zpět seznam aktualit

Valentýnská sleva na vůně Sense

Při vytváření vůně SENSE bylo důležité zapojit nejvybranější esenciální oleje a dlouho působící parfémy, aby v ložnici vznikl špičkový čichový dojem, který bude intimní a svádivý. Dominantní jsou tóny perského jantaru a sladké madagaskarské vanilky, jejichž spojení vytváří kouzlo, jež promění každý prostor v příjemné a hřejivé prostředí.

Valentýnské srdce vůně Sense

Originální dárek na Valentýna

Hledáte originální dárek pro Vašeho partnera? Vneste do Vaší ložnici vášeň s unikátními vůněmi SENSE od 1.2. do 21.2. 2016 s valentýnskou slevou 20%. Objevte kouzlo jedinečných vůní Sense na prodejnách ProSpánek.

Obdarujte svého partnera na Valentýna vůněmi Sense a Vaše usínání bude konečně dokonalé. Zpříjemněte si usínání a nalaďte se každý večer na noční odpočinek díky použití jedinečných a originálních vůní SENSE.
 

Zobrazit produkty Sense

Zobrazit prodejny

Proč vůně speciálně do ložnice...?

Spánek je o správné matraci, posteli a také vhodném prostředí, které nás během spánku obklopuje. Toto prostředí je tvořeno osvětlením, zvukem a v neposlední řadě také vůní. Právě vůně má pro náš spánek zásadní význam, protože dokáže okamžitě ovlivňovat stav mysli.

Přehled vůní do ložnice Sense

Zobrazit produkty Sense

Zobrazit prodejny