalo.

Jako nejvhodnější matraci bych Vám doporučila matraci Essence:

https://www.prospanek.cz/essence-sendvicova-matrace-z-line-peny

Matrace má v jádru 6 cm líné pěny a 2 cm líné pěny v potahu, což dohromady dává 8 cm líné pěny a tímto je velice vhodná pro zákazníky, kteří trpí bolestmi zad a mají různé problémy s pohybovým ústrojím.

Dále bych Vám doporučila matrace:

Comfort Partner - vysoká 26 cm

https://www.prospanek.cz/comfort-partner-komfortni-partnerska-matrace

Bel Riposo Fresh - vysoká 28 cm a má také paměťovou pěnu v jádru

https://www.prospanek.cz/bel-riposo-fresh-matrace-z-line-peny

Pokud máte poblíž naši prodejnu ProSpánek, je dobré si matrace vyzkoušet, na které se Vám bude nejlépe ležet.

Přeji, ať vyberete tu správnou matraci :-)

S pozdravem a přáním krásného dne 

Monika Macková

Zákaznický servis ProSpánek


Machuta Karel, 5. 8. 2016 12:40

Dobrý den
Mám 4 motorovou polohovací postel na vlastních nohách, bez bočnic, na které mám dnes matraci cca 15 cm vysokou - protože matrace je cca 10-15 let stará zvažuji její obměnu. Postel přes den se nezastýlá, lůžkoviny odnesou a na matraci dávám přehoz neb postel je v pracovně.
Stará matrace je tužší, vyhovuje mi , důvod výměny je, že středová třetina již vykazuje mírné proležení proti mírně vystouplým třetinám polohy hlavy a nohou . Prostředí uložení postele suché, díky otevřeným lamelám a postele bez bočnic odvětrání maximální. Mám zájem o matraci střední tuhosti (optimálně jedna strana 3 druhá 4 - z 5ti stupnicového rozlišení. Výšku matrace pro vzhled postele bez bočnic pokud možno 15-16-18 cm nikoliv vyšší. Uživatel postele váhy až 100-105 kg. Přijatelná cenová hladina 3500-5000 Kč./ rozměr 90/200 cm.

Prosím o doporučení vhodné matrace viz mé požadavky a zda v Liberci Vašich prodejen lze vyzkoušek před objednáním především zmíněnou tuhost nebo zda lze dodat matraci s různou tuhostí každé strany (3/4). U cenové nabídky prosím o rozpětí cen podle potahu, které bych následně specifikoval při objednání v prodejně.
Díky
Machuta K


ProSpanek, 8. 8. 2016 09:56

Dobrý den,

těší nás, že jste se s dotazem obrátil právě na nás. Z naší nabídky vhodných matrací dle vašich požadavků bych vám doporučila:

Typ potahu u matrací nelze měnit.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpánek.cz

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.