VÝPRODEJ - Fiesta - zónová pružinová matrace

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál pružiny
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
2 (měkká)
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60 °C
Výška matrace 22 cm
Potah duté vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, který poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování.

Tato matrace napomáhá předcházet: Pružinová matrace napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Nadměrnému pocení v lůžku Konstrukce pružinových matrací umožňuje odvětrávání matrací a optimální odvod vlkosti od těla.

Výrobce

Klinmam

Popis

• Partnerská matrace s jádrem s taštičkovými pružinami. Jádro s anatomickými zónami je opatřeno ochrannými vrstvami filcu. Vysoce vzdušná, vhodná pro alergiky!

• Matrace má tužší stranu HARD CLASSIC (modrá, rovná masivní vrstva vyšší objemové hmotnosti bez profilace) a stranu SOFT RELAX (červená, s anatomickou 7- zónovou masážní profilací pro uvolnění svalstva a prokrvení pokožky.

• Snímatelný a pratelný sněhově bílý potah CLARUS (60 °C). Vyroben z 2 samostatných částí pro snadnou manipulaci. Prošitý dutým vláknem. Vhodné pro alergiky. Ornamentální moderní vzor prošití.

SKLADEM POSLEDNÍ KUS


Podobné produkty najdete také zde

Matrace Zónové a profilové matrace Klinmam

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.