VÝPRODEJ Matrace Don Jonsson - sendvičová matrace ze studené pěny

Technické parametry

Materiál studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 120 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 17 cm
Potah 100% Polyester s lesklým designovým logem relaxtic. Potah je prošívaný dutým vláknem (duté silanizované rouno) a podšitý vrstvou jemné textilie pro snadné snímání a nandávání. polyester
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 3 roky

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace ze studené pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Projevům alergie Použité materiály zamezují vzniku a množení roztočů a alergenů v jádru matrace, která si tak zachová vysokou hygienu lůžka.
Nadměrnému pocení v lůžku Zvýšená pórovitost materiálu jádra napomáhá odvětrávat vlhkost a účinně odvádí pot během spánku.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

ProSpánek

Popis

Vzdušná sendvičová matrace s ramenními kolíbkami a důrazem na masážní úpravu ložných ploch. Jádro matrace navrženo ze studené pěny Flexifoam s dvojí tuhostí.

Tužší strana (červená) skvěle roznáší hmotnost a je opatřena masážní profilací Wellness pro uvolnění a masáž svalů během spánku.

Měkčí strana (žlutá) je profilována jemnou masážní 7-zónovou vlnkou a díky nižší tuhosti je vhodná pro ženy nebo milovníky měkčího poležení.

Díky možnosti volby profilace a tuhosti ložné plochy je matrace vhodná pro partnery.

Matrace je vybavena vzdušným potahem s moderním proševem, který je pratelný na 60°C a dělitelný na dvě samostatné poloviny pro snadnou údržbu.

• Strana hard tuhost 4 (z 5) – červená, masážní ložná plocha WELLNESS
• Strana soft tuhost 3 (z 5) – žlutá, jemná 7-zónová masážní vlnka
• Potah: snímatelný (na dva díly), pratelný na 60°C, moderní,vdušný prošev CNC

SKLADEM POSLEDNÍ KUS


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Klára Štaudová, 27. 1. 2014

Vše proběhlo dle domluvy

Pro 424 lidí z 832 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Radek Fučík, 1. 2. 2015

Dcera je s touto matrací nadmíru spokojená.

Pro 109 lidí z 227 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Klára Hájková, 19. 12. 2015

Bezva.

Pro 6 lidí z 7 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE