Stela - celomasivní postel z buku nebo dubu

Technické parametry

Materiál masiv
Nosnost na osobu 150 kg
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 2 roky

Výrobce

ProSpánek

Popis

Stela představuje masivní, oblou a tvarově příjemnou luxusní postel s klenutým hlavovým čelem v tradičním designovém duchu a krásným zaobleným nožním čelem.

Pro výrobu celomasivních postelí jsou používány výhradně dvě dřeviny. Moderní, čistý a hladký buk nebo majestátní dub s výraznou kresbou dřeva.

Z pohledu pevnosti postele lze označit buk i dub za stejně tvrdé dřeviny, finální tvrdost je pak vždy dána místem původu dané dřeviny. Pocitově však jednoznačně vede nám známý majestátní dub se svou širokou korunou. Sama skutečnost, že právě na pilotech z dubu stojí Benátky, v nás evokuje pocit pevnosti a dlouhověkosti.

Na výběr dvě varianty povrchové úpravy

1. Lakovaná, respektive mořená a lakovaná povrchová úprava, představující 10 barevných odstínů včetně přírodního provedení. Jedná se o kvalitní lak, tvořící odolnou ochranu povrchu postele. Běžnou údržbu a úklid lze provádět suchým nebo lehce vlhkým hadříkem.

2. Povrchová úprava postele směsí oleje a vosku, přičemž olej proniká do hloubky 1 – 2 mm do dřeva a vosk zůstávající na povrchu, vytváří hedvábný lesk. Jedná se o kvalitní ekologickou povrchovou úpravu speciálními osmo oleji. Běžnou údržbu a úklid lze provádět suchým nebo lehce vlhkým hadříkem. Generální údržbu a oživení povrchu lze provést dalším nátěrem osmo oleje a následným vytřením do sucha.

Pevnost

Všechny typy postelí mají pevné rohové spojení, skládající se z léty prověřené kombinace matice – šroubu – závrtné matice umožňující pohodlné dotažení. Na pevnost celého rámu postele je poskytována záruka 5 let.

Rozměry

Rozměry postele jsou uvedeny níže. Celkovou výšku ložné plochy tvoří výška vybrané matrace, výška roštu a výška polohy stavitelného kování nebo latí připevněných k bočnici postele. Doporučujeme proto výšku ložné plochy vybrané postele konzultovat s obchodníkem ProSpánek.

Výška hlavového čela: 101 cm
Výška nožního čela: 45 cm
Výška horní hrany bočnice od země: 45 cm
Vlastní výška bočnice: 33 cm

Vlastní rozměry postele:
171x217 cm pro matraci 160x200 cm
191x217 cm pro matraci 180x200 cm

Na přání lze lůžko dodat v prodloužené délce 210 cm s příplatkem 18% a 220 cm s příplatkem 25%. Nebo je možné lůžko zkrátit za příplatek. V případě, že máte zájem o další úpravy lůžka nás kontaktujte telefonicky nebo emailem na info@prospanek.cz

Hmotnost postele

Při výběru postele je potřeba brát zřetel i na vlastní hmotnost postele, neboť pohlcení kinetické energie je přímo úměrné hmotnosti postele.

Rošty

Rošty jsou uloženy na smrkových latích, které lze při vlastní montáži postele připevnit ve 3 výškách k bočnici postele z důvodu optimálního nastavení výšky ložné plochy lůžka.

Úložné prostory

Postel Stela je možné doplnit praktickým úložným prostorem v podobě úložného boxu pod postel přístupného z horní části postele.

K postelím nabízíme také noční stolky, komody, moderní lavice před postel, se kterými je možné vytvořit jedinečný interiér celé ložnice.

Postel je standardně dodávána bez roštů a matrací. Postel je dodávána v demontovaném stavu. Montáž postele je možné si přiobjednat.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Eva Hálková, 11. 3. 2018 21:08

Dobrý den,

mám zájem o postel Stela v barvě olej dub bílý. Prosím o informaci, zda je možné tento typ objednat v rozměru 140x200cm a cenu postele.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Eva Hálková


ProSpanek, 12. 3. 2018 10:54

Dobrý den, paní Hálková,

cena požadované postele dle uvedených parametrů je 33.490Kč.

V případě zájmu o objednání se prosím obraťte na emailovou komunikaci info@prospanek.cz .

S přáním krásného dne.

Jana Štosková 

zákaznický servis ProSpánek

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.