SET boxpring KANSAS + matrace ADAM

Technické parametry

Materiál Také HR nebo PUR pěna je elastická pěna, která v závislosti na profilaci a tuhosti poskytuje oporu na matraci. Díky své vysoké pórovitosti zajišťuje vynikající vzdušnost a odvod vlhkosti. studená pěna
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
4 (tvrdá)
5 (velmi tvrdá)
Nosnost na osobu 130 kg
Výška matrace 22 cm
Výška jádra 18 cm
Záruka postel 5 let; matrace 6 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Jádra matrací jsou certifikovány jako zdravotní a navrženy tak, aby zajistily anatomicky správnou polohu při spánku a pomohly při zdravotních komplikacích.
Bolestem kloubů Zdravotní matrace umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Projevům alergie Certifikované materiály zajišťují zdravotní nezávadnost, působí proti vzniku a množení roztočů a alergenů.
Neklidnému spaní Matrace Sealy stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.

Popis

Postel Kansas je vyrobena z materiálů se zvýšenou prodyšností pro váš svěží spánek.Kvalitní materiály a jejich zpracování zaručují vysokou životnost konstrukce setu Kansas, abyste si mohli zdravý spánek užívat, co nejdéle.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Výška čela: 115 cm
Výška horní hrany bočnice od země: 30 cm
Výška nožek: 15 cm
Výška ložké plochy: 54 cm

ROZMĚRY POSTELE:191 × 207 cm

Při dolehnutí na matraci Adam budete mít pocit pevné opory, která se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace je tak ideální pro ty z vás, kteří preferují tvrdší pocit při ležení.
Pokud by vám časem tuhost nevyhovovala, nevadí. Matrace nabízí na výběr dva různé pocity, díky různým pěnám všitým do potahu. Není tak nic jednoduššího než matraci otočit a získat tak nový pocit při ležení. Matrace vám zajistí skvělou oporu po celou noc a tím i vytoužený odpočinek a pohodlí.

Máte strach z roztočů, prachu a dalších alergenů? Matrace Adam je antialergenní. Vlákno potahu brání pronikání prachu hluboko do matrace a nevytváří živné prostředí pro roztoče. Matrace je tak vhodná pro alergiky a zajišťuje zdravější prostředí pro váš spánek. Zároveň potah matrace skvěle absorbuje vlhkost, to napomůže zajistit kvalitnější spánek, protože se z něj nebudete budit celý zpocení.

Matrace Adam je prodyšná, vzdušná, ale také příjemná na dotek. Nechte se matrací Adam obejmout a užijte si pohodlný spánek po celou noc.

Klíčové vlastnosti

• Tuhá matrace s pocitem pevné opory
• Objímající potah s paměťovou pěnou ViscoMind®
• Prodyšný a odolný potah zajišťující zdravé prostředí

Složení matrace
• Potah strana A:
o 2 cm paměťové pěny
• 18 cm studené pěny
• Potah strana B:
o 1,5 cm Extra Soft pěny

VZHLEDEM K CHARAKTERU KONSTRUKCE, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ K TOMUTO SETU ZAJISTIT OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. DOPORUČUJEME TAKÉ OBJEDNAT BALÍČEK DOPRAVY SUPREME, KTERÝ OBSAHUJE MONTÁŽ POSTELE.


Podobné produkty najdete také zde

Matrace Kontinentální postele Enzio

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.