VÝPRODEJ - Matrace Jessika - zónová matrace ze studené pěny

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 18 cm
Potah Bamboo duté vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 4 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Kvalitní studená pěna je elastická a poskytuje oporu nutnou pro uvolnění bederní a krční páteře.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.

Výrobce

Klinmam

Popis

Tužší sendvičová partnerská matrace tvořená 7 anatomickými zónami po obou stranách. Jádro tvoří pěny Flexifoam® - s profilací CubeCare proti „přeležení“. Matrace nabízí celkově vyšší tuhost sendvičové konstrukce.

Potah Bamboo je prodyšný, prošívaný klimatizační vrstvou dutého vlákna o vysoké gramáži (zajišťuje cirkulaci vzduchu, odvádí vlhkost, izoluje – muže nepřehřívá, ženy neochlazuje). Potah s atraktivním vzorem prošití V-Shape je pratelný na 60°C a snímatelný na dvě samostatné části (snadná manipulace, ulehčí domácí praní).

SKLADEM POSLEDNÍ KUS


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Dagmar Lišková, 5. 12. 2014 18:02

Dobrý den,

je možné pro koupi této matrace použít Vánoční kupon VZP na 5000 Kč? Samozřejmě spolu s katrou KPZ.
Děkuji za odpověď.
Lišková


ProSpanek, 11. 12. 2014 09:22

Dobrý den,

 

kupón se slevou lze uplatnit pouze na matraci Comfort Partner.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek


Míša Hanáková, 20. 3. 2014 20:09

Prosím je u této madrace Jessika akce 1+1 v ceně i potah na tuhle madraci nebo je bez potahu?


21. 3. 2014 07:47

Dobrý den,

všechny námi nabízené matrace jsou včetně potahu.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.