Set postele Miriam vč. roštů a matrací

Technické parametry

Materiál Ekodřevotřísková deska laminová s vysoce odolnými ABS hranami lamino
Nosnost na osobu 150 kg
Záruka 2 roky

Výrobce

ProSpánek

Popis

Základní materiál pro výrobu postele Miriam je eko-dřevotřísková deska laminovaná v desénu Dub Creme nebo Bílá Werde v tloušťkách 18 a 36 mm. Vlastní laminát je silně impregnovaný, tedy tento materiál je velmi odolný proti běžnému opotřebení a jeho životnost lze považovat za nekonečnou. Všechny hrany jsou opatřeny vysoce odolnými ABS hranami v tloušťkách 1 nebo 2 mm.

Dno úložných prostorů a bočních zásuvek je z bílého sololaku, tloušťky 3,3 mm. Nosné latě pro postelové rošty jsou vyrobeny z masivního smrku a lze je připevnit v několika výškách k bočnici postele z důvodu optimálního nastavení výšky ložné plochy lůžka.

Rozměry

Rozměry postele jsou uvedeny níže. Celkovou výšku ložné plochy tvoří výška vybrané matrace a výška roštu uložených na latích připevněných k bočnici postele. Doporučujeme proto výšku ložné plochy vybrané postele konzultovat s obchodníkem ProSpánek.

Výška hlavového čela: 100 cm
Výška nožního čela: 45 cm
Výška horní hrany bočnice od země: 45 cm
Vlastní výška bočnice: 21 cm
Síla rámu postele: 36 mm

Vlastní rozměry postele:
168x219 cm pro matraci 160x200 cm
188x219 cm pro matraci 180x200 cm

Úložné prostory a noční stolky

Postel Miriam je možné doplnit praktickým úložným prostorem v podobě boční zásuvky nebo úložného boxu pod postel přístupného z horní části postele.

K postelím nabízíme také praktické noční stolky v dekoru postele, se kterými je možné vytvořit jedinečný interiér celé ložnice.

Postel je standardně dodávána vč. 2ks základního smrkového roštu a 2 ks matrací. Vybírat můžete z matrací Junior, Optimal, Prime, Julliet .

Doporučujeme přiobjednat montáž postele, která je složitější a trvá cca 2 hodiny. Součástí balení je montážní návod pro případ, že se rozhodnete postel smontovat sami.


Podobné produkty najdete také zde

Ostatní Designová kolekce ProSpanek

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.