TAU SOFT + HARD II 20 cm (Wellness) 1+1 - matrace z paměťové pěny

Technické parametry

Materiál Také visko nebo „líná“ pěna se vyznačuje schopností měnit svou tuhost v závislosti na tlaku. Díky tomu se dokonale přizpůsobuje křivkám těla a poskytuje vynikající ortopedickou oporu. paměťová pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah Potah je lehce snímatelný a dělitelný na dvě samostatné poloviny, které tak lze snadno prát zvlášť i v menší pračce. ano
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 18 cm
Doplňková úprava potahu Aloe Vera
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 6 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti do výšky 160 cm je doporučováno volit matrace vyšší tuhosti, poskytující dostatečnou oporu pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace z líné pěny napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Líná pěna s antidekubitním efektem zajišťuje anatomicky správnou polohu a umožňuje potřebné uvolnění a relaxaci svalstva pohybového aparátu.
Bolestem kloubů Antidekubitní efekt matrací z líné pěny umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Neklidnému spaní Líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.
Tato matrace je vhodná pro spánek: Na všech matracích je možné spát v libovolné poloze, díky úpravám potahu nebo jádra jsou však některé matrace vhodnější například pro spánek na boku.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

Tropico

Popis

Vrchní (modrá) vrstva matrace TAU je vyrobena z tzv. „líné pěny“ nebo paměťové pěny ( 50 kg/m3), která se vyznačuje efektem „pomalého vracení“. Optimalizuje tvar dle teploty a zatížení, což zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoli váhové kategorii při všech režimech spánku (na zádech, na boku). Díky svým vlastnostem nenarušuje krevní oběh v průběhu spánku.

Vložená filtrační vrstva červené antibakteriální pěny přináší vysoký hygienický standard matrace - stop bakteriím a plísním! Tu ocení alergici a lidé se zvýšenou potivostí.

Spodní (zelená, žlutá) vrstva z tzv. „studené pěny“ zajišťuje pružnost, vzdušnost, odolnost a lehkost. Je opatřena antidekubitním 7-zónovým „kostičkovým“ profilem. Každá kostička reaguje ve všech směrech samostatně, čímž minimalizuje tlak na tělo. Zabraňuje přeležení a přináší dokonalé ortopedické vlastnosti.

Luxusní potah Aloe Vera prošívaný dutým vláknem, obsahuje mikrokapsle s přírodním extraktem Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Snímatelný potah je pro snazší praní dělitelný na dvě samostatné poloviny.

Líná pěna s jemnými výstupky napomáhá ve spánku uvolnit stresem napjaté svalstvo, prokrvit pokožku a přitom mít páteř ve správné poloze.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Marketa, 4. 11. 2016 07:23

Dobry den,

chtela bych se prosim Vas zeptat, jak se postupuje, kdybych chtela vyrobek vratit? Prece jen kupuji zajice v pytli a nemohu si zkusit na matraci lehnout.

Dekuji


ProSpanek, 9. 11. 2016 13:11

Dobrý den,

v případě, že se bude jednat o standardní rozměr matrace, lze jej do 45 dnů vrátit nebo vyměnit za jiný typ zboží. Vrácené zboží nesmí být nijak poškozené nebo špinavé.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


Jarka, 11. 11. 2014 09:16

Dobrý den,
mám zájem o matrace TAU SOFT + HARD 1+1 ZDARMA 20 cm (WELNESS). Jaká je v současné době dodací lhůta a jaká je záruční lhůta.
Děkuji
JV


ProSpanek, 13. 11. 2014 13:39

Dobrý den,

 

doba dodání je 15 - 20 pracovních dnů. Záruka na matrace je 6 let.

 

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz
 


Zákaznice, 10. 4. 2013 08:15

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je dulezity smer matrace, kde ma byt umistena hlava.
Dekuji
SM


10. 4. 2013 10:55

Dobrý den,

matrace Tau má universálně rozděleny zóny tak, že nezáleží, kterou stranou si dáte matraci pod hlavu.

S pozdravem ProSpanek Team


Ing. Alena Loulová, 7. 2. 2013 06:47

Dobrý den,
jsou matrace Tau Soft a Hard 1+1 20 cm Wellnes, vhodné pro 15 letou vnučku a 18 letého vnuka? Ctěla bych je zakoupit k jejich narozeninám.
Díky za názor.
AL


8. 2. 2013 09:58

Dobrý den,

matrace TAU Soft a Hard (Wellness) jsou vhodné pro děti ve věku 15 a 18 let. Matrace je vyrobena z kombinace líné a studené pěny, které zajistí tělu potřebnou oporu. Navíc jsou matrace opatřeny snímatelným a pratelným potahem.

S Pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Jaromír Škapa, 21. 10. 2013

Pokud nespěcháte, tak lze doporučit.

Kvalita odpovídající tomu, co je uvedeno na webu.

Po týdnu používání jsem spokojen.

Zboží bylo zabaleno ve dvojím obalu, takže přestože vrchní obal byl lehce poškozen, vnitřní obal byl v pořádku a čistý.

Opravdu dlouha dodací lhůta - přes měsíc.

Dodáno až napodruhé. První dodání chybně nekompletní.

Pro 271 lidí z 563 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE