Rady a tipy

 

Zorientujte se snadno v široké nabídce produktů, značek a výrobků. V naší sekci Rady a tipy najdete řadu doplňujících informací pro výběr správné matrace, postele nebo chcete vědět jaký vybrat anatomický polštář Stačí si zvolit téma, které Vás zajímá...

Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz? Zeptejte se nás přímo v naší poradně ProSpánek nebo vyzkoušejte náši sekci články ProSpánek, kde se o zdravém a spokojeném spánku dočtete ještě více!

Potřebujete poradit nebo se ujistit, že jste vybrali správně? Jsme tu pro Vás, neváhejte nás proto prosím kontaktovat!


3 kroky, které vedou k Vašemu dokonalému spánku

Zkombinujte vysoce kvalitní rošt postele s tou správnou matrací a polštářem a vychutnejte si vynikající komfort a podporu,
kterou poskytuje kompletní spací systém. S výběrem všech komponentů poradíme v tomto článku.

číst více

Proč zvolit matraci TEMPUR

Proč jsou matrace TEMPUR lepší než jiné matrace a čím si získaly přízeň milionů spáčů po celém světě? Inovativní materiál původně vyvinutý pro pohodlí a bezpečnost kosmonautů v NASA našel postupně svoje uplatnění také v ložnici. Jak ale umí ovlivnit Váš spánek?

číst více

Jak pečovat o čalouněnou postel

Postel bezesporu patří k nejvyužívanějšímu kousku nábytku v domácnosti a není se proto čemu divit, že se léta pravidelného používání na čalounění vaší postele znatelně podepíší. Chcete-li vašemu čalouněnému lůžku výrazně prodloužit životnost, neměli byste zapomínat na jeho pravidelnou údržbu. S tou vám poradíme v tomto článku.

číst více

Jak vybrat správnou matraci?

Nevíte, jak vybrat správnou matraci? Jakou tuhost nebo materiál zvolit? Přečtěte si naše rady, jak na to.

číst více

Jak vybrat polštář TEMPUR?

Průvodce výberem anatomických a klasických polštářů TEMPUR. Zjistěte čím jsou polštáře TEMPUR výjimečné a jak snadno a rychle vybrat, který polštář TEMPUR je pro Vás ten správný.

číst více

Nahoru