SET boxpring KANSAS + matrace BORDATO

Technické parametry

Materiál Také HR nebo PUR pěna je elastická pěna, která v závislosti na profilaci a tuhosti poskytuje oporu na matraci. Díky své vysoké pórovitosti zajišťuje vynikající vzdušnost a odvod vlhkosti. studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Výška matrace 15 cm
Výška jádra 13 cm
Záruka postel 5 let; matrace 3 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Jádra matrací jsou certifikovány jako zdravotní a navrženy tak, aby zajistily anatomicky správnou polohu při spánku a pomohly při zdravotních komplikacích.
Bolestem kloubů Zdravotní matrace umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Projevům alergie Certifikované materiály zajišťují zdravotní nezávadnost, působí proti vzniku a množení roztočů a alergenů.
Neklidnému spaní Matrace Sealy stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.

Popis

Postel Kansas je vyrobena z materiálů se zvýšenou prodyšností pro váš svěží spánek.Kvalitní materiály a jejich zpracování zaručují vysokou životnost konstrukce setu Kansas, abyste si mohli zdravý spánek užívat, co nejdéle.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Výška čela: 115 cm
Výška horní hrany bočnice od země: 30 cm
Výška nožek: 15 cm
Výška ložké plochy: 54 cm
Matrace Bordato s anatomickým prošitím potahu do pěti zón skvěle kopíruje vaše tělo při ležení a přináší kvalitní oporu pro každou část těla. Tím je zajištěn větší odpočinek pro vaše unavené svaly a lepší regenerace vašeho těla. Monoblok kvalitní pěny uvnitř matrace s kombinací 2 centimetrů paměťové pěny v potahu přináší měkký příjemný pocit při ulehání, ale již pevný pocit při samotném ležení.

Nemusíte se bát ani prachu ani roztočů. Potah je antialergenní a je proto vhodný i pro alergiky. Vlákno potahu chrání jádro matrace před prachem a nečistotami. Užít si tak můžete klidnější a hlubší spánek v čistějším prostředí. Matrace je vzdušná a prodyšná pro svěžest při každodenním spánku.

Matrace se může pyšnit italskou kvalitou, za kterou stojí ruční výroba a dohled největších odborníků. Matrace Bordato je jednoduše kvalita za dostupnou cenu. Přijďte si ji vyzkoušet na nějakou z našich prodejen ProSpánek, naši odborníci vám jistě rádi poradí s výběrem. Matrace nemá snímatelný potah.

Klíčové vlastnosti

• Tuhá matrace s pocitem pevné opory
• Paměťová pěna v potahu pro lepší relaxaci
• Prodyšný a odolný potah zajišťující zdravé prostředí

ROZMĚRY POSTELE:191 × 207 cm

VZHLEDEM K CHARAKTERU KONSTRUKCE, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ K TOMUTO SETU ZAJISTIT OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. DOPORUČUJEME TAKÉ OBJEDNAT BALÍČEK DOPRAVY SUPREME, KTERÝ OBSAHUJE MONTÁŽ POSTELE.


Podobné produkty najdete také zde

Matrace Kontinentální postele Enzio

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.