TAU SOFT II 20 cm (Wellness) 1+1 - matrace z paměťové pěny

sleva
50 %

Technické parametry

Materiál Také visko nebo „líná“ pěna se vyznačuje schopností měnit svou tuhost v závislosti na tlaku. Díky tomu se dokonale přizpůsobuje křivkám těla a poskytuje vynikající ortopedickou oporu. paměťová pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 18 cm
Doplňková úprava potahu Aloe Vera
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 6 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti, poskytující dostatečnou oporu pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace z líné pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Líná pěna s antidekubitním efektem zajišťuje anatomicky správnou polohu a umožňuje potřebné uvolnění a relaxaci svalstva pohybového aparátu.
Bolestem kloubů Antidekubitní efekt matrací z líné pěny umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Neklidnému spaní Líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

Tropico

Popis

Vrchní (modrá) vrstva matrace TAU je vyrobena z tzv. „líné pěny“ nebo paměťové pěny ( 50 kg/m3), která se vyznačuje efektem „pomalého vracení“. Optimalizuje tvar dle teploty a zatížení, což zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoli váhové kategorii při všech režimech spánku (na zádech, na boku). Díky svým vlastnostem nenarušuje krevní oběh v průběhu spánku.

Vložená filtrační vrstva červené antibakteriální pěny přináší vysoký hygienický standard matrace - stop bakteriím a plísním! Tu ocení alergici a lidé se zvýšenou potivostí.

Spodní (zelená) vrstva z tzv. „studené pěny“ zajišťuje pružnost, vzdušnost, odolnost a lehkost. Je opatřena antidekubitním 7-zónovým „kostičkovým“ profilem. Každá kostička reaguje ve všech směrech samostatně, čímž minimalizuje tlak na tělo. Zabraňuje přeležení a přináší dokonalé ortopedické vlastnosti.

Luxusní potah Aloe Vera prošívaný dutým vláknem, obsahuje mikrokapsle s přírodním extraktem Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Snímatelný potah je pro snazší praní dělitelný na dvě samostatné poloviny.

Líná pěna s jemnými výstupky napomáhá ve spánku uvolnit stresem napjaté svalstvo, prokrvit pokožku a přitom mít páteř ve správné poloze.

Líná pěna s jemnými výstupky napomáhá ve spánku uvolnit stresem napjaté svalstvo, prokrvit pokožku a přitom mít páteř ve správné poloze.


Doba dodání

Varianty expedované do 3 pracovních dnů:
žádné
Ostatní varianty:
do 20 pracovních dnů

Varianty výrobku

2ks matrace 80x200 26 780 Kč
13 380 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
2ks matrace 90x200 26 780 Kč
13 380 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
1ks matrace 140x200 26 780 Kč
13 380 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
1ks matrace 160x200 26 780 Kč
13 380 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
1ks matrace 180x200 26 780 Kč
13 380 Kč
na objednávku

Dodání do 20 pracovních dnů

ks
Atypický rozměr rozměr a cena atypu na vyžádání
Celkem

Doprava od 399 Kč
Garance 100% spokojenosti Garance 100% spokojenosti
Záruka nejnižší ceny Záruka nejnižší ceny

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Věra Babková, 16. 4. 2019 06:51

Vážená paní / Vážený pane,

zdravím Vás a obracím se na Vás s dotazem. Na Vašich stránkách mě velice zaujala matrace TAU SOFT II (Wellness), proto bych se Vás chtěla zeptat, zda je tato matrace k vyzkoušení na některé z Vašich prodejen?

Předem Vám mockrát děkuji a přeji Vám hezký den.

S přátelským pozdravem
Věra Babková


ProSpanek, 23. 4. 2019 10:17

Dobrý den, 

matrace TAU jsou pouze z e-shopové nabídky a není možné jej na našich prodejnách vyzkoušet.

Na matrace zakoupené přes e-shop se vztahuje možnost vrácení do 45 dní.

S pozdravem a přáním krásného.

zákaznický servis ProSpánek


Jana Nekolová, 17. 12. 2013 23:22

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli jde objednat jednu matraci wellness a jednu classic.
Děkuji Jana


19. 12. 2013 13:49

Dobrý den,

matraci Tau je možné zakoupit 1ks v provedení classic a 1ks v provedení wellness. Prosíme uvést do poznámky v košíku. Děkujeme.

S pozdravem ProSpanek Team


Alena Jindrová, 18. 4. 2013 22:12

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je vhodnější koupit zdravotní matraci, která je pod potahem hladká nebo vlnkovitá. Je mi 50 let, mám problémy - bolesti zad. Můžete mi prosím poradit, jakou matraci si mám koupit. Výška matrace 20 cm, 7-zónova, delší záruční doba. děkuji Jindrová


19. 4. 2013 10:42

Dobrý den,

vlnkovitá ložná plocha (Wellness) působí jako masáž. V případě, že by jste si nepřála pocítit jemnou masáž, lze zvolit ložnou plochu Classic (neobsahuje masážní nopky).
Vzhledem k Vašim zdravotním problémům Vám matraci Tau můžeme doporučit. Obsahuje línou pěnu, která má výborné ortopedické vlastnosti a dokáže se přizpůsobit anatomii těla.

S pozdravem ProSpanek team


Jan Simek, 14. 2. 2013 13:38

Prosím o konzultaci,jestli koupit matraci Tau soft classic,nebo wellness 20 či 25 cm,Simek


17. 2. 2013 10:21

Dobrý den,

matrace Tau Soft Classic nemá profilované jádro. Matrace Tau Soft Wellness má profilované jádro (jemné výstupky), které napomáhají uvolnit svalstvo a prokrvit pokožku. Výška 25 cm zajišťuje maximální možný komfort vysokého masivního lůžka.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.