Reflexoped - masážní přístroj

sleva
79 %
Tento produkt nelze zakoupit přes e-shop, koupíte jej na našich prodejnách:
Zobrazit prodejny

Technické parametry

Výrobce

Casada

Popis

REFLEXNÍ ZÓNY CHODIDEL – MASÁŽ S FUNKCÍ PROHŘÍVÁNÍ
Jsou to právě nohy, které musí chodit každý den do práce, běhat při sportu a nosit nás ve volném čas. Odměňte svá chodidla Reflexopedem II a dopřejte jim tak relaxační masáž s blahodárnými účinky. Reflexoped II opečovává a posiluje svalstvo Vašich chodidel díky 24 masážním hlavicím. Válečková masáž stimuluje různé reflexní zóny chodidel. Integrovaná funkce prohřívání pak podle nastavení působí příjemně buď na špičku, nebo na patu. Reflexoped II je velmi flexibilní a je možné jej použít na lýtka nebo stehna k podpoření prokrvování a jako prevenci proti celulitidě. Povlak se dá jednoduše odejmout a je možné jej prát.

Účinky masáže
Snad každý zná ten příjemný pocit uvolnění svalů při masáži. Procesy probíhající ve svalech, cévách a nervových zakončeních se dají jednoduše popsat. V těle existují dva oběhové systémy. Krevní oběh pohání srdce a zásobuje mozek, orgány a svalstvo živinami a životně důležitým kyslíkem. Zatímco lymfatický systém zajišťuje látkovou výměnu a zbavuje tělo škodlivin a jedů. Pokud je organismus napaden infekcemi a viry, nahmatá lékař nejdříve lymfatické uzliny. Ty totiž produkují obranné látky a proti napadení organismu se brání tím, že otečou. Každá masáž stimuluje imunitní systém, uvádí do pohybu tělesné tekutiny a tím podporuje vylučování škodlivin a příjem kyslíku a živin.

Vychutnejte si masáž reflexních zón chodidel
Masáž reflexních zón chodidel pochází původně z Asie a v současné době je o ní velký zájem i v evropských zemích. Často se používá jako relaxační procedura ve wellness. V asijském léčitelství jsou chodidla mapou našeho těla. Mnoho orgánů a tělesných částí má nervové zakončení právě v chodidlech. Tlakem na konkrétní reflexní body je možné zesílit případně utlumit činnost jednotlivých orgánů. Reflexoped II se stane Vašim domácím pomocníkem při privátní masáži chodidel.

Masáž reflexních zón chodidel
> regeneruje svalstvo chodidel
> působí harmonicky na téměř všechny orgány

Funkce prohřívání
> zvyšuje pronikání do hloubky

Technické detaily:
• Rozměry: 24,5 x 41 x 15 cm
• Hmotnost: 3,4 kg
• Napětí: AC 230 V ~ 50 Hz
• Jmenovitý výkon: 40 Watt
• Provozní doba: 15 Min


Varianty výrobku

1ks 6 980 Kč
1 399 Kč
skladem (objednávky do 12:00 expedujeme ihned)

Dodání do 3 pracovních dnů

ks
Tento produkt nelze zakoupit přes e-shop. Koupíte jej na našich prodejnách. Zobrazit
prodejny

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.