Produkty Geltech

Nahoru

Matrace Geltech® májí jedinečnou schopnost tzv. 3D deformace ve všech směrech a dodává tělu lepší oporu než samotné pěnové jádro matrace. Díky již zmíněné 3D deformaci mají gelové moduly těchto matrací schopnost velmi dobře rozkládat tlak, takže v průběhu spánku není narušen krevní oběh v jednotlivých částech těla. Nedochází k přeležení a spánek je na gelové matraci Geltech podstatně klidnější. Geltech má výjimečnou tepelnou vodivost a zároveň schopnost akumulace tepla. Tepelná setrvačnost je základním prvkem termoregulace, která podle potřeby zajišťuje odvod přebytečného tepla.

Díky gelovým segmentům GELTECH, které jsou vložené do ložné plochy matrace, jsou vytvořeny akupresurní body, které pomáhají uvolnit svalstvo. Relaxaci svalstva také napomáhá bodově rozdílná tuhost ložné plochy gelové matrace a stálost materiálu GELTECH, která je doživotní.

Další výhodou materiálu GELTECH jsou jeho hygienické vlastnosti. Roztoči a bakterie nemají šanci se na něm usadit a množit se. Proto je GELTECH vhodný i pro děti, alergiky, ale také do nemocnic a léčeben.

Cílem značky Geltech je výroba gelových matrací nejvyšší kvality za použití nejnovější technologie v oblasti zdravého spánku a v oblasti gelových matrací vůbec. I při špičkové kvalitě drží značka Geltech® nejnižší ceny na českém a slovenském trhu. Vyzkoušejte i Vy gelové matrace Geltech!

Značka Geltech je součástí společnosti Hilding Anders Česká republika a.s., která vlastní k dnešnímu dni celkem pět značek. Společnost Hilding Anders byla založena ve Švédsku v roce 1939, k přelomu dochází v roce 1976, kdy společnost vyhrála výběrové řízení na dodávky ložního nábytku. Toto společnost výrazně posunulo a vytvořilo podmínky pro její rozšíření, které trvá neustále. Stále se snaží hledat nová a lepší technická řešení, pro zvýšení kvality spánku zákazníků.