Sonata - polštář z materiálu TEMPUR

Technické parametry

Materiál Unikátní typ viskoelastické pěny vyvinuté původně pro pohodlí a bezpečnost kosmonautů NASA poskytuje jedinečnou oporu a komfort. TEMPUR
Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Potah 73 % bavlna, 22 % polyester, 5 % elastan bavlna
Doplňková úprava potahu antimikrobiální úprava
Záruka 3 roky

Doporučení

Pro koho je polštář vhodný:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší polštáře. Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit polštáře měkčí, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují polštáře měkčí až středně tuhé. Pro dostatečný komfort je doporučováno volit polštáře z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory

Tento polštář napomáhá předcházet: Polštáře z materiálu TEMPUR napomáhají předcházet některým zdravotním problémům.
Ztuhnutí šíjových svalů TEMPUR se vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru hlavy, tím dochází k okysličení a uvolnění šíjových svalů.
Špatnému prokrvení krčních svalů Materiál TEMPUR je charakteristický nízkou elasticitou a díky tomu se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku aniž by vytvářel protitlak.
Bolestem krční páteře a hlavy Termosensitivní materiál TEMPUR zajišťuje anatomicky správnou polohu během spánku a antidekubitní efekt materiálu umožňuje dostatečné prokrvení a relaxaci svalů.
Neklidnému spaní Materiál polštáře dokonale kopíruje tvar hlavy a šíje, během noci tak eliminuje otáčení a převalování.
Chrápání Studie provedená mezi uživateli polštářů TEMPUR prokázala, že u nich dochází k významnému zmírnění chrápání.
Tento polštář je vhodný pro spánek: Polštář udržuje hlavu v anatomicky správné poloze a zajišťuje její dostatečnou oporu. Proto je nutné správně volit nejen materiál, ale také tvar polštáře, vhodný pro polohu spánku, na kterou jste zvyklí.
Na břiše
V poloze embrya

Popis

Polštář Sonata poskytuje měkčí pohodlí a dodatečnou oporu pro hlavu a šíji v téměř všech spánkových polohách, zejména na boku a v poloze embrya. Polštář je speciálně vytvarován tak, aby Vám poskytoval oporu bez ohledu na to, jak a do které jeho části se položíte. Nemusíte si polštář posunovat – vždy ho máte už připravený. Můžete klidně spát a probouzet se skutečně plní sil.

• Vyrobený z materiálu TEMPUR pro vynikající komfort a podporu
• Speciální tvar nabízí podporu pro hlavu, která má tendenci předklánět se když spíte na boku.
• Polštář je hypoalergenní a neobsahuje žádné obecně známé alergeny.
• Polštář je antimikrobiálně ošetřený aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů a udržoval svěžest.
• Potah lze snadno sejmou a prát v pračce
• Potah je certifikovaný podle norem Oeko-TEX 100 což znamená, že u něj bylo provedeno testování na přítomnost škodlivých látek a nepředstavuje tak žádné zdravotní riziko

Polštář obsahuje separační povlak, který zvyšuje životnost polštáře. Chrání jádro, aby se na něj lépe dával potah a také chrání jádro před odíráním a drolením výplně.

Polštář koupíte jak se separačním povlakem tak s potahem polštáře.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Anna Durchankova, 26. 12. 2015 08:25

Dobrý den,objednali jsme si s manželem tento polštář, zatím na něm spime 2 dny a muže po něm bolí záda v dolní oblasti. Má 172cm a 90kg, on spal na velikosti M, ale více mu vyhovuje moje velikost s. Chci se optat, zda-li je tato bolest normální nebo musi mít jiný typ polštáře. Děkuji za odpověď. S pozdravem A.Durchankova


ProSpanek, 30. 12. 2015 08:29

Vážená paní Durchanková,

polštář TEMPUR zajišťuje správnou a potřebnou oporu krku a šíje. Pokud jste dříve spala na klasickém polštáři, který neposkytoval správnou oporu, může se vyskytnout bolest zad, která však po určité době odezní.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz
 


Alice, 26. 2. 2014 15:05

Dobrý den,
jakou velikost mi doporučíte, mám 160 cm 48 kg. Spím ve všech možných polohách a nevím tedy, jeli pro mě vůbec vhodný


28. 2. 2014 13:58

Dobrý den,

doporučili bychom Vám polštář klasického tvaru, který je vhodný pro všechny polohy při spánku.
Z naší nabídky Vám můžeme doporučit:

S pozdravem ProSpanek Team


Michaela T., 8. 6. 2013 14:43

Dobrý den. Máme doma jeden z vašich polštářů Tempur. Jsme s ním velice spokojeni. Používá ho hlavně manžel a protože se v noci velmi potí, často potah tohoto polštáře peru. Přesto ale je propocený i polštář pod potahem. Je možné ho vyprat v pračce, nebo ho dát vyčistit. Bojím se, aby polštář neztratil své paměťově tvarovací vlastnosti. Velmi děkuji za odpověď. Michaela T.


11. 6. 2013 11:06

Dobrý den,

lze prát pouze potah polštáře. Samotná pěna se prát nesmí. Polštář bez potahu bychom Vám doporučili nechat vyschnout.

S pozdravem ProSpanek Team


Jana M., 12. 3. 2013 09:37

Dobry den. Kvuli problemum se spatnym spankem, bolestem hlavy a zad uvazuji o koupi polstare Tempur. Chci se zeptat, zda by mi stacila vel. S pri mych 165cm a 40kg. Mam hodne drobnou postavu. A a take nemate zkusenosti s tim, kdyz clovek spi na brise a tzv. si prelezi ucho? U normalniho polstare se mi to stava, a i kdyz to zni hloupe, casto se kvuli tomu budim s bolesti hlavy a nevyspala. Myslite ze mi tento polstar muze pomoci i v tomto pripade? Dekuji za odpoved. Jana M.


14. 3. 2013 11:12

Dobrý den,

polštář z materiálu TEMPUR je pro Vás jistě dobrá volba, reaguje na teplotu těla a zmírňují tlak. Polštář Sonata je vhodný pro spánek na břiše a zajišťuje vynikající oporu hlavy a krku. Vzhledem k tomu, že jste menší postavy, doporučili bychom Vám velikost polštáře S nebo M.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Eva Koleňáková, 26. 12. 2015

Polštář jsem si již jednou zakoupila před 4 lety. Teď jsem ho koupila znovu jako dárek právě proto, že jsem s ním spokojená. U tohoto nového se mi nelíbí povlak jaký má. U toho staršího je povrch mnohem příjemnější!

Pro 15 lidí z 32 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

Irena Brůžková, 3. 2. 2017

Ve srovnání s předchozím polštářem Tempur Original mi tento, při mém spaní na boku, vyhovuje víc. Je krásně pevný i dostatečně veliký, nemusím si jej pod hlavou posunovat. Při ležení na zádech se výběžky polštáře opírají o lopatky, ale jsou nižší a dalo by se přivyknout.

Super polštář pro "boční" spáče.

Pro 2 lidí z 4 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE