TEMPUR-FIT Classic Light - letní přikrývka

Technické parametry

Praní 40 °C
Potah 100% bavlna bavlna
Plnění přikrývky Technologie TEMPRAKON® z měkkého prachového peří podšitého vrstvou supermoderních miniváčků zvaných Thermocules™ ukládá a uvolňuje nadměrné tělesné teplo tak, aby udržela teplotu i vlhkost vašeho lůžka v optimálním rozpětí vhodném pro klidný spánek. Peří
Záruka 3 roky

Doporučení

Lůžkovina napomáhá předcházet:
Nadměrnému pocení v lůžku Konstrukce a materiál přikrývky rychle odvádí od těla vlhkost a po celou noc zabezpečují suché mikroklima v lůžku potřebné pro nerušený a klidný spánek.
Problémům s termoregulací Ani zima, ani horko – zkrátka „tak akorát“. Termoregulační materiál Outlast s funkcí „klimatizace“ lůžka se dokáže perfektně vypořádat se změnami teplot v ložnici v průběhu noci.
Neklidnému spaní Vlastnosti přikrývky zajišťují vhodné mikroklima v lůžku potřebné pro klidný a nerušený spánek a eliminují tak během noci probouzení, převalování a otáčení.

Popis

Přikrývka plněná prachovým peřím s technologií TEMPRAKON® v provedení LIGHT vhodném pro letní a teplejší sezóny obsahuje 100 g náplně na metr čtvereční. Prošívaná do čtverců. Tuto prošívanou přikrývku doporučujeme pro spaní při teplotách mezi 18°C a 24°C.

Prošívaná přikrývka s prachovým peřím TEMPUR-FIT™ ukládá a uvolňuje nadměrné tělesné teplo tak, aby udržela teplotu i vlhkost vašeho lůžka v optimálním rozpětí vhodném pro klidný spánek. Protože je odstraněno kolísání teplot v průběhu noci, zmenšuje se pravděpodobnost, že byste se vzbudili, protože je vám příliš chladno nebo příliš teplo.

Příliš chladno…? Příliš teplo…? S PROŠÍVANOU PŘIKRÝVKOU S PRACHOVÝM PEŘÍM TEMPUR-FIT™ tak akorát...!

Tepelně regulační materiál TEMPRAKON® použitý v přikrývce TEMPUR-FIT™ se skládá z měkkého prachového peří podšitého vrstvou supermoderních miniváčků zvaných Thermocules™. Jak se vaše tělo zahřívá, tisíce miniváčků Thermocules™ pohlcují nadměrné teplo. Když vaše tělesná teplota poklesne, zachycené teplo je uvolněno zpět k vám. Tento proces pokračuje po celou noc a vytváří mikroklima příznivé pro zdravý a klidný spánek.

- Omezuje přehřívání a noční pocení díky využití technologie TEMPRAKON®

- Přizpůsobí se potřebám vaší tepelné pohody - pohltí přebytečné teplo.

- Je naplněná prachovým peřím prvotřídní kvality, což je čistě přírodní izolační materiál

- Patentovaná technologie vyvinutá v NASA

- Pomáhá ke klidnějšímu spánku


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.