Trio No 2 - čalouněná postel

Technické parametry

Materiál čalounění tkaninou
Nosnost na osobu 150 kg
Záruka 5 let

Výrobce

Hollandia

Popis

Pro svůj spánek bychom měli žádat jen to nejlepší – kvalitní materiály, pečlivé zpracování, správnou kombinaci jednotlivých prvků našeho lůžka. Chtějte i vy pro svůj spánek takovou postel, která vám pomůže spát pohodlněji, zdravěji – zkrátka lépe! Vsaďte na jedinečný spací systém Trio No.2, se kterým žádná poloha spánku nebude nemožná.

Spací systém Trio No.2 není obyčejná postel, ba naopak jedná se o technologicky unikátní lůžko vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, se kterým se již nikdy nebudete muset během spánku jakýmkoli způsobem omezovat. Středobodem postele je trojnožka disponující jediným centrálním bodem uprostřed, díky kterému bylo možné zcela vynechat klasický rám postele a model tak rázem získal na daleko vyšší exkluzivitě a jedinečnosti.

Zajímá vás, v čem je spací systém Trio No.2 tak výjimečný? Jeho největší plus se skrývá v možnosti plně nastavitelného polohování jak v oblasti hlavy, tak i trupu či nohou. Dle vlastních potřeb si tak polohu lůžka můžete přizpůsobit i pod úroveň 180°, což vám dává jedinečnou příležitost udělat z vašeho spánku hotovou pohádku. Vyšší kvalitou spánku a komfortem v posteli počínaje a relaxačními polohami a auto-trakčními cvičeními konče. Díky tomu budou vaše rána daleko pohodlnější.

• Ocelová konstrukce a inovativní rošt navržen pro extrémní pevnost v jakékoliv poloze, i když budete sedět na jeho okraji
• 3 motory ovládané přes dálkové ovládání s 2 pozicemi paměti
• Tlačítko reset, které nastaví lůžko do výchozí polohy
• Rošty lze plynule polohovat do požadované pozice
• Speciálně tvarované přední a boční držáky s chromovanou úpravou

Umocněte svůj odpočinek nebo požitek při poslechu hudby v posteli. Postel Trio No.2 je jako první na světě nabízena také ve variantě se zabudovaným sound systémem do čela postele. Hudbu lze přehrávat například přes Bluetooth nebo z flash disku.

Rozměr postele: 180x200 cm (pro dvě samostatné matrace 90x200 cm)
Výška postele: 40 cm


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.